Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qasiawawa29

Sex z dwoma faceatami na raz(sonda)

Polecane posty

Gość gość
Jak to jest bo nie mam pojecia a chcialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chcial moja zone na 2 wziac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeszcze nie, ale bardzo bym chciała, jestem pewna, ze jest to super, ponieważ robię to z mężusiem i z wibratoem na 2 dziurki i to jest mega doznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaBuczek
Witam dziewczyny. Obecnie przechodze okres w życiu taki iz mam ochotę po eksperymentować :) poważnie myślę żeby spróbować z druga kobieta a i pomysł 1 k + 2 m tez mi się podoba lub 2 k + 1 m :) co o tym myślicieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaBuczek
Jezeli jest tu otwarta na eksperymety tego typu kobieta proszę o kontakt askabuczek02@gmail.com pozdrawiam Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popchaj
A facet może być:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaBuczek
AAA to zależy po 1 musi być albo w związku albo singiel ale musi znać rowie otwarte kolezanki przyjaciolki ewentualnie siostrę/y no i oczywiście musi mnie oczarować swoja osoba jeżeli spelniasz te warunki będzie gorąco hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popchaj
Jestem singlem:) z otwarta koleżanką nie byloby żadnego problemu:) gdybyśmy mieli dla siebie troche czasu to mysle ze mógłbym Cie oczarować:) no i w tedy byśmy zabawili się ostro w lozku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśka za wcześnie wstajesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"k******o w modzie yeeeaaah sk**wione spoleczenstwo..;/ pewnie na PeełłOOO głosowali..;/" Oj żebyś się nie zdziwił co w ukryciu PISowcy robią. Taka hipokryzja, a potem spowiadanko i hajda od nowa. A od dawna się mówi, że nasz wódz nie jest hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? Bardzo zboczona 18stka zaprasza na sex telefon. Jestem Aneta, fotki znajdziesz tutaj: http://sex-rozmowy.pl/aneta_sex_telefon.html Uwielbiam sobie robic dobrze rozmawiajac z facetem na temat sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×