Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qasiawawa29

Sex z dwoma faceatami na raz(sonda)

Polecane posty

Gość Qasiawawa29

Witam. Miałam okazje i nie skorzystałam, teraz nie wiem czy żałować. Podpowiedzcie jak to jest żebym następnym razem nie żałowała. 1. Czy uprawiałaś sex z dwoma facetami na raz?? 2. Gdzie to się stało? 3. Co najbardziej Ci się w tym podobało? 4. Miałaś ich dwóch na raz w sobie?? 5. Jeśli tak to gdzie? 6. Powtórzyła byś to jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
dobra ankieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Secretka
a ja bym chciala sprobowac ;-) tylko czekam na okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Secretka:0 a jak byś chciała? według ankiety?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggwsgwe
niby tak, ale na innych zasadach - ja z kolegą obrabialiśmy drugiego faceta (robiliśmy mu loda, potem nas posuwał na zmianę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Secretka
Zulus wedlug ankiety ale chyba nie z dwoma naraz w dwoch dziurkach, nie sadze ze jest to wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatella19
Jednemu robić loda a drugi posuwa hmm to moja fantazja nie wiem czy kiedyś się odważę, teraz myślę o sex przyjacielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JVIOPXCBGMYF
kurestwo w modzie yeeeaaah skurwione spoleczenstwo..;/ pewnie na PeełłOOO głosowali..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
A potem prosto z cipki poczuć go w ustach.. mhhm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum jest o temacie erotycznym, jak komus nie pasuje to wypad, jak zwykle mezczyzni mowia ze kobiety to k... a sami wpychaja sprzet gdzie moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoświadczonyLBN
Donatella 19 polecam się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutkowy92
Tylko z 2 to trochę mało. Na innym forum czytałem jak kobieta uprawia seks z 5 facetami. Oralnie, analnie i waginalnie na raz. Ponadto ma 2 ręce wolne którymi ugniata 2 Penisy. Po jakimś czacie rotacja czyli zmiana, i to tak długo aż każdy będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiutkowy, to sie nazywa gang bang po fachowemu, jedna kobieta plus 3-5 mezczyzn , dla mnie to przesada ale trojkat czemu nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatella19
Ale ja tutaj nie szukam .... są tu same podszywy i kpiny sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 let :O
to takie beaujolais smaku niewiele głowa boli i trzeba się nachodzić aby spróbować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi temat w sam raz dla mnie;) 1. Czy uprawiałaś sex z dwoma facetami na raz?? tak, dwa razy 2. Gdzie to się stało? pierwszy raz to był szalony wypad z moim byłym nad morze, wynajeliśmy domek w ośrodku wypoczynkowym by się pieprzyć i by nikomu nie przeszkadzały nasze krzyki podczas (oj głośni jesteśmy), na miejscu jakoś tak wyszło że na spontanie poderwałam jeszcze młodego syna właścicielki ośrodka i szaleliśmy we trójkę. drugi raz to już zaplanowaliśmy sobie z moim byłym taki numer, znaleźliśmy odpowiedniego faceta w internecie, najpierw była wspólna kolacja w restauracji a potem całą noc seks w hotelu. 3. Co najbardziej Ci się w tym podobało? cholerna adrenalina i ta świadomość że robie coś NAPRAWDE wyuzdanego i społecznie nagannego, a jednocześnie tak niesamowicie podniecającego... 4. Miałaś ich dwóch na raz w sobie?? oczywiście;-) 5. Jeśli tak to gdzie? pupa-cipka, cipka-usta, pupa-usta 6. Powtórzyła byś to jeszcze raz? oczywiście;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams4587
Ja mam doświadczenia tylko z dwiema kobietami na razi i bardzo fajnie to wspominam... Oj wspaniale było, też chętnie bym to powtórzył ;) Moim zdaniem trójkąciki są bardzo fajną formą zaspokajania tylko trzeba trafić na dobre osoby. Sam bym chętnie jeszcze nie raz powtórzył taką akcję albo w konfiguracji dwóch facetów i dziewczyna ;) Jeśli Któraś z was jest z Poznania i ma ochotę to może byśmy się dogadali. Mam 21 lat ;> adams4587@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witaminy
witamina, jak to z byłym? to to że zaprosiliście jeszcze innych facetów do łóżka sprawiło że tamten związek ci się rozpadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian.waw
do donatella19 --- hej ja jestem z wawy i tez szukam koleżanki do niezobowiązującego sexu... raz na jakiś czas... popiszemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIOTR_1234
mnie bardzo podnieca mnie myśl o seksie, w którym jednocześnie z drugim facetem sprawialibyśmy przyjemność jednej kobiecie... niestety jeszcze tego nie robiłem, ale chciałbym... szukam... jestem z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hex
fajny temat myślę że wiele osób o tym mysli i to podnieca, wiekszosc zaprzeczy ale coz chyba kreci nas to własnie co jest tak negowane społecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinainaina
1. Czy uprawiałaś sex z dwoma facetami na raz?? nawet z trzema 2. Gdzie to się stało? w domu po imprezie 3. Co najbardziej Ci się w tym podobało? wszystko 4. Miałaś ich dwóch na raz w sobie?? tak, nawet trzech. 5. Jeśli tak to gdzie? wszystkie warianty i zaje.....ta podwójna penetracja w pipkę 6. Powtórzyła byś to jeszcze raz? mam nadzieję że tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość commandos
1. żółty 2. 12 3. pomidor 4. średnie 5. homeostaza 6. 38 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×