Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek30-123

Pytanie do mezatek 25-30 lat

Polecane posty

Gość Marek30-123

Drogie Panie Moj problem polega na tym, ze moja zona chyba wogole nie wie czego potrzeba mezczyznie. Bardzo sie kochamy ale wlozku wieje nuda i musze to powiedziec - to jej wina. Probowalem juz wszystkiego od romantycznej kolacji po wizyte u seksuologa. Moja zona nigdy sie nie masturbowala, nigdy nie ogladala filmow erotycznych, nie uzywa seksownej bielizny. Seks jest coraz bardziej mechaniczny, celem zaspokojenina potrzeb. Czy ktoras z was tez tak ma, czy to jakas blokada czy kwestia wychowania. Nie wiem co robic dalej, a dodam ze sam jestem namietnym i romantycznym kochankiem. Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka taaaaaaaaaam
ile jestescie po slubie? macie dzieci? moze zmeczona jest. moze ma mniejsze libido niz TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziecha na karku ;)
Ja jestem meżatką od 7 lat :) Skończyłam niedawno 30 lat i myślę,że mój mąż nie może narzekać ;) Ja oglądam filmy(sama),masturbuję się,co jakis czas jakaś fajna blielizna lub przebranie ;) A może pogadaj z żonką :) Powiedz czego oczekujesz i jak jest teraz...Próbowałeś Marku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziecha na karku ;)
Ja jestem meżatką od 7 lat :) Skończyłam niedawno 30 lat i myślę,że mój mąż nie może narzekać ;) Ja oglądam filmy(sama),masturbuję się,co jakis czas jakaś fajna blielizna lub przebranie ;) A może pogadaj z żonką :) Powiedz czego oczekujesz i jak jest teraz...Próbowałeś Marku? :) Aaaaaa dodam,ze mamy 2 synków :) 6 i 2 letniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olendrra^
to moze rozwód ? po co sie meczyc czy Ja kochasz? znajdz sobie kochanke ,przeciez tak nie wytrzymasz na dłuzsza mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusta kiszona pasuje,
a wczescniej tez tak miala? widzialy galy co braly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek30-123
Probowalem rozmawiac, tlumaczyc, prosic, grozic.... nic. Probowalem spacerow, weekendow, wycieczek...nic. Sprzatam, piore, robie zakupy...nic. Gotuje jej obiady jak jest w pracy...nic. Czasem wpadne do niej do pracy z obiadem...nic. Kwiaty, slodycze, bizuteria...nic. Nic nie sprawia zeby poczula ochote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olendra^
zostaje niedzielny wypad do koscioła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziecha na karku ;)
A ma orgazmy jak już uprawiacie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olendra^
juz wiem zostaw ja w sensie :"olewaj totalnie" nie staraj sie i czekaj na obiad niech ona zrobi ,chociaz to zimna ryba nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż nie narzeka wręcz przeciwnie :P filmów nie mam kiedy oglądać i nie muszę :P za to bieliznę dokupuję systematycznie uwielbiam igraszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ją przetrzymaj troche bez....to dziwne jakieś-może to tkwi w wychowaniu?? Np kobiety u których w domu kwestie seksu to był temat tabu nie są w stanie przełamać tego czego je uczono i najzwyczajniej w świecie boją się dać sie porwać chwili itp. Np. Babcia wychowała moją matke tak że-do ślubu zero seksu, w domu córka bała sie zapytać najpierw o podpaski potem o prezerwatywy-mieszkanie razem bez slubu?? Nie do pomyślenia. Moja mama ocja przetrzymała 6 lat bez seksu-do slubu. Teraz są już po rozwodzie...mama u mnie próbowała złe nawyki zakorzenic..nigdy nie rozmawiałam z nią o okresie o chłopakach...potem znalazła u mnie w kieszeni spodni test ciążowy-negatywny co prawda ale po coś tam był no nie?? I jak na mnie naskoczyła....to powiedziałam jej to wszystko jaką jej krzywde babka zrobila...pomyśl jak twoja zona miała w domu. Może to kwestja moherowych beretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek30-123
Orgazmy ma, po minucie, szybko cicho i spac. A JA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olendra^
okropne to co czytam [ niech ona zacznie pierwsza a Ty sie nie staraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek30-123
Olendra W tym wlasnie problem ona nigdy nie zaczela pierwsza. Jak ja nie zaczne to dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anais June
Marek a moze ona Cie nie kocha? Zawsze tak bylo z tym sexem?Mi osobiscie zalezy na wprowadzaniu nowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się nad kilkoma kwestiami. Twoja żona zawsze tak zachowywała się w sprawach seksu czy dopiero od jakiegoś czasu? Jeżeli zaszła zmiana (na niekorzyść) to kiedy? Z jakim wydarzeniem możesz to powiązać (zmiana pracy, narodziny dziecka...)? Czy bierze tabletki antykoncepcyjne? Jeżeli tak - najprawdopodobniej to ich wina. Większość zmniejsza libido (u niewielkiego procenta obserwuje się jego utrzymanie na stałych poziomie i wzrost). Jest też inna opcja - być może to twoje libido wzrosło i dotychczasowe zachowanie żony jest dla ciebie niewystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaikakolorowa....
powiem ci tak ja mam podobnie. Mam 30lat i po slubie jestem 6. Na sex z mezem nie mam ochoty, szybki numerek od czasu do czasu i po wszystkim. Nie sprawia mi to jakiejs frajdy, kiedys owszem bylo super teraz nie kreci mnie juz. Niestety tak to juz bywa, namietnosc pryska zostaje smutna codziennosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×