Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....MILKA 82

Kto jeszcze ma popoludnie tylko dla siebie?

Polecane posty

Gość ....MILKA 82

Boze jaka cisza w domu. Mąz zabrał córke do swoich rodzicow za miasto, a ja mam czas tylko dla siebie. Juz tak dawno nie mialam takiego luzu ze nie wiem co zrobic z czasem. Maseczka na twarzy, herbata zielona w ręku i ten spokoj i cisza :). Njagorzej ze gapi sie na mnie cała sterta prasowania to mi troche psuje humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest niedziela. Pranie się do jutra nie zepsuje ;P Mam na to patent, ściągam z suszarni po niedzieli :) Drugi patent: nie prasuję. Wszystko składam do szaf, wyprane ze zmiękczaczem nigdy nie wygląda jak z gardła wyciągnięte :) U nas prasuje się przed wyjściem to co się ubiera ;P Też mam wolne :) Najmłodszy z córką są u koleżanki na urodzinach, starsi pognali z towarzystwem, mąż się kuruje z anginą... i cisza :) Kawa, ciepła szarlotka i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu_bździu
no moje są w domu, ale ja sie kuruje i leze w wyrku a maz wszystko obsluguje ;-) jak byly na spacerze, to tez odpoczelam w ciszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....MILKA 82
nie moge nie prasowac niestety. Mam sterte koszul, spodni, spodnic i żakietow. W pracy nie moge sobie pozwolic na niepoprasowane koszule itp. Mam taki system ze zawsze w niedziele prasuje wszystko na caly tydzien, potem wieszam na wieszakach w garderobie i w tygodniu nie mysle o prasowaniu. No i jeszcze kuszule i garnitury męża eh w koncu musze sie chyba za to wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×