Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Blondynki są najpiękniejsze

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssss
Jarekk piękny mimo iz jestem blondynka to po tym co napisales cweliku cos ci powiem. ja z kolei nie szanuje takich skurwieli jak ty- krzywy ryjec, paskudne cialko, wzrost 160 w kapeluszu a mysli ze jest adonisem. szanuje sie kazdego wartosciowego czlowieka a skoro ty tego szacunku do innych nie posiadasz, to jestes gowno wart. wlasnie z takich skurwieli ja z kolezankami sie nasmiewamy- i z grubymi, i z chudymi, i z mysimi, i z brunetkami itp. zadnemu nie przepuscimy jak idzie pewny siebie smiec i patrzy z pogarda- odrazu dostaje kopa slownego porzadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CudownaBrunetka22
Oczywiście, ze brunetki. Prawdą jest, że nie znam żadnej blondynki, a te które pamiętam ze szkoły były takie głupie, że głowa boli :// Oczywiście nie chcę nikogo urazić, bo jak mówię teraz nie znam żadnej, więc moja opinia jest naprawdę mało znacząca. Jednak mnie samej o wiele bardziej podobają się brunetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuz9
a wśród znanych osób którą blondynkę uważacie za najpiękniejszą??? Jak dla mnie Pietr***a jest bezkonkurencyjna. szczególnie w serialu Blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondynki dlugo wygladaja mlodo! Wrecz sie nie starzeja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widze te farbowane czarne lafiryndy to rzygac mi sie chce! Co te babsztyle widza w tych czarnych farbowanych klakach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne delikatne brunetki i seksowne młode szatynki o czarnych oczach i jasnej skórze są the best ale co kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondynki są takie przeciętne zazwyczj proste kobieciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor włosów jest kwestią gustu, odrazu zaznacze że jestem kobietą i powiem Wam że kolor włosów nie ma znaczenia, w tych czasach spotkanie ładnej delikatnej zadbanej kobiety graniczy z cudem! Wszędzie tylko tona make-upu wyzywające ciuchy dziubek na twarzy i doczepiane włosy.. jednym słowem plastik. Jak byłam gowniarą to może taki styl mi się podobał, na szczęście już dorosłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondynki ale nieduże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasabi
Blondynki sa takie słodkie i niewinne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomki z Biedronki
Blondynki mają większe cycki przeważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że blondynki są atrakcyjniejsze, sam estrogen, brunetki=testosteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×