Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Blondynki są najpiękniejsze

Polecane posty

Gość nininyny
no nie wiem, ja wolę typ ognistej brunetki jak np. Megan Fox czy Salma Hayek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfghfgh
Myślę że kolor włosów jest mniej ważny. Najwazniejsza buzia i figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzzzz
"Dla każdego faceta wysoka i długonoga blondynka to szczyt marzeń." tak to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzzzz
zgadzam sie z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć jestem blondynką uważam że naciągasz rzeczywistość bo ilu ludzi tyle gustów.Mój 18letni brat ma hopla na punkcie szatynek i blondynki dla niego nie istnieją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzzzz
i zazwyczaj najbogadsze :) i najfajniesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzzzz
z tym ze wiadomo aby miec bogata blondynke samemu trzebabyc na jej poziomie i równiez byc bogatym wiec ja spasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzzzz
ogolnie aby byc z bogata trzeba byc bogatym ja z bogactwem marnie wiec wziełem sobie biedna bez kasy za to bardzo fajna moze nie jest najpiekniejsza ale mi z nia dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzzzz
do mnie kiedys taka bogata blondi uderzała ale byłem za młody za głupi i zbyt biedy aby jej zainponowac a po za tym blondi wybrała mnie tylko dlateo aby miec sie z kogo ponabijac i tak wybrała innego bogatszego fajniejszego ode mnie który miał wiecej do zaiferowania niz ja i tak po dzis dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzzzz
a sam jezdem taki pasztetem ze lustra pekaja jak tylko jestem obok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty mnie nie widziałeś ... nikt nie jest tak namiętny i fantazyjny jak brunetka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka cegiełeczkaa
dla mnie taki koles zostawił biedna dziewczyne bez cycków w sumie ona była z biednej patologicznej rodziny a ja byłam wysoka fajna (i nadal jestem) blondynka z bogatej dobrze ułozonej rodziny z duzym domem wiec z czym tamtga do ludzi ...załosna i smieszna chłopak bardzo ładny z bogatej rodziny ale co go podkusilo aby sie wiazac z takim badziewiem jak tamta ... w kazdym badz razie dobrze zrobił ze ja zostawił dla mnie i nawet specjalnie przed tamta głupia paradowalismy aby zobacyzła ze za wysokie progi na jej nogi i zeby dała mu spokuj juz i sie dowaliła dziewczyna zrozumiała odrazu ... poszła do swoich tam gdzie jej miejsce i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najcudowniejsze są brunetki!!
tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka cegiełeczkaa
dziewczyna wiecznie brudna i smierdzaca , zadawała sie z biedakami i jak normlanie dzikus wygladała ja wysoka zadbana wesoła blondynka w szpilkach i krutkiej spudniczce z duzym biustem a tamta bez cycków młodsza, smierdzaca, brudna rozczochrana wiecznie po lasach latała , nigdy w domu jej nie było , szlajała sie z jakims badziewiem i myslała głupia ze tkai bogaty koles jak tamtej jest dla niejc :D hahhahha' dobrze ze ja szybko z błedu wyprowadzilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa blondyneczka ... właśnie pokazałas jakie tepym stworzeniem jesteś ... głupia piczko ... co ci po tej kasie co mają rodzice ... kurwa a z chłopakiem całe życie u rodziców w dużym domu będziesz mieszkać - szczyt ambicji . tepa dzida !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka cegiełeczkaa
i jeszcze jak nas razem zobacyzła to ten dupek za nia pobiegł aby sie spytac czy jej to przeszkadza ... oczywiscie ze przeszkadzało ale nie jej ale nam to badziewie smierdzace i głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka cegiełeczkaa
o co? jestem bogata i piekna a scierwa niech wracaja do swoich za wysokie progi na ich nogi ladny bogaty powinien byc z ładnym bogatym a nie z jakims badziewiem z biednej rodziny bez cycków i smierdzacym na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka 66678
blondyneczla cegiełeczka - widać co soba reprezentuje żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa ludzie i parapety
wystaczy dobrze podkręcić temat i zamiast pić przed komputerem poczytamy teraz o wyższości blondynek nad innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grunwald
A ja odwrotnie. Wolę niższe (162-168) brunetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko ty cipo jebana przez kazdego ruchana ...na głowie prócz tlenionych włosów nie masz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najcudowniejsze są brunetki!!
" Blondynki są spokojniejsze, są większymi marzycielkami. Brunetka mnie zdradziła i nigdy nie wybaczę tego brunetkom." Tak szczerze, wcale nie przestały Cię bardziej pociągać, po prostu jesteś na nie trochę obrażony, przyznaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tesz jestem bladynko, ale grobo I bzydko, do tego smierdzo mi lokcie I pracoje we sklepie z odzierzo I zarabiam tysionc zloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×