Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sorelllla

pytanie do Panów....

Polecane posty

tajemnica_on CromCruak- ruchac nie chcesz, a knaga w majtkach wyśpiewuje pieśni wojenne :o:o nie chodzę do łóżka z pierwszą lepszą, nie szukam seksu na forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż swojej żony
Przychylam się raczej do dłuższych wlosów prostych lub lekko falowanych.Nic nie poradzę że takie bardziej mnie biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Soreli pipeli
krotkie sa obrzdliwe !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca maraca
lepiej sorellla idz skocz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - Krótkie włosy i bardzo krótkie pasują przede wszystkim szczupłej filigranowej dziewczynie o delikatnych, smukłych rysach twarzy i dziewczęcej urodzie. Odpadają krótkie włosy u osób z grubszą kością. To sztandar dobrego wizerunku w tej dziedzinie. Twiggy od wielu lat jest chyba wyznacznikiem takich włosów. Bardzo ładnych i pociągających zresztą. http://2.bp.blogspot.com/-0Q-k2XC2HAw/TyFv3c5R6bI/AAAAAAAAAKw/qGpVEuBipf4/s1600/Twiggy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczurka85
ktoś tu gadał o Rihannie?akurat ta to swoich prawdziwych włosów na głowie juz od dawna nie pokazuje,nosi perukialbo doczepki. poczytajcie amerykańskie pudelki są lepiej poinformowane od FBI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ne mogą być seksowne???
:o dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabian2000
nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że może
nawet jest seksi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci podswiadomie wola kobiety z dlugimi gestymi wlosami, bo takowe sa oznaka zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fach-man 03
czyli co Sorelllla jest chora?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki, teraz już wiemy
maciekst jakich facetów lubisz i jacy cię walą w dupkę bo na kobietach to ty sie nie znasz prawiku :D:D . Zadbana kobieta będzie seksownie wyglądać w każdej fryzurze. Tak w ogóle gusta gustami, ci którzy się wypowiadają w ten sposób " nie" albo " nie nie może być", pierdtzielą bzdury bo nie znają sie na niczym innym oprócz walenia gruchy na forum :D:D. Fryzura jaką dobiera specjalistka w salonie jest dobierana według kształtu głowy rysów twarzy itd :) żeby uzasadnić moją fachową wypowiedź trzeba wstawić kilka fot modelek a nie chce mi sie szukać :) Wracając do tematu. TAK MOŻE BYĆ SEKSOWNA, NAWET BARDZIEJ OD DŁUGOWŁOSEJ :):)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki, teraz już
Fetyszem :o... ludzie byliście kiedyś u fryzjera?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freestyle<3333
Ja osobiście uwazam ze kazda kobieta moze byc ladna. Wazne zeby były zachowane jakies proporcje estetyki. Ja osobiscie jaram sie srednimi wlosami, dlugimi, krotkimi, i bez wlosow;P Chuj piekno to nie tylko co ma sie na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo nie, nie, nie
i jeszcze raz nie!!!! Tylko długie włosy, stop chłopczycom, bo są niekobiece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy kobieta ma dlugie geste wlosy to jest duza szansa ze jest zdrowa/ma dobre geny. rzadkie wlosy moga byc oznaka choroby. łatwiej zatuszować taką niedoskonałość krótkimi włosami, co nie znaczy, że kiedy kobieta wybiera krótkie włosy, musi być automatycznie chora;) tylko tyle:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "Dzięki, teraz już wiemy" - nie napisalem niczego obrazliwego w stosunku do kobiet. Stwierdzilem tylko fakty. Ty natomiast nie stwierdzilas/es faktow tylko zaatakowalas/es ad personam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki, teraz już
maciekst :o:o przepraszam panie obrażalski :o:o zgłoszę się do programu " wybacz mi " A to co to jest? świąteczne życzenia z okazji św Chanuka ? . Zadbana kobieta będzie seksownie wyglądać w każdej fryzurze. Tak w ogóle gusta gustami, ci którzy się wypowiadają w ten sposób " nie" albo " nie nie może być", pierdtzielą bzdury bo nie znają sie na niczym innym oprócz walenia gruchy na forum . Fryzura jaką dobiera specjalistka w salonie jest dobierana według kształtu głowy rysów twarzy itd żeby uzasadnić moją fachową wypowiedź trzeba wstawić kilka fot modelek a nie chce mi sie szukać Wracając do tematu. TAK MOŻE BYĆ SEKSOWNA, NAWET BARDZIEJ OD DŁUGOWŁOSEJ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam krótkie włosy i jestem zdrowa;) jak miałam do ramion też byłam zdrowa:) (mądrale ):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu. TAK MOŻE BYĆ SEKSOWNA, NAWET BARDZIEJ OD DŁUGOWŁOSEJ .. Podpisuję się pod powyższym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta na filmiku jest
pięknia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fach-man 03
Sorella znam kobiety które mają krótkie włosy , fajnie uczesane i są bardzo sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×