Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motorocker

Pytanie do Pań - czy podobają się Wam faceci z wąsami i brodą całościową ?

Polecane posty

Gość gość
Bo zarost nie jest dla brudasow ktorzy nie umieja jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsobieja
Mi się broda kojarzy niezbyt higienicznie. Raczej nie chciałabym faceta z taką brodą, ale2-3 dniowy zarost jak najbardziej wskazany ;) dodatkowo dywan na klacie i jest suuuuuuper! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kobieta lubię facetów z bródkami i wąsami ten wąsik, ach ten wąsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie brody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brodziaki i wąsiarze : - stary dziadek - bin laden i reszta talibów - leń, któremu nie chce sie golić Trend? nie na te czasy...to był 18-ty wiek. 99 % kobiet zdecydowanie woli wygolonych chłopaków..max kilkudniowy zarost...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja się do tych kobiet nie zaliczam. Preferuję bujny, zadbany zarost - lubię długie brody u facetów. Jak już mu się nie chce dbać i brodę to niech się goli całkowicie i codziennie. Trzydniowego zarostu nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonet
gość - 100% racji :) chociaż i tak lepsze jednak brody, a nie gładziutkie buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modzie „na drwala” mówię zdecydowanie nie ;) Oczywiście trzeba odróżnić brodę od kilkudniowego zarostu, bo akurat to spora różnica, osobiście długie brody nie kojarzą mi się zbyt pozytywnie, natomiast ładnie przystrzyżony zarost – jak najbardziej. Mój chłopak używa do tego tylko styleshavera, nic więcej praktycznie mu nie potrzeba a wygląda po tej codziennej pielęgnacji od razu bardziej męsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDxD
na brodzie zarost, ale taki z prawdziwego zdarzenia. Mój luby zapuszczał bity rok "brodę" i rosnąć mu nie chce. Na głowie bujnie, wsz ędzie bujnie, a na twarzy jak małe dziecko xD Goli się raz na 4 tygodnie, ale jak miał taka "kozią" brudkę to mi się strasznie podobała xD Kilkudniowe zarosty mogą być seksi dla niektórych pań, ale strasznie niepraktyczne przy całowaniu ;'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się bardziej podoba ta druga broda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKiLia
Nie znoszę nieogolonych (na twarzy!) facetów. Niektórym pasuje krótki zarost, ale na pewno nie długa broda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broda?fujjj!nie lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam brodę mojego ukochanego:) sama poprosiłam żeby zapuścił, a jemu to pasuje, zawsze wolałam facetów z zarostem, wydają się bardziej męscy:) pozdrawiam wszystkich brodaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuj, facet z broda wyglada jak kloszard, stary dziad,jaskiniowiec, w najlepszym przypadku siedzacy wiecznie w domciu i kapcioszkach papa rodziny Broda potrafi zeszpecic najwieksze ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez czapki
Rzecz się opiera na skojarzeniach i niczym więcej. Skojarzenia wynikają z tego co nam kultura, szczególnie kultura masowa podsuwa. Powszechne są skojarzenia, że brodacz to kloszard, leń, niedomyty, podtatusiały... Moda na gładko ogoloną twarz jest stara, ale stała się dominująca chyba dopiero w latach 20, 30, 40 minionego wieku. Tradycyjne skojarzenia z brodą, to męskość, siła, doświadczenie, dojrzałość! Ale ja nie przypuszczam, żeby dało się do tych skojarzeń w skali masowej wrócić. To już raczej jest sprawa zamknięta, na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugerujac sie niektorymi wpisami mozna sie klocic. Ostatnio broda lansowana jest nawet na pokazach mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4390
Zadbana bródka - czemu nie. Ale jak dla mnie policzki muszą być gładkie. Taka "puszczona wolno" broda i baki nie wyglądają estetycznie. Teraz panowie wcale nie muszą tak wyglądać. Są nawet takie kluby dla panów (np. Easy Shave Club), które pomagają zadbać o wygląd w zakresie zarostu. Tutaj jest więcej informacji o tym klubie http://www.mmwroclaw.pl/artykul/easy-shave-club-tak-wyglada-nowoczesne-golenie,3337019,art,t,id,tm.html . Dostarczają maszynki prosto do domu więc każdy facet może dbać o siebie na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin1985
Według mnie jest to kwestia gustu i oczywiście jednym będzie się ona podobać, a innym nie. Tak samo jak jednym kobietą podobają się łysi faceci, a innym nie koniecznie. Jednak nie wrzucał bym brodaczy do jednego worka wraz z zaniedbanymi, nie dbającymi o higienę mężczyznami. Wygląd to jedno i oczywiście jest istotny ale to nie wszystko, a brodę zawsze można zgolić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy dużo od właściciela. Jednemu broda pasuje drugiemu nie. Mi się osobiście broda u żadnego faceta nie podoba. Taki mam gust i juz. Kilkudniowy zarost jest ok , ale jeśli ktoś zapuszcza na tyle , że potrafi mu się jedzenie wplątać w tą brodę to już jest nieprzyjemne. Naukowcy wykryli większość ilość zarazków w brodzie niż we włosach łonowych i ma to swoje uzasadnienie (jesz to się ubrudzisz , mówisz to się oplujesz) i zarazki sobie żyją. Nieważne ile byś nie mył. Ale są laski co za brodami szaleją. Na pewno z żulami mi się nie kojarzy, nie kojarzy mi się w sumie z niczym. Po prostu tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bakterie są wszędzie i to, że są nieznaczy, że szkodzą. Najwięcej bakterii mamy na dłoniach, pomyśl o tym jedząc ciastko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe. Mam nudnosci na widok brodacza czy wasacza. Na brodzie zyje wiecej bakterii niz na muszli klozetowej - udowodnili naukowcy. Bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twoich dłoniach jeszcze więcej (włącznie z salmonellą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed zgoleniem podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma urodę delikatna powiedziałabym przystojniak jest gdy ogółu włosy na lyso...ale...ostatnio zaczął zostawiać wasik...co moim zdaniem go postarza poza tym ma delikatny zarost wiec głupio to wygląda jak dla mnie ale on nie twierdzi tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania199211
Serio komuś się to podoba? Mnie tacy faceci w ogóle nie kręcą. Zdecydowanie wolę zadbanych mężczyzn, którzy pielęgnują swoją twarz. Mój facet preferuje sprzęty takie jak https://menspace.pl/maszynki-do-golenia-c183 więc widzę, że golenie może być naprawdę przyjemne i zajmować dosłownie chwilę. Dziewczyny, zadbajcie o swoich mężczyzn, żeby wyglądali jak ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuuuuuj, mdli mnie na widok wąsow czy brody. Obrzydliwe. Smarki, resztkii jedzenia,bleeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzy mi sie z leniem, lumpem, kloszardem, z dziadostwem i niechlujstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×