Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motorocker

Pytanie do Pań - czy podobają się Wam faceci z wąsami i brodą całościową ?

Polecane posty

Gość to_wlasnie_ja
Ja osobiście, odkryłam ostatnio że kręcą mnie faceci z zarostem - całościowym. Nie może być za długi, musi być taki idealny.. :> Same wąsy odpadają, sama broda też nie do końca. Wszystko zależy od męskiej urody :D Ale zdecydowanie pełen zarost! ;> Do 10 dni maks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćssss
Nie znoszę żadnego zarostu u faceta. Krótki jest strasznie drapiący, a dłuższy kojarzy mi się z łoniakami, już nie wspominając o tym, że facet z brodą i wąsami wygląda jak dziadek, żul, który nie mył się od tygodni i śmierdzi, a w tej brodzie ma resztki jedzenia. Albo wymiocin. Nie no, zarost jest dla mnie przeobrzydliwy po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych wąsów, brody, fu to jest ohydne. Codzienne golenie to jest podstawowy zabieg, a nie jakiś św. Mikołaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle to jest kwestia gustu... chociaż moim zdaniem najlepszy jest kompromis pomiędzy całkiem zarośniętą twarzą a taką "małą bródką". mój facet taki zarost nosi i tak najlepiej wygląda :) on właśnie przycina brodę ale tak trochę, ma do tego trymer philipsa specjalny. za to wąsów w ogóle nie nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wąsy ok, sle tylko jeżeli są razem z brodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkie pomarancze
mnie kręcą brodacze, ale mój facet nie lubi być brodaczem, więc niech mu będzie, obejdzie się bez brody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe, mi się tacy nie podobają co się noszą na Jezuska. Odpycha mnie to. Nie pocałowała bym za nic. Jak mój zapuścił wąsy i bródkę, to kiedy chciał mnie pocałować miałam odruch wymiotny. Nie wiem dlaczego tak mam ale mam i raczej się to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałaś odruch wymiotny jak twój facet chciał cię pocałować? Współczuję mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobają mi się o ile broda jest zadbana i facet też, a nie jakiś wiecheć na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna84
E tam faceci z zarostem są bardzo przystojni tylko trzeba dbać o ten zarost a nie żeby był taki jak u najgorszego żula. Mnie się bardzo podobają stylizacje brody które serwują nam w reklamach popatrzcie na ostatni obrazek z tego artykułu przystojnie prawda ?? http://www.maszynkidogolenia.pl/golarka-philips-nowatorskie-spojrzenie-porownanie-produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam bom 666
Włochata morda jest obrzydliwa. Facet jak się ogoli, od razu lepiej wygląda - i to prawie każdy! Dopuszczalny jest 3-dniowy zarost, ale nie więcej. Zupełnie nie rozumiem tej paskudnej obecnej mody na brodziska i wąchy, mam nadzieję, że minie - jak zresztą każda moda. Mam przyjaciela, który pielęgnuje od lat długi zarost i kiedy siadam z nim do stołu, to staram się na niego w ogóle nie patrzeć, bo jak widzę okruchy czy kropelki sosu, zostające na tym chaszczu dookoła ust, to mi się niedobrze robi. Zwróciłam mu kiedyś uwagę na to, a on wyjaśnił mi, że to jest zawsze problem przy bujnej brodzie - praktycznie trzeba jeść zawsze z widelcem w jednej ręcę, a z chusteczką w drugiej. Zapytałam go czemu się nie ogoli, to powiedział że on w życiu chce wyglądać jak filozof ze starożytnej Grecji. Cóż, przynajmniej ma chłop fantazję... ale to mój kumpel - nie umówiłabym się z nim nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikingowaxs
moj maz wyglada tak troche jak viking i straasznie mi sie podoba, jesli chodzi o imprezy to widac ze dziewczynom tez to sie podoba, ja natomiat jestem wysoka dlugowlosa brunetka i niewazne jakbym sie ubrala mam podobnno bardzo "elegancka" twarz, prze to wielu mezczytzn w garniturach mysli ze mi sie podobaja i tacy do mnie podchodza tez, nie zdajac sobie sprawy ze ja wole faceta w sztruksach, sweterku lub koszuli typu US ARMY, dlugowlosego brodacza w martenach :) pewnie oni mi sie dziwia co ja widze w moim mezu ale wole mojego vikinga niz wygolonego chlopca w garniturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikingowaxs
aa moj ma troche brode w stylu brada pitta :) a ja mimo ze lubie rochowy styl to i tak przez te moje rysy wygladam wiecznie elegancko :/ dziwne , wiem ale widze ze facetom typu bieznesme sie podobam, za to oni mi nie, na szczescie tym brodaczom tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana  i rozczochrana
Mnie się nie podobają tylko same wąsy, każda inna kombinacja mile widziana. Tylko krótki zarost kuje, więc już wolę długą, miękka brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , ja wolę z brodą wybiórczą. Bardziej gejowska, chociaż z opisu to Twoja broda też gejem podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brodacze, obrzydliwe nigdy bym takiego nie pocałowała w te włochy. Często mają brzydkie usta i dół twarzy i zakrywają to. Włochy na brodzie, pachy zarośnięte, fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten na załączonym zdjęciu jest przystojny,ja nie lubię niskich karków oraz z bardzo brzydką aparycją,chociaż dziewczyny nie zwracają na to uwagi,może dlatego że pogodziły się z tym że nie mogą wybrzydzać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwudniowy zarost jest ok,spoko! (męski) ale już broda i wąsy....masakra,okropne i wcale nie ładne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobają mnie się.Mężczyzna po 50+ stara siwa broda i wąsy dodaje im lat. Czy oni nie mają lusterka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonet
Ja takie ubóstwiam!!! Nie wyobrażam sobie być z facetem bez brody albo mającym jakąś kozią bródkę, porządna broda to podstawa. Mam "swoją" na co dzień, a i tak jest mi mało, bo "moja" wychodzi do pracy itp., więc mam cały folder bród na kompie :) Prawdziwe brody są cudowne, bo można je tak fajnie miziać, ocierać się o nie policzkiem i nie tylko i... aaaaaa mrrrraaaauuu po prostu :) "moja" broda po kilku latach kiedyś bardzo mocno się skróciła i stara, prawie 3-letnia baba normalnie się poryczała :D znasz zespół The Beards? Jeśli będziesz miał okazję, koniecznie poczytaj teksty ich piosenek, no albo oczywiście posłuchaj (np. genialne "You should consider having sex with a bearded man" albo "If your dad doesn't have a beard, you've got two mums") - jak dla mnie, każdy facet powinien myśleć tak, jak oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię taki wygląd:) pod warunkiem ze facet nie buszuje z ta broda w moich piersiach które tym podrażnia, w najlepszym wypadku laskocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonet
Eeee, no właśnie cała przyjemność, kiedy buszuje w piersiach i nie tylko :) przecież tylko krótki zarost drapie, te dłuższe są już miękkie, przyjemne i ta broda stymuluj***ardziej niż język :) mmmmmm, zagalopowałam się :) i jeszcze cudnie, jeśli facet ma owłosioną klatę. Wiem, że to już nie od nich zależy, ale jeśli słyszę, że jakiś depiluje klatkę/pośladki/ramiona, to zastanawiam się, czy ma równo pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i jeszcze cudnie, jeśli facet ma owłosioną klatę. Wiem, że to już nie od nich zależy, ale jeśli słyszę, że jakiś depiluje klatkę/pośladki/ramiona, to zastanawiam się, czy ma równo pod sufitem" Sonet, podpisuję się pod tym obiema rękami :) Ale długich bród nie lubię, tu sie nie zgadzamy w upodobaniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonet
Nie muszą być bardzo długie, ale takie od 2 tygodni wzwyż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana  i rozczochrana
Moim ideałem faceta zawsze był zarośnięty motocyklista w skórach...i wcale mi nie przeszkadza, że nie ma wielkiej konkurencji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hodowca koni wyscigowych
Jak mozna lubic takie nieogolone mordy ?! Faceci o wygladzie szympansa - DO KLATEK I DO ZOO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz być taka chamska, tak się składa, że mój chłopak lubi zarost i jego miejsce na pewno nie jest w zoo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×