Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjnmghbnfbhb

konkretny problem z seksem analnym

Polecane posty

Gość hjnmghbnfbhb

moj facet bardzo chcialby sprobowac ze mna seksu analnego. on nigdy tego nie robil, ja mam w tym zakresie juz jakies doswiadczenie. nie interesuje mnie wasza opinia na temat tego typu seksu. zastanawia mnie jedna rzecz. moj poprzedni partner, z ktorym uprawialam milosc tego typu byl dosc przecietnie zbudowany, za to obecny jest bardzo hojnie wyposazony. obawiam sie, ze to moze troche utrudnic kwestie powiedzmy higieniczne... ze jesli wejdzie caly, to bedzie to badz co badz bardzo gleboko i czysto tam byc nie musi. z poprzednim facetem nie mialam takiego problemu, wiedzialam, ze po wyproznieniu na pewno jest ok, a jesli mialam watpliwosci, to mowiac szczerze, wkladalam sobie po prostu gleboko w tylek palec. penis obecnego jest znacznie dluzszy niz moj palec wiec tego nie sprawdze :). sorry za "anatomicznosc" opisu, ale czy ktoras z was ma doswiadczenia z duzym penisem w tego typu milosci i czy slusznie sie obawiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szybko
Mialam ten sam problem i takie same wahania :P Osobiście bardzo odpowiada mi ta forma seksu dlatego chciałam spróbowac również z obecnym partnerem. Penis poprzedniego zaliczał się właśnie do takich średnich (no nie wiem, kolo 14 cm) a mój obecny facet jest troche chojniej obdarzony. Jeżeli rozluźnisz odpowiednio mięśnie to (przynajmniej w moim przypadku) nie ma żadnego problemu - mówię oczywiście o kwestii bólu. a co do higieny to w moim wypadku wystarcza prysznic i dokładnie wymycie "tamtych okolic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastes
wez potem do buzi i bedzie czysty CDJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szybko
mastes - wiedza poparta doświadczeniem? zazdroszczę takich praktyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpurumpum
A o prezerwatywach slyszalas kiedykolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toter
kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgftrh
Lewatywa powinna zdać egzamin ;) Musisz czuć się komfortowo, bo przecież jak się zastresujesz, to się "zepniesz" i tyle z chędożenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darecki
Czy ja dobrze rozumiem, wy uprawiacie anal bez prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnmghbnfbhb
tak szczerze to z poprzednim partnerem wlasnie tak robilam. biore pigulki wiec na co dzien nie bylo takiej potrzeby, a w trakcie seksu analnego tez wszystko bylo ok... szedl sie potem po prostu umyć i tyle ale teraz sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sunia
Tak jak już ktoś wcześniej pisał płytka lewatywka załatwi sprawę. Ja tak robię i przyjmuję po same jajeczka mojego 21 cm wałeczka :-) ps. i oczywiście bez prezerwatywy bo i po co jak tez stosuję tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×