Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkrotce żonka

czy takie drobne upominki dla gości na wesele to jest strata pieniedzy?

Polecane posty

Gość wkrotce żonka

Wkrótce mam ślub i wesele. Zaproszenia już zamówiłam, ale zastanawiam się teraz nad takiemi drobnymi aniołkami dla gości na koniec poprawin. Ciasto będziemy rozdawać i do każdego pudełka chcieliśmy wrzucić po takim aniołku. http://allegro.pl/aniolki-podziekowania-slub-komunia-komunie-4rodz-i2253926293.html Za jedną sztukę 1zł, a za wszytskie planowane prawie 60zł (juz z wysyłką). Ale teraz dopadły mnie wątpliwości. Sama dostałam raz takiego aniołka po weselu i stoi na półce, a czy goście nie pomyślą, że to kiczowate? Czy ktoś z was takie rozdawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkmtynbfdvs
Bardzo kiczowate, w ogóle nie są eleganckie. Po powrocie do domu od razu wywaliłabym do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjkhjk
to tylko 60 zl. czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkmtynbfdvs
tylko 60 zł, owszem, ale po co je wydawać, skoro te aniołki są okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my cos takiego mamy, tylko że nie aniołki tylko figurki pary młodej, te aniołki można jeszcze taniej kupić, nie musisz na sztuki, http://allegro.pl/aniolki-podziekowania-slub-chrzciny-120-szt-i2268674645.html http://allegro.pl/aniolki-podziekowanie-gosci-chrzest-komunia-60-szt-i2265846249.html ja zrezygnowałam z aniołków bo mi sie wydawały komunijne, ale one są piekne, przy zamówieniu kotylionów sprzedawca dorzucił właśnie ejdnego aniołka i bardzo fajnie sie to prezentuje, zaraz tutaj bedzie napisane że po co, ze grat, ze zaraz do kosza wyrzucą, ale ja uważam inaczej, bo ja moich gości doskonale znam i wiem ze nie wyrzucą pamiatki od nas, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, od razu ze grat, tylko że ja widziałam reakcję mojej rodziny, której wiedziałam ze nie przyjda, bo nie dawno zmarł ojciec kuzynki, oni naprawdę się ucieszyli i napewno do kosza nie wyrzucili, kuzynka nawet powiedziała ze weźmie ta figurke do szpitala (bo ma nie długo przeszczep skóry) tak na szczęście, więc dla nich to napewno nie jest grat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Rozumiem, ze to mily gest podarowac cos gosciom, ale aniolki???!! Jaki zwiazek ma aniolek z weselem?! Co goscie maja z tym aniolkiem zrobic? Nie kazdy ma oltarzyki w mieszkaniu... Albo kupic cos z klasa, co faktycznie bedzie sie kojarzyc z WASZYM weselem, albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia pralinka
Kilka razy dostaliśmy z mężem takie coś. Po niedługim czasie wylądowało w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie odradzam bo wiem ze sie to fajnie prezentuje, ja tez mam takie pudełka tylko ze z grubej dektury, bo jak jest ciepło to te pudełka lubią sie rozwalać a zwłąazcza jak jest jakieś ciasto z masą, i wybrałam takie grubsze http://allegro.pl/pudelka-pudelko-na-ciasto-weselne-slubne-kpl-50szt-i2237033134.html autorko te pudełka można kupic ze specjalną wkładką usztywniającą, chyba nawet u tego sprzedawcy, u szwagierki było bardzo gorąco i pudełka sie rozłaziły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce żonka
Dzieki za linki :) Te pudełka mają wkładki, a wesele będzie w połowie września, wiec może być ciepło, ale upału to już raczej nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567865
Slubniczki nie słuchaj bo ona jest miłośniczka kiczu. A co do figurek to nie nie nie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yy...
Tak, ja też wyrzucam takie figurki, bo absolutnie nie pasują mi do wnętrza, a nie ma gdzie tego składować. Ani po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szwagierka miała w połowie lipca i było okropnie gorąco, wrzesień to juz jest inna pogoda, chociaż z teraźniejszą pogodą to nie wiadomo czego sie spodziewać a ta co pisze zeby mnie nie słuchać, autorka ma swój rozum i wie kogo słuchać, nikt mnie nie musi słuchać jak tylko piszę jak jest u mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Autorko, pomysl zatem co Ty bys pomyslala o parze mlodej, gdybys zobaczyla taki badziew w pudelku z ciastem i wtedy zdecyduj, czy warto wydac nawet 20 groszy na cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko... przecież to tandeta. Po co komu figurki państwa młodych? Chyba, że rodzina otacza się takim chińskim g... to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567865
I opisujesz swój kicz i tandete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
a może zamiast aniołków w woreczku ozdobnym ze 3 migdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce żonka
Jak pisałam, dostałam takiego Aniołka i mi sie podobał, inaczej nie przysłoby mi do głowy, żeby takim obdarowywać gości. Pytam tylko, co Wy o nim myslicie. Slubniczka, dzieki za linki i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce żonka
też widziałam te migdały, ale wtedy wychodzi po ok 2,5zł i wyjdzie w sumie ok 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak - moim zdaniem miło jest gościom podziękować. Ja dostałam raz takiego aniołka z karteczką i ręcznymi podpisami Młodych, leży na półce i przypomina o miłych chwilach. I żeby nie było - wesele w centrum Krakowa :) Nie wiem natomiast, czy ja bym się zdecydowała na coś takiego. Lepsze wydają się być migdały albo jakieś inne słodycze, tylko, że jak się wręcza ciasto to też nie wiem, czy ma to jakiś sens. Może chińskie ciasteczka z wróżbą? :P Albo któryś z tych pomysłów będzie bardziej odpowiedni - http://www.zankyou.pl/p/upominki-dla-gosci-weselnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa aniolki sa kiczowate? to najlepiej kup gosciom po mercedesie!!!! ludzie, opamietajcie sie!! to ma byc wlasnie malutki, kiczowaty upominek!! na tym to polega. a co aniolki maja wspolnego ze slubem? a otoz to, ze pewnie jest to slub koscielny, wiec pasują. bylam na wielu weselach i zawsze ale to zawsze dla gosci byly takie wlasnie "kiczowate" jak wy to mowicie pierdołki. ja tez planuje dac cos gosciom, myslalam o migdalach w lukrze http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=migdaly+slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Jesli faktycznie celem upominku mialoby byc podziekowanie gosciom, to jako gosc wolalabym dostac recznie wypisana i skierowana do mnie (imiennie) kartke z podziekowaniami, bo przynajmniej wiedzialabym, ze para mloda wlozyla w to jakis wysilek, i poswiecila swoj czas, zeby mi podziekowac, a nie zamowila pudlo aniolkow na allegro, czy 5 kg migdalow, ktore rozsypala na ciescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Dodam, ze kartke samemu mozna zrobic, wiec to zadne koszty, a jesli chodzi o czas, to zalezy, jesli chcesz bardzo gosciom podziekowac, to znajdziesz czas na wypisanie kartki, a jesli nie, to dziekujesz mniej za posrednictwem taniego, badziewnego aniolka..albo zabki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za problem do takiej figurki wydrukowac na karteczce dziekujemy za przybycie Janowi i Krystynie Xścińskim wraz z dziećmi no i jest bezposrednio w stronę danego goscia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×