Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkrotce żonka

czy takie drobne upominki dla gości na wesele to jest strata pieniedzy?

Polecane posty

Gość Eeerrr...
Haha poddaje sie! Czyli tani aniolek musi byc! Nie chodzilo mi o kartke papieru z oficjalnym podziekowaniem jak za komuny za wyrobienie 200% normy, tylko o ladna, elegancka, skladana, mala i RECZNIE wypisana kartke z tekstem w stylu "Ciociu Krysiu i Wujku Janku", a nie Panstwo Xinscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ze swoim walczę w sądzie
aniołki są kiczowate!!!!!!!!! Do pudełka z ciastem doczepiłabym kartę z imiennym podziękowaniem. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem tego motywu z dawaniem drobnych prezentow gosciom. takie lapacze kurzu szybko wyladuja w koszach bo po co co takie cos komus w domu?? jesli ktos juz musi cos takiego dawac to proponuje cukierki - teraz mozna kupic takie male pudeleczka na cukierek dla gosci, albo przy karteczce przy talerzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dla jednego jest kiczem dla innego jest sztuką, i gdzie jest powiedziane że kicz nie moze byc piękny?? ale nie wy dokopujecie żeby tylko zrównać z ziemią, to obowiazek kafeterii jak widac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567865
Biedna ślubniczka ciągle tylko płacze że ludzie na kafe chcą jej dokopać i zrównać z ziemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja płaczę?? ja sie z waszej zawiści śmieję HAHAHAHAHAHA bo to jest poprostu smieszne, wszystko jest be tylko wy jestescie cacy, ehhhh czarna porzeczko szkoda ze mam juz wszystko pokupione bo te kwiatki (mój ostatni link)są prześliczne, zakochałam sie w nich hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaLL
Ślubniczko a jak już weźmiesz ślub to co ty zrobisz? O czym będziesz pisać, czym będziesz się podniecać,o czym będziesz myśleć? I nick wtedy już nie będzie się nadawał..chyba twoje życie straci wtedy sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co będę robić po ślubie?? będe sie urządzać w nowym domu, będe planowac nasze wspólne zycie juz z moim 100%wym mężem, będę się zajmować wychowaniem dziecka, będę sie zajmować sobą,mężem będę poprostu szczęśliwa, a co myślisz że urządzenie ślubu i wesela to mój jedyny cel w życiu??? nieeeee, to jeden z baaaaaardzo wielu wątków życiowych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ludzie cieszcie sie wszytskim, cieszcie sie kazdym dniem, tak jak by ten dzień był tym dniem ostatnim, bo zycie jest zbyt krótkie, i moze sie skończyc w każdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym takiego aniołka wykopała na śmietnik, bo ja sobie nie życzę żadnych chrześcijańskich śmieci w moim domu. Zastanów się nad tym. Nie dość, że niewierzący musiał DLA CIEBIE siedzieć w kościele, to jeszcze mu aniołka wciskasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołka bym wyrzuciła.. nie przez jakiś brak szacunku dla młodych, czy kiczowatość, tylko co ja mam z tym zrobić, postawić sobie na półce? nijak mi nie pasuje takie coś... Ja ostatnio dostałam na weselu zwykłe ciasteczka kruche z inicjałem młodych i podziękowaniem na karteczce. Małe, smaczne, i miłe. Wrażenie i wspomnienie zostanie, i nie zaśmieca mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce zonka
Absolutnie wszyscy są u nas wierzący. A jeśli by ktoś nie był to niech nie wchodzi do kościoła, nie odmawia modlitw - jak dla mnie może zostać w samochodzie, jeśli mu pasuje może przyjść na samo wesele albo nawet nie przychodzić wcale. Co znczy, że "przeze mnie bedzie musiał siedziec w kosciele"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda to ja
ja kupiłam na allegro złote migdały do tego dokupie pudełeczko zpodziekowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy aniołki , kupiłam formę do odlewów gipsowych i obiłam je sama , potem delikatnie ozdobiłam brokatem i zapakowałam w woreczki z organzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentyyyyy
Byliśmy rok temu na weselu u znajomych, na stole jako winietki były ustawione prezenty dla gości, dla kobiet był mały ozdobny kartonik a w nim mała świeczka/podgrzewacz w kształcie serca zamykana w metalowym pudełeczku z datą ślubu i inicjałami młodych, dla panów była miniaturowa buteleczka likieru też z przyczepioną karteczką dla kogo. Fajnie to wygląda, aż szkoda nam otworzyć i wypić i nadal stoi na półce :) Do tego młodzi wysyłali wszystkim ładne zdjęcie z ślubu z podziękowaniami. Bardzo fajny pomysł moim zdaniem, elegancko i z klasą , niestety nie mam zdjęć. Wszelkiego rodzaju aniołki, żabki, słonie z porcelany pewnie bym wywaliła do świeci, ale mała ładna świeczka i fajna miniaturowa butelka alkoholu zawsze się przyda...choćby na romantyczny wieczór...zestaw pierwszej pomocy!;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/winietki-podziekowania-gosci-slub-frak-suknia-i2255898253.html to jest super, ale gdzieś widziałam tańsze :) Wolałabym coś takiego i do środka odrazu jakiś cukierek. Dziewczyny, nie ma co szaleć, bo i tak kosztów jest mnóstwo ;) Takie aniołki to strata kasy, bo są nieładne, a co ludzie mają potem z nimi robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle uważam, że takie "prezencik" powinien być bardzo symboliczny... można wiele fajnych rzeczy wymyślić, ale moim zdaniem szkoda pieniędzy, no chyba że ktoś tak bardzo nie zwraca uwagi na takie koszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
najlepszy upominek to paczka z ciastem i ew.flaszeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zadnym z wesel na ktorych byłam w przeciągu ostatnich kilku lat nie było żadnych pierdółek dla gosci . Gdzie są takie zwyczaje? Na ostatnim jedynie (rok temu) przy winietkach na stołach były winietki z podziekowaniami, ze gość sie zjawił. I to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
ja byłam w styczniu na weselu i były takie pierdółki dla gości,no cóż faceci liczyli że będzie flaszka a kobiety że ciasto to by dzieciom do domu zaniosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicak a byłaś kiedyś na takim weselu co był pokaz barmanów, tańca brzucha i fajerwerki? Bo ja też nie. Ale muszą się prześcigać, bo przez prezenciki, które ktoś zaraz wyrzuci w kąt będą mogły mieć lepsze wesele niż koleżanka. Ludzie? Wszyscy tak płaczą, że bieda w kraju, że pracy nie ma, a Wy skąd macie kasę na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×