Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinia 555

Praca jak każda inna - wynagrodzenie sprawiedliwe.

Polecane posty

od roku pracuję w firmie specjalizującej się robieniem prezentacji handlowej sprzętu który od 15 lat jest na naszym rynku . Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z podobną branżą. Zawsze w biurze lub na kierowniczych stanowiskach. Bałam się jak cholera ale powiedziałam sobie: Jeśli nie ja to kto ? Jeśli nie teraz to kiedy ? Byłam na rozdrożu. Praca jako handlowiec to najlepsze co mogło mnie spotkać. Wynagrodzenie w zależności od pracy i zaangażowania. Hmmm ciężko ale uczciwie. Przynajmniej kiedy pracuję to wiem za ile. A ile można zarobić nie wiem jak inni ale ja pracuję ok 5 godzin dziennie, po dwóch miesiącach dostałam samochód firmowy, zarabiam minimum 2000 zł ( jak mi się nie chce hahahaha) ale jak mam nastrój do pracy to i więcej. Nie będę pisała ile zarabiają handlowcy którzy pracują 8 godzin bo nie uwierzycie :) Dziwię się młodym ludziom, którzy myślą jak dawniej za komuny, że czy się stoi czy się leży to pensyjka się należy hahahaha a potem lądują w Mc Donaldzie i harują po kilkanaście godzin za 1200 zł . Praca fajna. Codziennie jestem w gościach u ludzi, którzy mnie oczekują, których znajomi już zarekomendowali mnie jako super osobę z czymś co naprawdę jest godne polecenia. Atmosfera w pracy jest fajna, na luzie. Są szkolenia które ciągle mnie zmieniają w osobę pewną siebie, wartościową. Dobry handlowiec wart jest góry złota. JA miałam już dwie propozycje od firm żebym do nich przeszła z bardzo ciekawymi ofertami zarobkowymi itp, ale jestem na razie lojalna bo warunki zarobkowe i pracy są o 1000 razy lepsze niż gdzieś w banku czy innym "zakładem" . Ja czuję się wolna, doceniana i z każdej strony czuję ogromny szacunek do tego co robię. Ludzie mnie szanują. Nie mylcie handlowca z akwizytorem . Boże broń od tak mylnych pojęć. Handlowcy zawsze dobrze zarabiali i byli cenieni ( oczywiście w odpowiednich firmach). Nie chcę reklamować mojej firmy nie o to chodzi ale jeśli ktoś chciałby coś zmienić to zapraszam. Jeśli ktoś chce to chętnie pomogę we wdrożeniu, szkoleniach itp. Tę pracę trzeba lubić. Lubić ludzi, kontakt z nimi, nie bać się ich spotykać i każdego traktować z szacunkiem. Nic nie wciskać bo to bez sensu. Zresztą jak pokazuję sprzęt to sami chcą kupić :) Praca w Bielsku Białej. Polecam ten rodzaj pracy bo daje wolność i pieniądze a przede wszystkim poczucie własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×