Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maga01

Urodziny dziecka pytanie do tych którzy robili w domu?

Polecane posty

Czy możecie mi napisać bo pierwszy raz robię w domu kiedy podać tort dzieciom? Jest zaproszona spora gromadka, mam przygotowanych trochę konkursów, ale nie wiem kiedy podać tort czy na początku będzie dobrze? Proszę o podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytałam eksperta :D czyli moją siostrę i mówi że u jej koleżanek w domach zawsze na urodzinach najpierw jest zabawa, potem tort, potem znowu sie bawią, potem frytki albo pizza i potem znowu zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na początku podała tort i szampana picolo, dziecko zdmuchuje świeczki goscie spiewaja sto lat, jedzą tort i to jest taki wstęp. pózniej mogą isc się bawic i za jakiś czas przygotowujesz coś do zjedzenia frytki kanapki nugetsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę to teraz nie wiem, właśnie miałam taki wstępny plan. Poczekam jeszcze na wypowiedzi może ktoś jeszcze dopiszę jak było u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam aż przyjdą wszystkie dzieci stawiam torta,pikolo obowiązkowo (2 butelki min.), sto lat i dzieci się dalej bawią. Jak kiedyś chciałam podać torta pózniej, to dzieciarnia wkółko przychodziła z pytaniem,, kiedy będzie tort?"Wtedy był szał na Hanę Montana i córka co chwilę otwierała lodówkę,żeby poazać jakten tort wygląda. Bałam się,że zanim podam wyląduje na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
Jak czytam "spora gromadka" to mnie ciarki przeszywają. Przechodziłam przez to, kiedy tort?, na kinderbalach nie musi być jakś sztywna etykieta, bo dzieci nie siedzą przy zastawionym stole, wiec kiedy podasz, będzie dobrze. Ja bym pogadała o tych konkursach. U mnie było sporo konkursów i był sajgon. Laliśmy wosk (czas andrzejek), potem były kalambury i każdy chciał być pierwszy i najważniejszy, a jak nie to foch. Nawet była kłótnia, kto ma być moim pomocnikiem do trzymania rekwizytów. Opracuj sobie dobrze te konkursy, zabawy. Najlepiej jak jednocześnie wszyscy coś wykonują, no i trzeba tak zrobić, zeby kazdy był zwycięzcą chociaz raz - normalnie masakra Nagrody tez raczej jednakowe, one wszystkie są kochane osobno, bo w kupie to potwory. Najlepsza zabawa to i tak było w chowanego, zjeżdzanie na tyłkach po schodach i puszczanie baniek mydlanych, najlepiej do oka kolegi. Nastepne urodziny już w figloparku, nikt mnie więcej nie namówi na dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkursy to myślę o takich: Taniec z balonami, na gazecie, Balony z zadaniem, przeprawa z kartkami, taniec z krzesłami slalom z piłeczką, opowiadanie historyjki. Nie wiem ile uda mi się zrealizować upiekę też muffiny które dzieci będą ozdabiać ale najpierw będą musieli je znaleźć po wskazówkach. Nagrody mam dla wszystkich takie same żeby kłótni nie było. Dzieci ma być 18 osób po połowie chłopców i dziewczynek ale pewnie nie wszyscy przyjdą. Chyba jakoś przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza zabawa, to postawić na przeciwko dwoje dzieci, zawiązać im oczy, dać jogurty i niech sie nakarmią nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym jogurtem to dobre ale trochę się obawiam że rodzice mogą mieć później jakieś pretensję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
To już ci mówię, zrezygnuj z intelektualnych konkursów przy takiej dużej grupie, typu historyjki, któreś prezentuje, reszta patrzy to się nie sprawdza, wiesz o co chodzi? Najlepiej ruchowe zabawy i duzo przestrzeni, usuń wszystko, co moze się stłuc lub o co może dziecko zahaczyć. Ja wywaliłam na stół wielką michę galaretki owocowej, drugą michę bitej śmietany, pokrojone owoce, orzechy, rodzynki, jakieś draze i każdy dostał miseczkę i robił deser dla siebie, same dzieci wybierały najładniejszy, oczywiście wszystkie są najładniejsze Nie wiem jak te poszukiwania po wskazówkach ci wyjdą przy takiej ilości dzieci, raczej nie wyjdą, lepiej daj do ręki te muffiny każdemu i tak dużo czasu im zajmie ozdabianie. Masz 18 krzeseł? No i balony z zadaniem! Tzn jak jedno będzie wykonywać zadanie z balona, to co z resztą? Bo nie wszyscy będą zainteresowani, jak jest 18 zadań to przy piątym już im się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjvfhjhvgjvghj
Urodziny w domu to droga przez mękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszelkie cenne uwagi urodziny w sobotę liczę na to że nie będzie aż tak źle. Pozdrawiam i Miłego Dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opener Klub Mam
Drodzy Rodzice, macie dosyć urodzin organizowanych na placach zabaw i w restauracjach? W bardzo prosty sposób możecie sami przygotować idealne przyjęcie urodzinowe w domu lub ogrodzie. Dzieci to bardzo wymagający goście, dlatego ważne jest by urodzinki były pełne atrakcji. Zorganizujcie zabawy dostosowane wiekiem do maluchów, zaplanujcie niespodzianki i nagrody, które zachęcą dzieci do aktywnego udziału w konkursach. Nie animujcie jednak całego czasu, pozwólcie by dzieci – jeżeli mają na to ochotę – bawiły się też spontanicznie ze sobą. Dobrym pomysłem są też zawody sportowe, które lubią zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Mogą to być wyścigi w workach, przeciąganie liny, tańce z balonem czy tańczenie na gazecie, której wielkość, co jakiś czas zmniejszamy. Nie zapomnijcie jednak, że Maluchy nie lubią przegrywać, podkreślajcie więc, że fajna zabawa to cel konkursów, a wygrywa każdy, kto ukończy daną konkurencje. Opener Klub Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci ktorzy robili w domu...ale co dziecko robili w domu? chyba raczej dziecko robi sie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Archiwalne tematy, a wy się produkujecie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas był klown, który robił sztuczki i puszczał ogromne bańki. Dzieciom nie schodził uśmiech z twarzy. W ogrodzie był dmuchany zamek, a na koniec dostały w podziękowaniu spersonalizowane lizaki z zaklinaczemarzen.pl To był udany czas, zarówno dla dzieci jak i rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy i wyszło ekstra. Dzieci zadowolone. Była u nas animatorka zabaw. My, dorośli mieliśmy trochę spokoju. Aha i też były u nas prezenty dla gości, bo to super pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są naklejki na balony z tego sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Nowakowska
Ja też nie raz już przerabiałam kinderbale w domu i zwykle kończyło się na tym, że gdy rozszalała gromadka zasiadała do torta, a potem spieszyła się z powrotem do zabawy, moja zastawa mocno na tym cierpiała. Jednak przy dzieciach i nie tylko szło doznaje wielu urazów:) Dlatego ostatnim razem wykorzystałam pomysł podpatrzony u znajomych na weselu. Zamiast podawać ciasto wieczoru na klasycznych talerzykach, kupiłam specjalne czekoladowe salaterki, podając je także do lodów. Kupiłam je na http://www.slodkiswiat.com.pl/ i dzieci były bardzo ucieszone jedząc z takich oryginalnych pucharków. Co najciekawsze ich mamusie też ukradkiem je podgryzały, więc śmiało stwierdzam, że pomysł wypalił w 100 procentach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nuggetsy? chipsy? frytki? dla dzieci, k***a ludzie czy wy jestescie popieprzeni, czy nie ma juz normalnego jedzenia?? boze widzisz I nie grzmisz, dlatego ja nie chodze na zadne urodziny bo jak widze po raz setny to samo to wole posiedziec z dzieckiem w domu niz dac mu taki smietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te salaterki czekoladowe są kapitalnem, tylko ich cena jest szokujaco wysoka. Zamawiając kilka to pol biedy ale kilkanascie sztuk to juz wydatek ogromny. Rozumiem, ze tam sa ceny za sztuke? Tak czy siak jak tylko kogos stac to pomysl przyjemny :) Co do serwowania dzieciom na kinder balach dziadostwa to moje zdanie odbiega od Twojego. Ja rowniez jestem zwolenniczka racjonalnego zywienia i zwracam uwage na wszystko co podaje dziecku ale na Boga, zachowajmy w tym jakies granice zdrowego rozsadku. Raz na jakis czas mozna dziecku zrobic swieto i niech je co mu sie podoba. Gwarantuje Ci, ze od killku frytek, nugetsow czy pizzy nic mu sie nie stanie a wieksza krzywde wyrzadzilabym nie puszczajac dzieciaka na takie przyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele a co się stanie jak dziecko raz na ruski rok zje frytki?nie umrze od tego! Tragedia to jest jeśli takie jedzenie jest zbyt czesto spożywane ,ale raz na jakiś czas taka pizza czy domowe nuggetsy nie zaszkodzą nie popadajmy w skrajności :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja polecam wam wynająć animatorów, którzy zajmą się zabawianiem waszych dzieci. We Wrocławiu działa firma www.kaczki-dziwaczki.pl Pracujący tam animatorzy wiedzą jak zorganizować czas i zabawę dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w domu to polecam animatora- a jeżeli chodzi o przekąski chipsy żelki paluszki i dużo picia dodatkową atrakcją może być piniata.  Warto będzie też kupic tematyczne zestawy urodzinowe na stół:

https://www.partytino.pl/695-zestawy-urodzinowe

W tym sklepie kupisz je w niskiej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×