Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natanka 21

GMW EMBRIO OPOLE KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚĆI

Polecane posty

Gość gość
Ja dojeżdżam do Gliwic i bardzo sobie chwale, poczytaj sobie o Serafin Clinic maja na prawdę bardzo dobrych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jestem z okolic Opola.Pierwszy raz byłam w Klinice jakieś 8-6 lat temu,moze wiecej.Kiedy to jeszcze przyjmowano na ul.1go Maja w Opolu.Jaka bardzo młoda dziewucha poszlam do ginekologa z przymusu bo mialam ogromne bóle brzucha i krwawienia bardzo obwite do tego nieregularne .Byłam wczesniej u jednej Pani ginekolog na rutynowej wizicie.Nie wymienie nazwiska tej psychopatki poniewaz ten barbarzynca dalej "leczy".Ginekolozka byla tak brutalna ze po wizycie nie moglam usiasc przez chyba tydzien na tylku,nie mowiac o sikaniu.Poszlam do innej przychodni do której się nie dostałam z moim krwotokiem.Na izbie przyjec na ul.Reymonta jakis kekarz podotykal mojego brzucha i zalecil leki przeciwbolowe.Dalej krwawilam i bylam obolala.Do tego napuchnelam jak balon.Wszystko trwalo jakies 6tyg.Nikt nie wiedzial co sie ze mna dzieje.Dopiero doktor Tomala zauważył dwa torbiele.Zastosował odpowiednie leczenie i do dziś jestem wdzieczna.Dostałam leki,do tego numer telefonu pod który zawsze mogłam zadzwonić z pytaniem.Do dziś nie wiem z kim rozmawiałam ale jako 19latka docenilam to.Nikt mnie nie ocenial,nie osadzal ani mnie nie bagatelizowal.Dziś mam 29 Lat.Za sobą nie jedna infekcje,nie jedne torbielki i niestety jedno poronienie. Niestety przyznaje rację co do doktora Glaba i Niemczyka.Glab w zastępstwie Tomali nawet nie podniósł na mnie wzroku znad recepty która pisał.A Niemczyk sprawiał wrażenie jakby oderwanego od rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wdzięczna drTomali , bo po pierwszym zabiegu Invitro mamy ślicznego chłopczyka.Zabieg i cała otoczka szybko sprawnie i bez stresu. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora Grzegorza Głąba. Wyleczyl mnie z ciezkiej choroby i przeprowadzil zabieg bardzo profesjonalnie. Teraz jestem calkowicie zdrowa i jestem wdzieczna losowi ze znalazlam takiego dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata obiecanki ze in vitro z refundacji w tej klinice,a później usłyszeć tekst "w mojej klinice nie ma miejsc na in vitro z refundacji"-jakbym przyszla pierwszy raz...brak słów...nigdy wiecej w tej klinice sie nie pojawie!za to Invicta Wrocław polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie polecam! Wywiad zbierany przez recepcjonistkę przed pierwszą wizytą u lekarza-brak profesjonalizmu. Zero prywatności, pytania osobiste na które trzeba odpowiedzieć słyszą wszyscy w poczekalni. Sama wizyta w pośpiechu, skierowanie na badania za około 1000 złotych bez poinformowania o kosztach. Zalecenie wykonania badań w tym samym budynku-pracownia Loma. Dr Tomala nie wzbudził mojego zaufania, po wizycie najważniejsze było to, że płacę kartą co powtórzył recepcjonistce 3krotnie. O zwykłym do widzenia jakoś zapomniał. Mam wrażenie, że ważniejsze od pacjentki były pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×