Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kochaj siebie

praca co mam zrobić?

Polecane posty

Proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Mój chłopak niedawno podjął pracę. Oczywiście wielkie obietnice, że będzie umowa o pracę, potem praca na zmiany. No i oczywiście na obietnicach jak to zwykle poprzestało... O umowie narazie nie ma mowy, pracuje 5 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych- od 14 do 22. Widzę, że jest przemęczony i pracą i tą całą sytuacją. Chciał tam pracować, bo w CV potem będzie to super wyglądało, a z resztą może się tam wiele nauczyć. Ale te godziny są do dupy. Przez to widzimy się tylko w weekendy. Obiecywali, że będzie pracował na zmiany, ale niestety nic z tego nie wyszło. Widzę, że jest już wyczerpany tym wszystkim. Widzę, że chyba chciałby zmienić pracę, ale miejsce, w którym pracuje może go bardzo rozwinąć. Nie wiem co robić. Mówię mu ciągle, żeby pracował, żeby poczekał. Ale to trwa już od wielu miesięcy i nadal niestety nic się nie zmienia w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zrezygnuje
ja mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
no to niedawno podjął pracę czy trwa to od wielu miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Miki w pantalonach
zawsze jest coś za coś :D sądzę, że powinniscie uzgodnić czas przez jaki sytuacja ma wyglądać tak jak wygląda. Doswiadczenie rzecz bezcenna, a koszty za jakie się je nabywa są przeciez do uzgodnienia i okreslenia - zarówno w ramach czasowych jak i finansowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem, ze coś za coś... :( Dla mnie czas jest bezcenny i nigdy nie chciałam zarabiać mnóstwa pieniędzy, jeżeli to miałoby się odbyć kosztem moich bliskich. Ale z drugiej strony w takich czasach przyszło nam żyć, że trzeba dbać o pracę i swój rozwój. Ale nadal sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Miki w pantalonach
no to jak nie wiesz - to rozważ jakie macie alternatywy, może będzie ci łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×