Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co zrobic????

Moja córka nie chce leciec ze mną do dziadkow,co robic w tym wypadku?

Polecane posty

Gość co zrobic????

Witajcie!Od dlugo dlugo czasu nie moglam w pracy wyblagac o dluzszy urlop,naszczescie udalo mi sie, i mam niemal 3 tyg wolnego, wiec postanowilam ze odwiedze moich rodzicow ,bo nie widzialam sie z nimi prawie rok a mieszkają za granicą.niestety moja corka (4 kl) za nic w świecie nie chce jechac ze mną do dziadkow, a ja nie mam z kim ją zostawic, nie mam i nie znam zadnych zaufanych osob ktore by mogly sie zając mlodą, nie mam kompletnego pojecia co robic w tej sytuacji.Dalsza rodzina mieszka zagranicą rowneiz, kolezanki mam tylko takie na czesc czesc ale nie jestesmy tak ze sobą blisko abym mogla im dziekco podrzucic, sami rozumiecie.Ze szkola nie ma problemu mlodej bo to tylko 12 dni,wiec spokojnie moze ze mną jechac.Jestem w kropce.Chce cholernie jechac zagranice do moich rodzicow, i wiem ze to zrobie, tylko problem nastepuje co z moją corką? ona za Chiny nie da sie przekonaci nawet nie che slyszec o tym ze ją zabieram ze sobą.Nie lubi moich rodzicow a swoich dziadkow i jest nieugieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic????
?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic????
jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanp
Jak w tym wieku wchodzi ci na glowe to zamiast matury przyniesie wyprawke, leci i nie ma dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic????
wlasnie ze nie wchodzi na glowe, jest bardzo skromna,niesmiala wyciszona, ale za to zaparta w tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic????
no kurcze silą jej nie darady zmusic.To jest pierwsza taka sytuacja kiedy zaparla sie an dobre i staje przy swoim,chocbym chciala to silą nie da rady jej wpakowac w samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanp
Nie jedna skromna okazala sie nie taka skromna :D hahaha Dziadkom należy się szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic????
//Nie jedna skromna okazala sie nie taka skromna hahaha/////// jestes pierodlniety dzieciaku, tobie w glowie tylko ruchanie i nic wiecej, uiekaj do klockow lego i zeganm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanp
Czyżby nie miała ojca ? dość typowo mi to wygląda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojoij
4 klasa, to 11 lat? Sorry, ale chyba nie pozwolisz, aby dziewczyna w tym wieku podejmowala decyzje czy jedzie do dziadkow czy nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee mam dobrze rozumiec
ze uzalezniasz wyjazd od rozkapryszonego gowniarza ? matko do czego to dochodzi, ze w dzisiejszych czasach dzieci ustawiaja sobie rodzicow jak chca ;/ jak ja bylam mloda to owszem rodzice sluchali moich argumentow w danej sprawie, ale i tak ostateczna decyzje zawsze sami podejmowali i wtedy nic juz nie mialam do gadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic????
too przeciez wyraznie pisze ze ja i tak poelce do moich rodzicow, ale mloda sie zaparla ze kurna ona nie leci chocbym nie wiem co zrobila ale silą jej nie zmusze, to są jej slowa i wlasnie zwracam sie z pytaniem do was co mam zrobic aby poleciala ze mną ,no bo nie mam co z nią zrobic .Uparla sie ze nie che wiecej dziadkow na oczy widziec i koniec, kazda proba rozmowy z nią konczy sie fiaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanp
Mamusia tez nie do końca wychowana to czego się po córce spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanp
Nie rozmawiasz tylko stawiasz ja przed faktem, zabierasz klucze i dzwonisz na policje bo jest nieletnia , przenocuje w pogotowiu opiekunczym 12 dni to jej sie podniesie poziom oleju w glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic????
"eeee..." uparla sie ze nie leci ze mną do dziadkow i nie ma opcji aby zmienial zdanie, wiec co mam robic?powiedzialam jej ze poleci i koniec a ona ze nie zmusze jej.Wiec co dalej? zmusic sie jej nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanp
Nie poleci bo co ? wpadnie w histerie ? czy sie zabarykaduje :D Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w sumie może
zainteresuj się (jeśli nie wiesz) dlaczego tak bardzo nie lubi dziadków. Może jest jakaś przyczyna - i warto tym się najpierw zająć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee mam dobrze rozumiec
no skoro sila nie chcesz zmusic no to twoj problem ;/ ewentualnie jakas kare mozesz zastosowac. dla mnie to niepojete by 11nastolatka stawiala jakies warunki ;/ ja za takie zachowanie to po scianach bym chyba latala :D taka bylaby zlosc moich rodzicow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanp
Prosisz dzielnicowego o doprowadzenie do samolotu :d ty lecisz i nie wolno ci zostawić dziecka bez opieki :] na widok pana we wdzianku sama sie spakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanp
Widac ze ojca nie ma, warknął by dwa razy i by sie spakowała a mamusia wdaje sie w dyskusje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czterolatka tobą rządzi? Co z ciebie za matka :O Pakujesz gówniarę i jedziecie, przejdzie jej w parę godzin. Do cholery jak ty masz zamiar ją dalej wychowywać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanp
Wyrosnie galerianka (zaraz znowu dostaje joby i mnie zwyzywa od zboczencow) :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee mam dobrze rozumiec
dokladnie wanp ;) komus zabraklo silnej reki w wychowaniu dziecka niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic????
wand dzieciaku idz ty do piaskownicy albo na panienki.jestes tak obrzydliwy fiut co tylko mysli o jednym zenie chce mi sie z toba pisac . Ona nie spakuje sie ,i nie wyjdzie z domu w dniu wylotu i tyle .Powiedzial z enie mam zamiaru z dziadkami sie widziec i nie zobaczy sie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanp
Hahahahaha :D no to powodzenia w wychowaniu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w sumie może
mam nadzieję, że nie przeoczyłaś mojej wypowiedzi? Przemyśl to... Nie musisz odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee mam dobrze rozumiec
autorko sorry, ale to ty chyba powinnas dorosnac ;/ pozwolilas dziecku stawiac warunki to teraz masz tego skutki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic????
Pancerna Kołdora " NIE 4 latka a 11 latka, czytaj uwaznie.Sila jej nie dam rady zaciągnąć.11 latka to nie kilku letnie dziekco z emozna wziascna rece i zanisc , kurde silą jej nie zaciągne na lotnisku , zapaparla sie z enie i koniec.Jakis pomysl? No silą nawet jakbym chcoal to nie potrafie bo juz duza dziewczyna z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanp
Możesz się zbłaźnić i błagać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic????
wanp idioto zboczony, ojciec za tą jego "twardą reke" ma odebrane prawa rodzicielskie i siedzial 5.5 roku w zakladzie karnym za znecanie sie nad rodziną ,wiec nie pierdool tu mi bzduur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×