Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

WTF?!

Polecane posty

Po raz kolejny spacerujac zauwazylem kolesia, ktory wyglada lepiej ode mnie i prowadzi strasznie szkaradnego bulldoga. Duzego w dodatku. Zdziwilo mnie to ze ten bulldog szedl na dwoch lapach, w ubraniu i bez smyczy. Po chwili okazalo sie ze ten monster to jego dziewczyna. Takich chorych akcji jest wiecej. Moj wujek wiesniak, prostak i kretyn na potege rzekl ,,z brzydkiego piekne wyrasta, na ladne sie srrac chodzi". Choc to dotyczylo soczystych truskawek posypywanych goownem (chyba nawoz na to mowia) to i tak sie dalo odczuc ze nawiazuje tym powiedzeniem do swojej tragicznie szkaradnej zony ktora mu rodzi dzieci na skale fabryczna. Moj otwarty na kazdy temat znajomy, ktory jak popije jest w stanie opowiedziec bez zenady o wszystkim wyjasnil mi dlaczego zareczyl sie ze stworem ktorego bym nie dopuscil do siebie na odleglosc rzutu kostka chodnikowa. Twierdzil ze jest bardzo fajna, wspiera go i potrafi byc swietna w lozku (sic!) i ze wyglad nie ma wiekszego znaczenia. A to koles co moze miec kazda laske. Podobnych sytuacji moge mnozyc. W mojej okolicy KAZDA, nawet najgorsza ma kogos. I ja sie teraz pytam czy wszystkim facetom w okolicy odpadly jaja ze biora takie byle co? Nie lepiej przebierac i szukac idealu lub ew byc samemu jak ja? Sami desperaci. Wstyd mi za nich. Przez takich jak oni bazyle sa cwane i nie chowaja sie tylko wychodza na ulice i sa pewne ze ktos w koncu ich poderwie. A przy tym pozuja na niewiadomo kogo. Co jest z tym swiatem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Beliar, jak komuś chce się ruchać i niezbyt starać to bierze co jest. Proste.A taką brzydulę to i łatwiej zbajerować i zaciągnąć do łóżka. A zładną to się staraj, skakaj koło niej aż ci łaskawie da dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuna hakuna
wez sie nie zesraj czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet, ale jak im moze stawac wogole, to straszne. Jak dalej tak pojdzie to zgodnie z ewolucja baby beda superszpetne. Im wiecej bazyli przekaze swoje bazylowate geny tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko prostytutki
dobre do rżnięcia głupa są też odbyty Beliarowych chłopaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ble Ble aj tam, lubie sie czepiac plebsu staszek, wyrucham jeszcze nie raz ale tylko te zayebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuna hakuna
a swoj szpetny ryj w lustrze widziales ???? najpierw obejrzyj swoja morde , potem przebadaj ptaka a nastepnie podnies poziom iq skretynialy aligatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar chyba zostanę Twoją
fanką:D uśmiałam się jak czytałam pierwszego posta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bala bala 9
ruchaj bizony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar chyba zostanę Twoją
ze śmiechy az sie obsralam po pachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnb
Po latach poszukiwania tzw. ideału stwierdzisz, że ładne panny są albo puste, albo mają kosmiczne wymagania i zwiążesz się z brzydulą albo daj Boże przeciętna kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaiil
a mój ulubiony pedałek Beliar ciągle wyszukuje powody dlaczego nie ciągnie go do panienek. od orientacji nie uciekniesz, "homku"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar chyba zostanę Twoją
ach, jaki podszyw, cięta riposta, wyszukana gra słów:P ahahah:D wysil się bardziej. Albo lepiej nie, bo od wysiłku umysłowego możesz przypadkiem ty się zesrać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar chyba zostanę Twoją
coz lubie pogadac sama ze soba , skoro nikt ze mna nie chce .......ahhh przepraszam stoperan mi nie pomogl.....musze isc pod prysznic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar, a przeszło Ci przez myśl, że to z Twoją percepcją piękna jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie nie każdy patrzy na wygląd, ale to chyba dobrze świadczy ;) ja znam jednego kolesia, co mu się żadna nie podoba, jest 20paroletnim prawiczkiem i nie potrafi docenić żadnej dziewczyny, a parę razy próbował z jakąś być. Ogląda miss w tv i też mu się żadna nie podoba, takiemu nie dogodzisz. Ale nie tylko wygląd jest ważny przecież. Ja zawsze mówię, że jak naprawdę ładny chłopak idzie z jakąś szpetną laską to się śmieję, ze ona musi byc naprawdę zajebista w łóżku, dowcipna itd, być może to prawda. A może niektórzy szukają takich na żony, a kochanki swoją drogą ;) zresztą to nie Twoje życie, wiec o co się martwisz, Ty szukaj aż znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, Ty jesteś normalny, to świat jest powalony :) Bo przecież takiej opcji, że tym facetom się ich partnerki zwyczajnie podobają, a to ty masz gust spaczony przecież nie ma, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomyslcie, jak brzydula moze byc dobra w lozku?? No jak. Przyjemnosc jest wtedy kiedy sie bzyka slicznotke, bazyl powoduje zjawiska odpychajace. :O Nie chlapnal bym minetki brzyduli, nawet za najnowsza Hayabuse (w motocyklowym swiecie odpowiednik Bugatti Veyron)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×