Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
julka.ad

urządzamy łazienkę :)

Polecane posty

Gość salalma
ja prawie całe wyposażenie łazienki kupiłam na lazienkaplus.pl - nie dość ze wszystko miałam prawie od razu to zaoszczędziłam - wiadomo ze w necie o wiele lepsze ceny niz w stacjonarnych sklepach. a i wybór większy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno sama urządzałam łazienkę i większość sprzętów zamówiłam w tym sklepie http://plytki-lazienki.pl/. Szybko, sprawnie, profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecampolecam10
Ja wiele sklepów porównałam, oglądałam też część w marketach budowlancyh i ostatecznie kupiłam w internetowym sklepbaterie.pl. Mogę polecić, bo super niskie ceny i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o łazienkach bez płytek lub w ograniczeniu ich do minimum czyli podłoga i prysznic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolaSnka
Bardzo ladne sa łazienkowe wyposazenie jest w sklepie internetowym lazienkaplus :) Zastanawiam sie nad wyborem u nich rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyborka8
Ja kupilam wiele czesci na Łazienka PlusSzybkie zakupy przez internet sa lepsze niz jezdzenie do sklepow stacjonarnych - ogromna oszczednosc czasum dlatego jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleeksa
hejhej laski, ja mam malutką blokową lazienke :) Osttanio przeszla maly redesign :) Glownie za sprawa czesci z LazienkaPlus :) Niedrogo udalo sie dostac armature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywczas8
No taki maly redesign tez planuje, dzieki w takim razie za ten cynk o lazience+ bo fajnie miec taka rekomendacje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o małą łazienkę, to warto pomyśleć nad dużym lustrem - optycznie powiększy powierzchnię ;) podobnie z kolorami. Ciemne barwy mogą być przytłaczające, a jasne - biel, błękit - zadziałają podobnie jak wspomniane lustro. Co do samych przykładów, to w necie znajdziesz pewnie kilka przykładowych aranżacji. Ja przy swojej łazience sugerowałem się wpisem z bloga Łazienki z pomysłem. Jak znajdę link, to się podzielę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zobacz jeszcze na tej stronie www.luksusowaceramika.com.pl ja jak przeczytałam ich artykuły zupełnie zmieniłam koncepcje i jestem bardzo ZADOWOLONA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli planujesz urządzić małą łazienkę, to nie warto iść w styl retro. Takie łazienki najlepiej wyglądają, gdy możemy pochwalić się wieloma elementami, podkreślającymi konkretny styl - chodzi o to, by nic nie było przypadkowe. W przypadku małych łazienek warto pójść w nowoczesny minimalizm. Opiera się on na zasadzie mniej=lepiej. Dodatkowo stonowane kolory i zastosowanie dużych luster optycznie powiększa łazienkę. Mam nadzieję, że pomogłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, walkiria, widzę, że jesteś ogarnięta w temacie ;) pogratulować wiedzy. Urządzałaś własną łazienkę w tym właśnie stylu minimalistycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) nie, mam to szczęście, że mieszkam na przedmieściach w domku za kredyt i mogłam sobie pozwolić na szaleństwa z łazienką. Swoją urządziłam w stylu rustykalny, tak by pasowała do reszty domu ;) Swoją drogą na blogu, który poleciłeś, widziałam fajne stylizacje rustyku właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styl retro jest cudowny, bardzo ciekawy i elegancki, jednak idealnie nadaje się do większych i przestronnych wnętrz. Do małej łazienki idealnie nadaje się styl minimalistyczny lub też industrialny. Osobiście szczególnie podoba mi się ten drugi - beton, widoczne rury, elementy instalacji, metalowe dodatki. Łazienka wygląda niezwykle efektownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam sobie przy remoncie łazienkę w stylu takim trochę surowym. Na podłodze mam płytki brązowe a'la drewno, a na ścianach takie, które wyglądają jak beton. Do tego brązowe meble i dodatki z http://krainalazienki.pl/, plus oczywiście utrzymane w takim stylu umywalka, prysznic i baterie. Wszystko z tej strony. ;) Dzięki czemu trochę pieniędzy zostało na dodatki do kuchni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoxxton
Łazienka plus to dobry sklep z takim sprzetem. Bez problemu z zakupami bylo, a do tego zamawialem tak,ze wysylka byla w gratisie:) a to przy tylu kosztach - mila odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TurraA
Ta strona lazienkaplus, ktora polecacie dziewczyny ma rzeczywiscie bardzo dobre dodatki i okazje - podoba mi sie,ze specjalistyczne rzeczy zebrane sa w jednym miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chencam
Maja swietne rzeczy na lazienkaplus.pl i do tego transakcja - bez problemu. Jak mialam pytanie to mi odpowiadal sklep, wiec mysle,ze to dobra alternatywa do "stacjonarek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, skontaktować się można z nimi bez problemu :) tez tam kupowałam wyposażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lushak
Rzeczywiście fajny sklep i sporo można zamówić za jednym razem. Szkoda tylko, że nie mają gresów z ceramstic, które wybraliśmy. No nic wypróbujemy sklep w innym zamówieniu. A jeśli chodzi o kabiny prysznicowe to coś podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luszka
a lazienkaplus ma spory wybór...jja mam walk-in i moim zdaniem jest to super sprawa. nie ma ograniczenia brodzikiem, estetycznie wygląda i tak nowocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o wykorzystaniu kamienia naturalnego w urządzaniu łazienki? Marzy mi się marmur choć w jednym miejscu :) Piękne kamienie sprowadza do Polski np. Grami Italia, na ich stronie http://www.grami-italia.com/ można podejrzeć, jakie piękne mają okazy w sprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli jest tu ktos kto zamierza remontowac, to zerknijcie na produkty firmy www.invena.com.pl - naprawde maja dobrej jakosci baterie lazienkowe i brodziki, ogólnie akcesoria lazienkowe i kuchenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynianka
Jestem zdania że najlepiej wszystko kupić w jednym sklepie, po co biegać za kolejnymi elementami wyposażenia pomieszczenia, to ani przyjemne ani opłacalne. Tutaj znajdziecie wszystko http://plytki-lazienki.pl/ bez biegania po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×