Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
julka.ad

urządzamy łazienkę :)

Polecane posty

Gość NiniaNinia
ja na początku z łazienka.plus brałam inspiracje przy urządzaniu, bo mają taką zakładkę specjalną, ale obawiałam się takie rzeczy z neta zamawiać, ale raz się skusiłam bo była naprawdę dobra promocja i tak już kupuję tam kolejną rzecz, bo kurier szybko dowozi i wszystko bez żadnej skazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak mam stosunkowo niewielką łazienkę to jest jakaś szansa na jej optyczne powiększenie? Lustro albo oświetlenie cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej powłoka napinana typu DPS. One bardzo dobrze działają w takich miejscach jak łazienka czy kuchnia no i nie trzeba z nimi własciwie robić nic od zamontowania. 10 lat spokoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś może polecić producenta akcesoriów łazienkowych www.invena.pl ? :) chciałabym kupić brodzik i panel prysznicowy i może któraś z was ma coś takiego? :) polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka11
ja urządzając swoje mieszkanie korzystałam z oferty ŁazienkaPlus.pl. Umywalka i wanna przyszły szybko, przesyłka była zabezpieczona i nic nie uległo zniszczeniu. Asortyment fajnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać, że ten trend elementów betonu w mieszkaniu robi wrażenie i całkiem niezłą karierę wśród naszych klientów, którym zalecam płyty betonowe od VHCT.PL, ponieważ to wysoko zaawansowana technologia produkcji betonu, która zapewnia najwyższe standardy produkcji i jakości płyt betonowych. To po prostu najlepsza jakość na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam te akcesoria lazienkowe www.invena.pl :) są swietnej jakosci i pasuja do kazdej lazienki, dodaja elegancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od układu łazienki. Modernistyczny będzie łatwiejszy do zastosowania na takiej przestrzeni ale retro tez nie jest niemożliwy do osiągnięcia tylko tu potrzebna byłaby pomoc fachowców. Grunt to odpowiednie wyposażenie. Nie wiem skąd jesteś ale w zachodniopomorskim duży wybór świetnych sprzętów mają w firmie Ceramik ze Szczecina. Mają salon wystawowy gdzie można dotknąć zobaczyć można też zobaczyć na ich stronie www.ceramik.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka456
Ja zdecydowanie radziłabym urządzić łazienkę w nowoczesnym stylu. Fajne, oryginalne meble i akcesoria łazienkowe możesz kupic w salonie łazienkowym sanpol http://www.sanpol.pl/. Powiem szczerze, że są w całkiem przysteponych ceny, no i są dobrej jakości. Wiem, bo sama zamaiwałam od nich meble do swojej łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga432
A widzieliście już te umywali kamienne http://kolonialnystyl.pl/15-umywalki-kamienne ??? Normalnie zakochałam się w nich. Wyglądają przepięknie! Poza tym cenowo wypadają ok. Można mieć świetnie urządzoną łazienkę. Stanowią niezwykłą ozdobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, chciałabym serdecznie polecić Ci firmę Elements (kiedyś nazywali się Łazienki z Pomysłem). Mają całe mnóstwo białego montażu i wszystkich innych urządzeń potrzebnych do wyposażenia łazienki :). Producentów, których produkty sprzedają jest z tuzin albo nawet kopa (mam na myśli, że bardzo bardzo dużo). A w dodatku możesz liczyć na to, że zaprojektują Ci łazienkę na bum cyk cyk :). Wybierz ich koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komliinski
Dzięki za wiele podpowiedzi i pomysłów, ale mam pytanie może orientuje się ktoś w jakim sklepie internetowym znajdę te nowe kolekcje z ceramstic? Głównie chodzi mi o ciemny gres moonrise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można na przykład w takiej mniejszej czy większej łazience wykorzystać granit albo inny kamień i sobie zaaranżować wygląd. Chociażby tu możecie sobie sprawidzć jakieś przykładowe realizacje: http://dario-stone.pl/realizacje-3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie niedawno zrobiłam piękną kabinę prysznicową podświetlaną niebieskimi ledami. Kupiliśmy akcesoria w www.cdakcesoria.pl. Dodatkowo mąż zamontował radyjko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wyposażenia do łazienki mogę polecić kilka konkretnych modeli wanien lub kabin z brodzikami, do tego jakieś ładne baterie. Ale zanim, warto, abyś przejrzał sam takie produkty i też może coś wybrał wedle własnego uznania - ja kupowałem wszystkie elementy do łazienki u www.ar24.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre jakościowo produkty tego rodzaju ma firma http://www.domeko.com.pl/ . Kupiłem u nich większość rzeczy do łazienki i sprawdzają się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anette remont
Jakie macie umywalki i prysznice ? Zastanawiam się czy szafka pod umywalką to coś praktycznego ? Poszukuję czegoś ładnego na stronach Łazienka Plus i myślę żeby zamówić online - co o tym sądzicie ? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli cenisz sobie stosunek jakości do ceny to możesz wybrać sklep Imextop32. Bardzo fajny sklep, mają miłą obsługę i doradzają w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliii
ja kupowałam na lazienkaplus.pl bardzo dużo rzeczy. raz ze dobry wybór a dwa ze szybko przesłali...takie zakupy gdyby zawsze były przy remoncie to wszystko trwałoby o wiele krócej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tej stronce http://inspiracje.lazienkaplus.pl/ znalazłam sporo ciekawych rozwiązań które zastosowałam w swojej łazience. Warto wejść i przejrzeć tamte inspiracje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chciałam mieć łazienkę w stylu skandynawskim i taką właśnie mam czyli oszczędną w formie i przejrzystą. Nie jest za duża ale pomimo tego udało mi się zamontować w niej saunę o której marzyłam. Wiele osób sądzi że to jakiś spory wydatek i luksus ale wcale tak nie jest i ceny są optymalne (kupowałam w AMS Sauna). Jak się chce to wszystko da radę się zakombinować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chciałam mieć łazienkę w stylu skandynawskim i taką właśnie mam czyli oszczędną w formie i przejrzystą. Nie jest za duża ale pomimo tego udało mi się zamontować w niej saunę o której marzyłam. Wiele osób sądzi że to jakiś spory wydatek i luksus ale wcale tak nie jest i ceny są optymalne (kupowałam w AMS Sauna). Jak się chce to wszystko da radę się zakombinować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu niektórzy w ogóle nie zwracają uwagi na jakieś fajne urządzenie łazienki tylko robią to po najmniejszej linii oporu. Jak coś to skupiają się zazwyczaj na salonie a przecież łazienka to też miejsce które często odwiedzają goście i patrzą. Poza tym dla samego siebie to też jest komfort. Jak ktoś jest tak jak ja ze Szczecina to polecam Domex gdzie znalazłam ostatnio bardzo fajne rzeczy do łazienki w tym meble i różne akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja w małej łazience postawiłam bym na minimalizm czyli bardziej modernizm, proste bryły i kształty, tak jak i sprzęty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczika
julia - bo takie rozwiązania spisują się w większości wnętrz. Widziałam różne pomysły na lazienkaplus i stwierdzam że mozna coś na prawdę fajnego stworzyć u siebie w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz sklep all4home.pl? Myślę, że tam musisz zajrzeć. Jak dla mnie to jest dowód na to, że można kupić coś przez internet, bez strat na jakości. Kupiłam tam kilka rzeczy do domu, były perfekcyjnie zapakowane, a przesyłka dotarła na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×