Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PannaDorcia

nowa umowa i telewizja

Polecane posty

Gość PannaDorcia

heja kablówka kusi mnie nową umową i tak się zastanawiam czy się zgodzić bo mówi się o tej cyfryzacji chociaż ja nie rozumiem do końca i teraz coraz więcej reklam tych wszystkich platform itd. poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilusiaM
oj, to zależy, co chce się oglądać i czy ma się czas.. kablowkom to ja z natury nie ufam, zreeszta teraz wszystko w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co ufac czy nie, tylko sprawdzic oferte. Kazdy czego innego potrzebuje. Potrzeby dzieci w moim wypadku wziely gore... Plus moje filmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikamarikaaa
Ja właśnie tv mam głownie ze względu na dzieciaki! Satelitę w sensie. No, czasem lubie sobie coś historycznego zobaczyć. A jakoś zwykłych wiadomości jest też, co tu dużo mówić, bez porównania. Cyfrowo jest lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhaska__
A którą byście polecały z aktualnych platform????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta w tv N (ja akurat ją mam) za 59 zł teraz jest chyba ok, z tego co widzialam dostajesz dekoder z nagrywarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik_EPI
Rezygnuj czym prędzej. Nie chcesz mieć więcej i lepiej i taniej? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxyT
@PannaDorcia Kablówka niby fajna sprawa i cyfryzacji się nie bój, bo ona dotyczy przede wszystkim nadawania naziemnego, choć kablówki także podążają tą drogą, ale to inne terminy, inne rozwiązania. Wadą kablówek jest to, że zazwyczaj przegrywają ofertą programową i także cenami z platformami cyfrowymi. Porównaj ofertę swojej kablówki z platformą i weź, to co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacecowgirl
A ja mam kablówkę i jestem zadowolona :) Ofertę programową i cenową mają nienajgorszą i są bardziej niezawodni niż oferta cyfrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgusia_pzn
na jakąkolwiek platformę bys się nie zdecydowała to będzie lepiej. popatrz sobie na ofertki koniecznie. kablówka to przeżytek. nawet tańsi już nie są, a co dopiero pod względem jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolusia_84
Nawet eN masz już za 39 czy 59. I to drugie to wcale nie jakaś oferta dla kogoś, komu zależy na byle telewizji. Dekoder dobry i z nagrywarką się nawet dostaje do tego zestawu. Wbrew pozorom przydatna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxyT
@olgusia_pzn Faktycznie wolę platformę i mam enkę, ale kablówka to niekoniecznie przeżytek. Wszystko chyba zależy od regionu Polski, bo niektórych wypadkach oferta programowa i cenowa jest przybliżona do platform cyfowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WigorAAA
Nie ma prostych reguł, jedno jest lepsze tu, drugie gdzie indziej :) A któraś myslała może o tv na kartę? Ja postatnio się o czyms takim dowiedziałam i jestem zaciekawiona,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NI_KO
Nie wiem po co kogoś zachęcać do tv na kartę.... Nech już ma jakiś mały stabliny pakiet, bo chyba chce mieć telewizję, jak rozumiem z wypowiuedzi..... Sa tanie i dobre satelity, kablówki zawsze słyszałam złe opinie, może jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy jak juz pisalam potrzebuje czego innego ;] ja ze swojego abonamentu jestem bardzo zadowolona, ale dla kogos moze to byc za duzo, jesli ma okresy, ze w ogole nie oglada tv. Dla mnie 59 jest optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WigorAAA
Nie n o, ten abonament jest jak najbardziej ok :) Ale nie zawsze się po prostu opłaca, fakt, tutaj zapewne autorka chce mieć określony pakiet tv na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NI_KO
Dla mnie karta jest totalnie nieopłacalna, ale jak ktoś uważa. Wybrałabym jak już chyba droższą ofertę, ale bo lubię mieć pełen zestaw. N ma bardzo dobre usługi dodatkowe, jak wypożyczanie w internecie filmów i seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska_slodak
heh, jakbym mogła, to bym sobie wzieła pakiet nprenium. Rewelacyjny sprzęt i tyle dobrego kina... Jest w czym wybierać wtedy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NI_KO
Mnie ten zbiór kolekcji filmowych szczególnie nęci. No i seriali, nie ukrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×