Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRZERAŻONA 0000000

Moje dziecko słucha metalu! Jest chore? Co robić?!

Polecane posty

Gość PRZERAŻONA 0000000

Moja 15-letnia córka słucha ostrej muzyki która według mnie nie jest odpowiednia. Ogólnie przeznaczona jest dla harpaganów i młodzież nie powinna jej słuchać ! Powinni słuchać coś delikatnego, w szczególności dziewczynki. Błagam, pomóżcie, co mam robić!? Dobija mnie fakt że zaczęła jeszcze słuchać jakiegoś rapera "slonia" nie pamietam dokładnie nazwy. Przeraża mnie to. CO MAM ZROBIĆ. JAK SPRAWIĆ BY SŁUCHAŁA CZEGOŚ NORMALNEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączkowa dolina
módl się, na pewno jest satanistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Spokojnie...moja siostra w wieku 16 lat zaczela sluchac metalu i ubierala sie jak metalowcy..rodzice nie wiedzieli co robic ale z wiekiem jej to przeszlo. Przypatrz sie czy czasem nie bierze narkotykow i jakie ma towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego ma sluchac wedlug cieb
ie osoba w tym wieku?Majki Jezowskiej?czy Radia Ma Rayja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie cos normalnego :) tez słucham czasem. Jeśli chcesz żeby córka zmieniła swoje upodobanie nie zniechęcaj jej do tej muzyki, prawdopodobnie po jakimś czasie sama jej sie znudzi. W takim wieku dopiero poszukuje sie tego co czlowiekowi odpowiada :) Chyba lepiej że słucha metalu niż miałaby słuchać Bibera albo innych ciziowatych wykonawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
Nie lubię metalu, ale ludzie mają różne upodobania i błedem jest córkę hamować i zabraniać, skoro się z tym utożsamia. mogła też wpaść w towarzystwo metali, którzy czymś jej imponują i próbuje się wgryźć w tą dziwną kulturę i slepo za nimi podązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puść jej Justina Biebera :O Słabe prowo, żadna matka nie napisałaby tak infantylnego tekstu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uważasz że klasyki typu gns'n'roses iron maiden metallica itd to nie jest najlepsza muzyka na świecie? powinnas sie pouczyc od córki....... tez zaczelam sluchac metalu w wieku chyba 13 lat, jakos do tej pory mi nie przeszlo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
Ivalia Dla Ciebie najlepszą muzyką jest Metallica i Guns n Roses, dla kogoś innego Mozart, albo Justin Bieber. O gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaż córce inne gatunki muzyki, zabierz ją na jakieś koncerty. najczęściej słucha się muzyki z jaka ma się styczność. jeśli ty nic nie słuchasz to nie dziw się, że córka słucha tego co rówieśnicy. skąd ma wiedzieć, ze istnieje coś poza metalem (którego też czasem słucham :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhgj buygyfuguygyuygu
słabe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
hehe Twoim zdaniem, a co zrobisz jak ktoś ma inne? wyzwiesz od bezmózgich debilów? Ja moge tak samo powiedziec, że muzyka to 2pac a Ty słuchasz jakiegoś ścier. wa. I jak, fajnie? Nieee, bo TO co ty słuchasz jest najlepsze i nikt nie ma prawa tego podważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghrstyrst
jak bede meic dziecko to nigdy w zyciu nie dopuszcze zeby sluchalo metalu. nie wiem co zrobie, narazie sie tym nie martwie, ale napewno nie bede miec wykolczykowanego dzieciaka ktore drze morde, chleje najtansze wino w parku i jest satanista ( niewykluczone wpierniczanie kotów) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłączyłam mózg
jesteście ograniczeni.jakich ona wogóle zespolow słucha?o ile to nie provo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjkwfhjkfh
a co ma disco polo sluchac, stara idiotka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemetal
słoń to jest raper i nic nie ma do metalu... chroń córeczkę przed dresami, a nie metalami, mamusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda :)
Muzyka metalowa sama w sobie nie jest zagrożeniem. Zagrożeniem jest środowisko, które np. ćpa, wagaruje, poddusza się, żeby mieć odlot, pije.... Rozmawiaj, rozmawiaj, proponuj młodej coś więcje niż tylko "trucie" starych pierdzieli w domu i szkołę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZERAŻONA 0000000
naucze ja na pamiec piesni z nieszporów, bedziemy sobie spiewaly wieczorami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja proponuję,,
" 15:32 [zgłoś do usunięcia] Ivalia dyskutuje sie" podyskutować o wpływie uprawy cebuli w polsce na pogodę w brazylii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZERAŻONA 0000000
ja już nie mam siły! dziś zjadła kota!!!:( to już trzeci w tym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shayen
Muzyka metalowa dzieli się na grupy. Jeżeli Twoje dziecko słucha tej grupy o nazwie satanist metal, to jeszcze nic nie oznacza. Sama jestem metalem. metale to bardzo porządni ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoNN
Co złego w metalu?Sama nie słucham,to zupełnie nie moje kliamty ale o dziecka byłam mimowolnym słuchaczem bo mój ojciec uwielbia ten rozdaj muzyki a jest najuczciwszym ,najlepszym człowiekiem więc wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się, że nie słucha
współczesnego disco polo, albo (o zgrozo) hip hopolo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistery name
Ja zostałam wychowana w rodzinie, gdzie słucha się metalu i rocka i tak miałam od dziecka i jakoś nie jestem satanistką, nie biore narkotyków, nie palę papierosów. Nie rozumiem o co chodzi z tymi bzdurnymi stereotypami. Szczerze mówiąc bardziej obawiałabym się, gdyby moje dziecko słuchało teraz popu tych najpopularniejszych wykonawców, rapu czy chociażby wymienionego tu Justina Biebera, ponieważ ten typ muzyki prowadzi do tego, że żyjemy w społeczeństwie klonów. Dziewczynki już od 12 roku życia chodzą umalowane ubierają się przesadnie modnie, błyszcząco i wszyscy chcą być modelami aktorami czy piosenkarzami. Zero ambicji i osobowości. To jest teraz straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllxnjjncjbsusaiodnsi
Też mam 15 lat i też słucham metalu. Nie każdy, kto słucha metalu jest satanistą. Powinnaś się cieszyć, że Twoja córka jest w pewnym sensie wyjątkowa. Może zanim zaczniesz twierdzić, że metal jest zły, zastanów się nad swoim gustem muzycznym. Poczytaj teksty ulubionych zespołów córki. A może przekazują one więcej prawdy o życiu, niż gwiazdy ,,delikatniejszej muzyki"...? I nie myśl, że dziewczyna zacznie ćpać albo pić. Tak zachowują się tylko gimbusy, które chcą zaszpanować przed znajomymi. Dlaczego metalowcy kojarzą Ci się tylko z negatywami? Nie można dyskryminować ludzi dlatego, że słuchają innej muzyki lub inaczej się ubierają. Bo może oni mają więcej rozumu, niż Ci, którym to przeszkadza. I jeśli chcesz mieć dobry kontakt z córką, to po prostu ją zaakceptuj. Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama w Glanach
Jestem mamą-metalówą, może jak poczyta pani trochę o tej muzyce i przestanie kierować się stereotypami, to będzie łatwiej dostrzec, jakie ma pani wartościowe i inteligentne dziecko. Lepiej, żeby słuchało techno? Metalowcy nie są satanistami, jakie to żałosne. W wielu tekstach poruszany jest temat wiary, miłości, polityki, historii, nawiązania do literatury pięknej. Istnieje wiele gatunków metalu. Czas dorosnąć i zaakcceptować dziecko. Jakby mój syn do mnie przyszedł i powiedział, że woli hip hop zamiast metalu, uszanowalabym to! proszę zerknąc na bloga mama-w-glanach na platformie blogspot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam ważne jest tylko, by nie ściągała majtek przed niewłaściwymi chłopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×