Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRZERAŻONA 0000000

Moje dziecko słucha metalu! Jest chore? Co robić?!

Polecane posty

Gość gość
Poznaj ją z Katarzyna94, jest tu taka:-) beda mialy wspulne tematy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, to ma zrytą banię i wie tyle o metalu, ile nauczyła się w gimnazjum. Ciekawe do jakiej teraz szkoły pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rock  moja muzyka
Ona wcale nie jest chora , porostu podoba jej się ta muzyka i w ogóle ma prawo... i ubieranie się jak metalowce wcale nie jest złe to dobrze że odnalazła swój charakter. Ja też słucham takiej muzyki nie jestem chora... i jestem od niej młodsza o 3 lata.Bardzo lubię tę muzykę słucham jej od nie mal 3 lat i mama akceptowala moje zainteresowania tą muzyką. Prawie co ty tydzień jeżdżę z dziadkiem harlayem na zloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość722
Każdy ma prawo do tego co lubi , chociaż jest dużo stereotypów to fakt. Ja do 16 lat słuchałam tylko popu , dance co tak naprawdę jest o niczym , nienawidziłam metalu. Ale pózniej zaczęłam słuchać i patrząc na tłumaczenia nie słuchałam czegoś niestosownego bo to ma przesłanie , szczerze nie żałuje tego i to mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę metal to jeden z najpiękniejszych gatunków muzyki. Porusza on w człowieku najsilniejsze uczucia i pozwala się"wyszaleć" w umyśle przez co człowiek fizycznie jest spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu...jezu...jezu...no i co w tym złego???? Czy każdy kto słucha metalu musi być satanistą? Hip hopk to alfonsem jarajacym trawę? Popu to pustą lalą??? Ludzie ....osoba która zadała to pytanie to myśli w ogóle ??? Bój się by córka nie była tak głupia jak ty...wybacz za bezpośredniość ale sama słucham metalu i zaczelam już w wieku lat 13 i wcale nie brałam przez to narkotyków a tym bardziej nie byłam chora...chociaż narkomania jest również chorobą...ale nie wynika z słuchania metalu...można brać dragi słuchając słodkiego popu...bo się lubi i basta! Kurka wodna...jestem załamana myśleniem matek...Jezu...Jezu...Jezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wege
Metallica i guns to nie metal Tylko Mayhem Bathory Gorgoroth i trv Norweski black metal p00ery Ale i tak szamuje to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem profesorem uniwersytetu i od zawsze słucham metalu nawet w najcięższej postaci. Uwielbiam tę muzykę za kunszt, "pazur" i świetne teksty. Proszę sprawdzić o czym śpiewają metalowcy. To często przesłanie antywojenne, odniesienie do historii, filozofii, mitologii. Jak widać wieloletnie słuchanie metalu nie uniemożliwiło mi pozyskania stopni i tytułów, a wrecz przeciwnie. Zawsze było odskocznią od codziennych problemów i często po koncercie łatwiej wpadam na nowe pomysły i rozwiązania. To jest muzyka dla ludzi kreatywnych i wrażliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2557

Jezu, denerwują mnie tacy ludzie. To ze słucha takiej PIĘKNEJ muzyki to jej sprawa. Metal NIE RÓWNA się zło ani satanizm. Muzyka to sprawa wewnętrzna. To nie jest choroba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222

http://mama-w-glanach.blogspot.com/2016/09/moje-dziecko-sucha-metalu.html?m=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×