Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doradzcie mi prosze

dobry nawilżający szampon

Polecane posty

Gość gość
Produkty firmy Kallos, szczególnie maski są rewelacyjne. Plusem też jest cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejowanie wosow+kokosowym albo migdalowym. do tego bursztyn-wcierka firmy farmona jantar. zmiana diety na bogatą w cynk,krzem. szampony bez sls i innych paskudztw. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi po ciazy nie wypadaly wlosy, nie wiem o czym wy gadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce przestrzec panie przed 1 szamponem... od dłuzszego czasu używam elseve i zawsze super miodzio (czerwony do włosów farbowanych) ale ostatnio mąż cosik pomylił i kupił mi elseve total repair (czerwona nakrętka, butla fioletowa). w życiu nie miałam bardziej g******ego szamponu! Po umyciu jak włosy same wyschną (nie sprawdzałam jeszcze przy suszeniu :P) robią się na włosach takie straki oblepione lepko-tłusta mazią jakby- horror! Zaznacze, że głowe płucze porzadnie bo pod prysznicem mogłabym stać i godzine (gdyby woda była za darmo... :P) Na córce sprawdzalam- to samo niestety. nie polecam! ba! wręcz odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup na Allegro olej kokosowy pol litra około 20 zł, na suche włosy w ręcznik zawin na kilka godzin, używaj tylko szamponu baby dream rossman dla niemowląt bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamAśka, nie rób z ludzi idi0tów... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwa z oliwek na włosy na 2 godziny , myjemy szamponem, potem odzywka na pół do godziny zmyć ja tak robie 2 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawilżający szampon Biosilk - rewelacja, do tego odżywka też z tej serii, fakt drogie, ale w Rossmanie promocje mają często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, są sposoby żeby własnie doskonale poradzic sobie z problemami naszej skóry. A te suplementy naprawde doskonale działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie ze sam suplement tutaj wystarczy ? Nic wiecej nie potrzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam przesuszone po zabiegach fryzjerskich, przestałam uzywać szamponów z SLS- są zawsze na drugim miejscu w składzie i odżywek z silikonem i parafiną (nawet te w nazwie "naturalne" to mają -trzeba czytać skład) oprócz tego przed każdym myciem smarowałam włosy olejem (kokosowym, arganowym, rycynowym-różnie)- zmywa się bez problemu (na całą noc albo na parę godzin) mam teraz zdrowe włosy, nie łykam nawet tabletek, a olej nakładam co drugie mycie na to wszystko potrzeba jednak czasu, ja się tak bawię od dwóch lat, ale już po pierwszym "olejowaniu" widać było różnicę, włosy nie były sianowate, tylko bardziej 'mięsiste' używam głównie szamponu, odżywek i maski z altery (rossman)- nie podoba mi się ich zapach (znaczy nie jest paskudny,tylko nie jest zachwycający) ale w sumie ważniejsza jest dla mnie kondycja włosa, czasami kupuję dla odmiany coś innego- ale sporadycznie więc nazw nie pamiętam- czytam po prostu skład (a kiedyś myślałam, że olej mineralny, to coś fajnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest cena za taką kuracje Collagenem Noble Health ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po stanie wlosow, skory, paznokci mozna stwierdzic, ze cos sie dzieje w organizmie. Warto sie przebadac i zmienic diete. Moze to brak podstawowych mineralow, np wapnia, cynku. Moze tarczyca. Ciaza (mimo,ze wszyscy uparcie twierdza, ze to nie choroba;-) to jedak rewolucja dla organizmu. Sam szampon tu nie ponoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka1612
Witam. Ja polecam szampony Green Pharamacy. Kupuję je na allegro z cynkiem i dziegieciem brzozowym, bo u mnie był poza suchymi włosami,problem wrażliwej skóry głowy/łupieżu. Odżywki Timotei, Pantene z olejkami. Pozdrawiam noworocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje timotei drogocenne olejki. szampon i odzywke. sa niedrogie i wydajne a stan.wlosow sie mega poprawil. wczesniej tez byly suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harteriks
HB Jeunesse - szampon poprawiający objętość włosów. W moim przypadku działał znakomicie, włosy ładne, zdrowe, utrzymane w bardzo dobrej kondycji. No i przy okazji został wyeliminowany łupież - aktualnie nie ma żadnych śladów, wszystko wygląda jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam matowe, zmęczone włosy i próbowalam tyle "super" szaponów, że chyba jeszcze gorszy był rezultat :/ Pani w aptece mi poleciła Seboradin z naftą kosmetyczna i mi mega pomógł. Po około dwóch miesiącach są w dużo lepszej kondycji, lżejsze i mam wrażenie, że już nie takie zmatowiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdana
HB jeunesse powinien wam pomóc i doprowadzić włosy do normalności, ale jednocześnie potrzebny jest na to czas. U mnie docelowo zmiana przyszła dosyć szybko, ale wszystko wymagało czasu. Po kolejnych myciach włosy były w coraz lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę polecić filtr prysznicowy z KDF -- odkąd go stosuję nie mam najmniejszych kłopotów z przesuszonymi włosami. Zadziałał pozytywnie także na moją skórę, która nabrała witalności i jest o wiele bardziej sprężysta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hb Jeunesse - szampon powiększający objętość włosów, zdecydowanie pomaga, wzmacnia je, poprawia stan, ale nie od razu. Tutaj akurat efektem była totalna odmiana choćby objętości włosów, ale na duże zmiany potrzebowałam kilku tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon Hb Jeunesse, powiększający objętość włosów, totalnie odmieniający sytuację. Nie twierdzę, że od razu uda się coś wielkiego zrobić, to wymaga czasu, ale po kolejnych myciach te moje włosy naprawdę wyglądały dużo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×