Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamil_warszawa

wszyscy ja mieli

Polecane posty

Gość kamil_warszawa

Jestem z dziewczyna prawie 3 lata. Ostatnio przypadkiem sie dowiedzialem ze moja obecna dziewczyna zanim sie poznalismy miala bogate zycie lozkowe. O ile mi wiadomo mial ja prawie kazdy facet ktorego ona zna a pozatym kraza w internecie filmy z jej udzialem. Jestem zalamany ona nigdy nic nie wspominala na ten temat i teraz niewie ze ja o tym wiem, co mam zrobic pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nim :O Pomyśl w takich kategoriach że to wszystko było przed tobą . :O Jak ty będziesz się zastanawiał, to nie wróżę wam świetlanej przyszłości. Dziewczyna po przejściach, cieszy się że w końcu znalazła faceta, który będzie w stanie o nią zadbać a ty zamiast to pielęgnować, popadasz w rozmyślenia. :O Jak masz wątpliwości to weź sobie taką "czyściutką" Rozpakuje się przed tobą, bo koleżanki się śmieją że jeszcze jest dziewicą i zacznie ci walić tak po rogach że zanim się zorientujesz, będzie miała w sobie niż ta twoja obecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka kontrolka
Dziewczyna lubi się ruchać i co w tym złego. Wyszalała się za młodu i teraz wierna Ci będzie. Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, że jak sobie znajdziesz jakąś dziewicą to ona też prędzej czy później będzie chciała spróbować kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo.komo
Ola z twojej wypowiedzi wynika ze kazda predzej czy puzniej rucha sie na boku? /(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super,przeciez każdy facet marzy żeby mieć laskę która miała w sobie 50 kutasów.Błagam Was.Troche szacunku do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to gadanie że jak miała jednego albo dwóch to że zdradzi,główno prawda,ciekawośc zawsze jest ale to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka kontrolka
Bo tak jest a która się nie rucha to bardzo by chciała. Znam kilka par gdzie ten obecny jest tym pierwszym i co? Każda mówi że jaka głupia była że wcześniej się na seks nie zdecydowała, że trzeba było innych popróbować itp Nie mówię tu o dawaniu dupy na prawo i lewo tylko nie oszukujmy się człowiek nie jest stworzony do życia w monogamii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×