Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Gość ewelka1
Można normalnie pić i nalewkę i zioła na których jest napisane, że do użytku zewnętrznego, innych nie kupicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) przyłączę się do was, jeśli można :) milo wiedzieć ze nie jestem z tym problemem sama :) zbliża sie wielkimi krokami lato . i trzeba odsłonić więcej ciała a co za tym idzie bardziej o siebie zadbać. Ale damy rade , wspierając sie wzajemnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego środowiska nikt nie ma takiego problemu. czuje sie trochę osamotniona i nawet gorsza niż te wszystkie gładkie koleżanki . Bardzo się ciesze ze trafiłam tutaj :) Ja dopiero szukam przyczyn. Wybieram sie do endokrynologa w najbliższym czasie, niestety prywatnie , zależy mi na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmit und klit
ja mam kilka kolezanek z takim porblemem. jedna blondyneczke ktora byla owlosiona od stop do glow. Nie mialam z nia kontaktu kilka lat , ostatnio sie spotkalysmy rok tmeu latem i o dziwo miala cale rece, przedramiona i rmaiona gladkie. Glupio bylo mi sie spytac jak sie pozbyla tej siersci (bo doslownie to miala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmit und klit
szczerze to wole miec wloski na ciele niz pozniej szczcine i golic sie ciagle, to jest okropna masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Daria, powodzenia :) Szmit - to nie jest tak. Gdyby włoski były jasne, to może...ale jeśli miałabyś dużo, dlugie i ciemne - usuwałabyś je tak jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmit und klit
mam dluzsze ciemne ale nie grube jak u mezczyzn, mam na brzuchu, tylku, plecach, cyckach rekach, ramionach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh nowe kolezanki jak milo :) do dziewczyny ktora wkleila zdjecie - ja na Twoim miejscu faktycznie bym te wloski rozjasnila tym rozjasniaczem sally hansen albo w ogole bym ich nie ruszala bo faktycznie zeby nie bylo gorzej co do nagietka - ja go pije 2 dziennie obecnie , na zmiane pije nagietek lub biore wierzbownice , a palme to caly czas lykam :) z jednej strony to smutne ze tyle z nas ma ten problem z drugiej fajnie ze przybywa nam kolezanek :) w kupie razniej :) :* ja zaczynam mojego chlopaka przyzwyczajac do tego ze kobieta nie zawsze piekna i wyszykowana , dzis mu zafundowalam ogladanko jak gole nogi i rece , ja sie kapalam on ze mna siedzial i gadalismy niech sie chlopak przyzwyczaja a co ;) dobranoc dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde nie wierze:) ale jestes agentka:) w sumie jak kocha to akceptuje,ale Emilko twarzy nie depiluj przy nim jeszcze,poczekaj:) to poczatki znajomosci:) szalonaaaaa ta nasza zalozycielka:* ps a jaka mial mine? mowil cos??:) ale chyba siedzialas w wannie w pianie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakja1
dziewczyny a jak dawka ma być tej wierzbownicy... bo u mnie masa pojedynczej tabletyki wynosi 326 mg.. a na opakowaniu pisze żeby zażywać 2 kapsułki po 3 razy dziennie..ale to chyba facei po 45 roku zycia:) czyli dla nas wystarczy jedna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmit und klit
Ohoho ostro Emilio ja bym sie nie zdecydowala nawet nog ogolic rpzy facecie...zreszta nie mam faceta i chyba miec nie ebde bo mi okropnie wstyd, wysmialby mnie, kurcze a tak marzy mi sie sex!!!!!! rozwala mnie od srodka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to ja Wam lepsze opowiem: ja se brodke przed moim gole! :-) tzn trzeci dzien dopiero bo - dla nie wtajemniczonych - przygotowuje sie do lasera... :-) wczesniej byla pesetka, tez przy nim.. nie bylo problemu.. :-) Jak czlowiek normalny, to zrozumie! :-P Rany, Emilko, nawet nie wiesz ile Ci zawdzieczam! Bioxet, telo., affinitone a teraz ten mousse! No co ja bym bez Ciebie zrobila?! :-) Aha, kochana, kiedys wkleilas link do nalewki do uzytku wewn. Pamietasz te apteke jeszcze? Bo zdaje mi sie ze to zalezy wszystko od typu alkoholu, jeden z nich jest grozny dla zdrowia.. Kiedys probowalam to zglebic ale sie pogubilam... etylowy, metylowy.. Czytalam na wikipedii.. Same poszukajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to ziolo w torbie co ktoras z Was tam wkleila.. Biore 2 lyzeczki... Zrobilam sobie mieszanke z pokrzywa, wierzbownica, nagietkiem i mieta i nawet 2 razy zaparzalam i przecedzilam przez male siteczko.. Ten wywar za 2 razem byl rowniez mocny, nie jakies siki, wiec po co wylewac? :-) zreszta zielona herbate tez sie parzy wielokrotnie... zapytajcie Chinczykow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
W nalewkach, nawet tych do zewnętrznego użytku, stosowany jest etanol, wódka po prostu ;))) tylko w większym stężeniu. Nie jest trujący jak metanol, więc po prostu można kropelki do wody i pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
O, a tu przepis na nalewkę :) Nalewka nagietkowa do użytku wewnętrznego 50 g kwiatów lub ziela z kwiatami macerować 14 dni w 500 ml alkoholu 40% i co pewien czas wstrząsać. Następnie przecedzić, wycisnąć ziele a płyn rozlać do małych ciemnych butelek. Zaleca się doustnie 30-50 kropli niekiedy do 1 łyżeczki, w kieliszku wody, 2-3 x dz. na 1 godz. przed posiłkiem powiem mamie, niech zasadzi nagietka, takie bardzo EKO by było ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Anatenka, czyli po prostu zalewam ten pomaranczowy susz spirytusem (chyba o pokojowej temp.?) na 14 dni.. np. w sloiku i wtrzasam? Ach, mozna tez zmniejszyc o polowe proporcje jak sie nie znajdzie takiej odpowiedniej buteleczki.. :-) No ale chce wiedziec czy moge pic ten co sobie kupilam na doz. Wy to pijecie? tzn wkrapiacie do wody.. ? :-) i dobrze sie czujecie? :-D to czemu kurde pisza ze do uzytku zewn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Ten przepis w necie znalazłam, sama nie robiłam tak ale moja ciotka robiła takie różne ziołowe nalewki i właśnie zalewała zioła alkoholem. Tyle że nie spirytusem, bo za mocny, ale wódką - ma ok 40%. A tą nalewkę z doz.pl ja bym piła w wodzie, tam jest tylko ekstrakt z nagietka i alkohol, nie zaszkodzi przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
Super że powstał taki wątek , niby to tylko włosy ale strasznie obniżają naszą samoocenę*(przynajmniej moją) Też borykam się z tym problemem od długiego czasu, dawniej nie miało to dla mnie znaczenia , dopiero w wieku 14-15 lat odkryłam że trochę różnie się od moich koleżanek. Mam gęste owłosienie na nogach, pośladkach , oraz plecach, do tego okropny wąsik, meszek na policzkach i ohydnie krzaczaste brwi. Mam pytanie do dziewczyn które używały telocapil , jakie są efekty bo wszędzie odpowiedzi są rozbieżne. Czy owłosienie jest może słabsze , rzadsze, czy włoski później odrastają.? Bardzo proszę o odpowiedź:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie telo bardzo odpowiada.. Na twarzy wolniej odrastaja, na udach rosnie mniej i sa ciensze, takie pokrecone jak popalone odrastaja, bardzo delikatne i prawie ich nie widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Constance a na przedramion albo bikini też stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez, ale w ogole ostatnio to rzadko sie tym smaruje bo nie mam jakos czasu.. i nie pamietam zawsze by sie natrzec.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
a nagietek coś pomaga ? mi ciocia mówiła że podobno mięta pieprzowa pomaga ale trzeba ją pić chyba przed okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym nagietkiem sama zaczelam probowac... A jezeli chodzi o miete to tez pije pieprzowa ale to o inny rodzaj chodzilo.. kosmata lub kedzierzawa :-) moze predzej ta kosmata na kosmate kobitki.. ;-) tylko gdzie tu taka miete dorwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
Chciałabym się pozbyć tych kłaków raz na zawsze. Niedługo jadę z chłopakiem na wesele 300 km od nas, będziemy nocować no i spać razem, już sie boje... ;( Nienawidzę gdy on głaszcze mnie nodze gdy razem oglądamy film bo wiem że mimo tego, że mam ogolone nogi to i tak są szorstkie. ;/ ;( Myśle, że powinnam mu powiedzieć o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
A może spróbuj sobie wydepilować nogi..?? Constance...Emilka..a jak oceniacie działanie Bioxetu?? Ja też piję nagietek do uzytku zewnętrznego...jako herbatke... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
próbowałam plastry i depilator, ale niestety moje włosy są zbyt gęste i mocne , więc strasznie bolesne, do tego po dwóch dniach mam na nogach to samo co wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Ja też miałam mocne i gęste... i depilacja na początku bolała...później kupiłam sobie depilator, do depilacji również w wodzie...i była ulaga..po paru depilacjach juz nie boli...a po depilacji smaruj nogi żelem z myriceliną(ten wyszczuplający) lub kup na mazidła.com telocapil i mieszaj go z balsamem babydream z rossmanna... Włosy będą coraz słabsze, wolniej rosnąc i coraz mniej... U mnie podzialało... a od wewnątrz coś stosujesz?? Badałaś hormony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×