Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Mialam na mysli zdrowa zywnosc z duza zawartoscia wit C,wit k,cynku,rutyny a nie suplementy:) suplementow to juz nam raczej starczy;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, czy ja wg Ciebie źle się odżywiam?! :-) przecie tonami bym musiala jest to wszystko by dostarczyc organizmowi tyle wit c i k ile podaja podręczniki biologii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i cedzi sie te ziółka jak Lucuś z Grabiny :-) nawet niezła mieszanka.. bede informowac o rezultatach.. :-) troche sie przerazilam bo zerknelam na bródke ... No jak ja wytrzymam w robocie z tym make up -em? Gęsia skóra jak nic! Nie dość że mi rosną pióra, to pod nimi gesia skóra!:-D ale poetka! :-) niech to gęś kopnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucuś;) Domyslilam sie ze mialo byc tam jeść:) Wiec rano se brode golniesz i bedzie git:) wieczorkiem dasz rio A wit C nie trzeba jesc bardzo duzo jak Ci sie wydaje:) wystarczy pol czerwonej papryki lyzeczke natki pietruszki i owoc cytrusowy lub napic sie soku z dzikiej rozy by zapewnic slonko dzienne zapotrzebowanie na wit C:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili96
Wiem, że sam wąsik to jeszcze nie hirsutyzm, tylko ja mam te włosy wszędzie..;/ brzuch, klatka piersiowa, plecy, uda. Czyli muszę w najbliższym czasie udać sie na te badania do endokrynologa. A gdzie mogę kupić telocapilem i babydream? Drogeria? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Telocapil trzeba zamówić na www.mazidła.com, a babydream w rossmanie, to jest takie mleczko dla dzieci. Później musisz dodać teocapil do tego mleczka i tym się smarować 2 razy dziennie. Tylko włosy musisz wcześniej wydepilować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakja1
ktos wcześniej pytała czy ktoś pije ziołka..toja pije go nagietak bo gdzieś na innym forum przeczytałam,że to lekarka podała dziewczynie picie nagietka..i w szybkim tempie jej przeszło.. więc ja po przeczytaniu jej wpisu wziełam sie za niego i już nie mówie,że na udałch miałam takie dłuzsze kudły i na placach od stóp i prze zime zapuszczałm włosy na nogach..po jkimś czasie same zaczęły wpypadać dosłownie:) ale zaczynają odrastać jednka juz nie jest to co wcześniej.. a teraz chce zażywac palamę i wierzbę...i chyba w końcu zdecyduję sie na depilacje ty ud..bo mam27lat na karku;/;/;/i żadnej przyjemności z życia ale wiecie co..robie prawko na motor i jest zajebiście":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdroszcze za to nie powe
telocapil chyba lepiej dodac do mleczka z Isany, jest takie Isana Med korperlotion balsam do skory wrazliwej, on ma prostszy chyba jednak sklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdroszcze za to nie powe
aha, bo napisalam by zapytac o cos a co innego w koncu napisalam :D chcialam zapytac o ten nagietek, czy jak pijecie, to rozumiem (bo tez czytalam) ze to ma pomagac na hirsutyzm? a co z wlosami na glowie? ja sie boje sie o nie, bo i tak mam cienizne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Hej :) co do żył, to póki co u mnie wszystko w porządku, choć nic nie robię. Moja koleżanka bierze kilka miesięcy dopiero anty, a już ma pajączki. Lekarka jej powiedziała wprost, że jeśli będzie brała anty to tak będzie mieć. Znalazłam takie coś o ziołach: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310498 i ja jutro kupuję nagietek :) ale raczej nalewkę, nie lubię pić herbat ziołowych :) A to chyba nie jest tak, że jeśli coś osłabi włosy na ciele to te na głowie też...wydaje mi się, że np androgeny powodują wzrost włosów na ciele ale wypadanie tych na głowie. Więc jeśli uderzymy w androgeny, to osłabią się na ciele a wzmocnią te na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdsa.... moim zdaniem nie masz sie co martwic:) jesli masz jak na focie:) ja tez takie mam akurat na tulowiu i plecach wiec ok:) przynajmniej tam ok..taki szary meszek delikatny,sciezka taka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdroszcze za to nie powe
Anatenka dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdslasdkkldkad
dziekuje bardzo, hmm tylko ze idzie do lata, a to troszke widac... ale co ma byc to bedzie, kurcze szkoda mi dziewczyny ze Wy macie znaczcie gorzej, naprawde jest mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdroszcze za to nie powe
nam bardziej przykro :O :D a powiedzcie mi, bo nie chce mi sie przekopywac for :P to sie normalnie zalewa ten ngaietek i pije, tak? jaki jest "przepis" na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdslasdkkldkad
dziewczyny a jak Wy czesto i gdzie sie depilujecie, skad dowiedzialyscie sie ze macie hirsutyzm? Macie takie mocne owlosienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
hmmm..ja miałąm badania dwa razy iwęc powiedziały mi kobiety,że taka moja uroda pomimo tego przepisały mi diane a później yasmine ale o jaimś czasie przestałam je brać. jakies dwa lata temu zauważyłam,że mam więcej włosów na udach i sie cholernie przestraszyłam ale już nie chciała pójśc do ginekologa od jakiegoś czasu czytam forum i zaczęłłąm pić nagietka i trochę pomogło rano na czczo pije 50kropli nagietka z połową szklanki wodo..a przez dzień herbate z torebki..normalnie zaparzam..i tyle i zaczyne brać wierzbownice ,może będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdslak... :) jak chcesz rozjasnij sobie te wloski ta ściezke na brzuchu i tulowiu preparatem sally hansen bedziesz miala biale jakis czas z tydz a posmarowac to chwila:) to rozjasniacz taki do wlsokow na ciele i jest tez do twarzy:) Ja mialam 16 lat jak wasik mialam ciemny bo jestem brunetka a potem na udach i lydkach i na przedramionach,to by bylo ok ale jeszcze doszly poj na brodzie i meszek ogolnie na twarzy bo baczki to mam od urodzenia:)takie sobie. Poza tym ja mam np hormony w normie testosteron w dolnej granicy wszystkie badania niby ok a wloski sa,jak to lekarze mowia taka uroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
Luisa a jak sie stosuje sally hansens..bo dostałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Na udach i okolice bikini u mnie odkąd pamiętam mam takie. A brzuch, w wieku ok 16 lat najpierw miałam takie cienie szare, a potem tam włosy wyrosły. Dziwne to było, przestraszyłam się wtedy. Nagietek - to albo nalewka, a jak zioło to jak herbatę, z saszetek pewnie się zaparza? Jaki to ma smak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja, wklej prosze zdjecie - moze znajdziesz na google - tej Twojej nalewki bo moja jest tylko do uzytku zewn. Gdzie kupilas swoja? ja moją na doz.pl co do tej foty z brzuchem... tez bym rozjasniala..Nie ma tego co ruszac bo tylko sie pogorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakja:) laczysz proszek i ten krem masz na ulotce napisane ile proszku ile kremu mieszasz i smarujesz trzymasz kolo chyba 3 minut ja trzymam czasem na ciele nawet 5 min zeby zolte nie byly a zmywam jak piecze:) tam powinna byc miarka taki kubeczek wtedy widzisz ile proszku ile kremu dac:) a co bedziesz rozjasniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Ci slabo rozjasni beda zolte zrob na drugi dzien to samo jeszcze raz albo po godzinie np:) tez musze sobie baczki lekko rozjasnic z czarnych do kasztanowych haaaaaaaaaaaaha:) i te szare jak z foty do bialych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
u mnie w mieście jest sklep zielarski i sie w nim zaopatruję.nalweka ogólnie jest do użytku zewnwętrzengo..przeważnie chyba polecana do wypłukania jamy ustnej coś takiego;/;/;/; i jest ohydne ale trzeba cierpieć..a herbate możesz kupuić w torebce albo fusiastą ja piję z torebki i też jest ohydna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
nagietek to nagietke i tyle myślę,że starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
tak szukam i szukam, i chyba nie ma nalewki do stosowania wew. Z PhytoPharm jest ale do zewnętrznego niby. No ale tam jest alkohol po prostu i wyciąg z nagietka więc nie powinno zaszkodzić. Przecież można sobie ziółko zalać alkoholem żeby naciągnęło i pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdroszcze za to nie powe
kurcze, mam koszyczek nagietka, ale firmy Kawon, teraz sprawdzilam. i doczytalam ze tam jest napisane iz jesttylko do zewnetrznego :O myslicie, ze mozna zaryzykowac i sprobowac picie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×