Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Mi by nie przeszkadzało żeby moja dziewczyna miała lekki wąsik albo mocno owłosiony brzuszek i ręce o cipce nie wspomne. Nie martwcie sie więc aż tak o te włoski bo pewnie takich jak ja jest wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
A wiecie, że kiedyś wąsik u kobiet był uważany za sexy? Czytałam kiedyś wspomnienia jakiejś pisarki i ona zazdrościła go starszej siostrze ;D Elu, na zabiegi u kosmetyczki niestety mnie nie stać :( miałam krem z kwasem glikolowym (glyco-A) ale też szału nie było. Myślę o kupnie kwasu migdałowego na mazidłach i tonik zrobić, a może kiedyś i samej piling :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody:) Ale tak sie sklada,ze kobieta by byc szczesliwa musi sama siebie akceptowac nie tylko byc akceptowana ale milo,ze nas pocieszasz haha:) Elu:) Czytalam o kremie z ziaji super chyba go kupie:) zamiast tego acne dermu:* dzieki..fajne rzeczy znajdujesz. Chile:) jestem tego zdania co Ty,ze nie trzeba sie pakowac w jakies zyciowe schematy przedewszystkim zajrzec trzeba w glab siebie i sobie odpowiedziec na pytanie czego sie chce..ja wiem na pewno,ze nie dzieci do szczescia:) Konstancja ma :) strzelaj az ustrzelisz intruzy na brodzie haha:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Dzięki...Luiso :-) Anateka..na mazidlach masz też kwas glikolowy 30 % Jesienią możesz sobie zrobić peeling takim kwasem..najpierw próbe na malym fragmencie.. Moja siostra obecnie używa takiego mocniejszego toniku migdałowego...i sobie chwali.. Poza filtrem pamietaj o podkładzie. Wtedy słońce ma gorszy dostęp.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Sorry..nie Anateka...- Anatenka!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Dzięki Elu :) chyba skuszę się póki co na tonik migdałowy :) przy kwasach używam filtru 50, bo podkładów nie lubię, nie wiem, mam wrażenie maski na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Ja wlasnie rozmawialam przez tel z kosmetyczka i ona mowi ze na meszek na twarzy najlepsza metoda to pasta cukrowa..hmm ja tam zawsze sceptycznie podchodzilam do tego a ona mowi,ze na meszek sie robi wasik i na cala twarz jak ktos chce wiec spoko..ponoc czeka na jakas maszyne bo pewnie ona jej wyrabiac bedzie paste i robic bedzie na twarz(babka z Olsztyna) czyli hmmm moze tego sprobowac wogole mowila,ze jest to lepsze niz wosk bo naklada sie pod wlos a zrywa z wlosem i nie ma az takich podraznien jak po wosku w dodatku wlsoy sa slabsze w odroscie..starczy roznie jak komus szybciej rosna to na krocej ale srednio miesiac mowila poza tym dodala,ze wloski odrastaja pojedynczo wiec jak komus juz odrosnie tyle ze go bedzie wkurzalo mozna isc wtedy ale to logiczne..to jak i z woskiem tez nie odrosna odrazu tylko stopniowo..i te poj trzeba jakos tolerowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko swieta ile wpisow ja dzis caly dzien w lozku ledwo wstalam , luisa tak czulam od dawna ze sie we mnie zakochalas :D i love you too :D co do starego forum brak slow bez komentarza :)constance ja nie mam jakichs bolesnych miesiaczek wiec nie widze zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no super ma dzialanie jak znalazl dla nas tylko czy lyzeczka dziennie do kawy to wogole cos da..hmmm bo wiecej nie uzywam:) ELu tak wlasnie ponoc lepsze to niz wosk,moze by se tak brode tym robil..zapuscic sie i isc na paste cukrowa ale najgorsze wlasnie to,ze poj wloski odrastaja i jak sa dluzsze to przeciez nie bedziemy z nimi czekac az reszta dorosnie i wtedy isc..kurde ciagle jakies ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Emilko jestem Twoja fanka obsesyjnie sie od Ciebie uzaleznilam achachaaaaaaaaa Musze Cie poadorowac:) wweeeez Ty mnie tez poadoruj;):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli Jak po skonczeniu tego roku szkolnego bedziesz szla do kosm to spytaj o ta paste..to bys sobie ten wasik zrobila nia,no ponoc lepsza jest niz wosk..ja bym sama wyprobowala na nogi np czy podbrzusze ale nie chce mi sie gotowac tego i lepic potem,,,wole chyba depilator,bo jakos szybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, :) czytałam o pascie cukrowej, i jak patrzałam na salony kosmetyczne, ktore oferuja ten typ zabiegu, to cena jest 100%wieksza niz laser na dana częsć ciala. Ale spytam się, pewnie, juz widzialam w tv kiedys jak wlasnie polecali i testowali metody depilacji, to wlasnie pasta cukrowa byla bardzo zachwalana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty niemozliwe...na wasik powinno nie byc drogo..no chyba nie wiecej niz 50 czy 100 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. Ela, to dość tani ten krem, ale narazie to ja musze sie zabrac za telocapil, bo o wszystkim zapominam albo nie chce mi sie smarować :P :D Luiso nie! Ty mi się tu nigdzie nie rzucaj!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli no widzisz 25 zl za wasik:) a laser 100 za 1 zabieg no niech tam to odpuszcze te tory;) tego kwiatu to pol swiatu achachaaaaa:) a ja jestem wkurw!! bo ostatnio na elektro babka mi zostawila sporo wloskow i musze jechac znowu na powtorke !!!!!!! trudno:( cale zycie pod gore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Luiso.. Może spróbujesz zastosowac ta paste cukrową w okolicach bikini..? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELA:) Czytasz mi w myslach wlasnie sie zastanawialam czym potraktowac bikini i tam wargi sromowe itd:)?? chyba skonczy sie na kremie do dep:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
Ja dzisiaj kupiłam krem z bielendy Widać że dziewczyny które nie pisały na poprzednim forum nie mają tu za bardzo co pisać mogą jedynie czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisujecie super :) i jak tu milo prawda ? :) tylko constance cos malo pisze jak ja znam pewnie znowu cos eksperymentuje :D ah ta nasza constance :) :* luisa zbliza sie majowka :) juz Ci troche stres przeszedl ? :) bedzie dobrze kochana tylko sie wyluzuj :) trzymam kciuki !!!! ja zmykam dzis ide sie bawic :) do juterka dziewczynki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annax:) No cos TY kazdy moze pisac czytac pisac z kim chce do kogo chce itd:) nawet jakbysmy chcialy kazda kazdej nie ogarnie wiec najlepiej zwracac sie do kogos bezposrednio po nicku moim zdaniem:) nie ma nic do tego czy bylas tam czy nie pisz i sie nie przejmuj:* Emilko:) Zawsze mam sraczke przed spotkaniami 3 stopnia z plcia przeciwna,pewnie przez te wlosy:) a w dodatku jak bylam na ost elektro to mi zostawila pare wlsokow i musze jechac na poprawke!! a mam parenascie kilometrow!!:) ale ogolnie juz mi chyba zaczelo zwisac z ta majowka;) baw sie dobrze z anioleczkiem:* napisz jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
wiesz luisa znacie się między sobą troszkę a ja tu jestem trochę ciemna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty :) jak sie nie znamy to sie poznamy:) pisz czesciej wiecej :) za to pamietam,ze masz w piatek egzamin na prawko i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×