Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

to kup sobie elektrycznego papieroska;) Kurcze Anatenka sie przeniosla na stare forum twierdzac, ze tu rozmowa sie toczy tylko miedzy kilkoma dziewczynami..nie wiem o co chodzi i co kogo boli kto z kim rozmawia,niech kazdy rozmawia z kim chce..jak ja sie zjawilam na forum to odpisaly mi moze 1 czy 2 dziewczyny i nie mialam pretensji do nikogo to chyba logiczne ze kazda kazdej nie ogarnie:) nie pojmuje:) ale nie ma musu kazdy niech przebywa gdzie chce mi tu dobrze i ani sie stad nie ruszam hahaa:) Emilko Ty masz na glowie blond? czy tylko na ciele?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Luisa...a ja kupiłam w końcu dzisiaj cukier brzozowy...słodziutki, że hej!! Prawie identyczny smak do zwyklego cukru... I najważniejsze, że leczy wiele chorób i dolegliwości... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk ELU:) super jest naprawde ja jutro kupie bo juz nie mam:) naprawde dobry i smaczny:) no i ma nizszy duzo index:) widzisz ja kupilam dzis dwa produkty z Twojego polecenia a Ty z mojego a wiesz ze jak kupowalam to myslalam ktora masz ta maske bo byly dwie:)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie !!!ja uwazam ze niech tu pisze kazdy kto chce byle bylo milo a nie jakies glupie jazdy a jak ktos nie chce to jasne niech nie pisze :) tak jestem naturalna blondynka choc wlosy na glowie farbuje na jasniejszy blond niz mam w rzeczywistosci a Ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka No dokladnie toz to zakrawa jakas przedszkolandia w stylu ' a ze mna nie chca gadac' o matko i córko:) normalnie smiac mi sie chce :) ja jak cos pisze to wiem do kogo i co chce jak chce dow szystkich pisze do wszystkich kto chce odpowie kto nie to nie i nie widze problemu;) coz;) Ja mam swoje czarne:) kiedys farbowalam na jasny blond:) ale juz dluzszy czas mam swoje ciemne naturalne taki kasztanowy braz dlugie. Mialam juz takie siano ze zadne maski nie pomagaly teraz ciut lepiej ale tez sa suche..a Twoje dlugie czy krotkie,probuje sobie wyobrazic Ciebie hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha no ja tez Was sobie probuje wyobrazic :) mam dlugie proste rownej dlugosci :) ja nie mam problemu z wlosami ale uzywam na nie duzo kosmetykow nawilzajacych tak to pewnie tez bym siano miala , ale mi sie nic nie chce pije kawe pale i tu gadam ;) musze faktycznie te fajki rzucic ale to takie ciezkieeeeee, a musze zapytac bo nie wytrzymam :P - ten Twoj absztyfikant, co jedziecie na Mazury to taki kolega czy myslisz ze cos z tego bedzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi No ja to mam troche pocieniowane na koncach bo mam geste wiec jak bym miala rowne to za ciezkie by byly:) ale prostuje na prostownicy albo krece bo same z siebie taka szopka:) Hmmmm no co ten kolega:) ze studiow sie znamy:) on mieszka daleko daleko daleko ode mnie a teraz ma byc na dlugi weekend w domu wiec juz blizej mnie;) no i umowilismy sie bo on uderzal do mnie juz na studiach ale wtedy byl ktos inny w moim sercu i jemu nie dalam szansy ale teraz..postanowilam dac:) on jest w sumie przystojny 3 lata mlodszy fajnie sie dogadujemy..on ciagle mowi,ze jestem piekna dla niego itp podziwia mnie a mnie to wkurza,bo czuje sie jakby ciagle na mnie wlasnie patrzyl i obserwowal..taki z niego slodki męski narwaniec,uparty nie mniej niz ja:) no aleeeeee czuje ze on bardziej jako kolega tylko,ze wcale sie nie zakochalam,ale to sie okaze jak spedze z nim sam na sam wlasnie dzien i noc z naciskiem na dzien;);) wtedy bede wiedziec czy cos z tego bedzie bo poki co to chyba bardziej kolega..a jak Aniol? jestescie razem? jak sie masz propos M? juz lepiej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestesmy razem, tak mi sie ostatnio wydawalo ze nie jestem zakochana aleeee jak sobie tak zdalam sprawe z tego co czuje to moge powiedziec jedno-wpadlam po uszy :) naprawde !!!! :) co do M stara historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to super!! oby ten okazal sie warty TWojego zaangazowania.. ale co narazie sie spotykacie? a jak w nowej pracy? bylas juz? dasz rade z jezykiem wloskim? JA Ci powiem ze sama nie wiem czy sie chce zakochac jak sie zakochuje to na maksa..potem jak cos nie wypali to dlugo do siebie dochodze..poza tym trzeba sie z tymi wlochalcami niezle nagimnastykowac zeby byc w miare gladka na codzien a nie tylko od swieta!! nie wiem czy dam rade z tym :( bede sie moze czula spieta tego sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie tez ze on ma moj obraz wyidealizowany nie koniecznie mnie zna bez makijazu,z odrostami...tego sie boje,faceci baardzo patrza na wyglad wiem ze nie to najwazniejsze ale dla nich bardzo wazne..i taka presja juz by byla,,a sama to wiesz..zyjesz jak chcesz itd.. w dodatku on chce dzieci a ja mu powiedzialam juz z gory,ze ja nie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale dnie spedzamy ze soba praktycznie jestesmy nierozlaczni:) chyba ze on jest w pracy to wtedy wiadomo a tak caly czas jest u mnie w sumie wszystko poszlo bardzo bardzo szybko ale tak jakos naturalnie :) tak jesli chodzi o prace no jako instruktorka fitness wloskim perfect blyszczec nie musze juz tu pracowalam wiec spoko :)kochana zycie jest zbyt krotkie by sie wszystkiego bac ja zawsze ide z zywiolem :) po co masz sie na zapas martwic ? trzeby zyc pelnia zycia i brac co Ci los daje glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj za duzo tych pytan masz w glowie nie analizuj !!!! idz z pradem a bedzie dobrze :) nieprawda ze faceci patrza tylko na wyglad naprawde milion przykladow moglabym Ci podac , masz to w glowie i wydaje Ci sie ze jest tak jak myslisz , gdybym ja tak myslala to bym dawno Aniolka skreslila nie dosyc ze mlodszy to jeszcze nieziemsko atrakcyjny i co z tego ? moglabym myslec ze nie mam szansy moglabym sie wstydzic bac itd ale to tylko wyglad nie boj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...taaah, a jutro od nowa będą wałkować ten sam temat, tylko że inne forumowiczki.. Zresztą i Luisa tak do końca nie została przekonana, obawiam się.. :-) Czy Wy nie rozumiecie że jesteśmy piękne o każdej porze dnia i nocy?! Przecie skoro narzekamy na te kudły to znaczy chyba że nam przeszkadzają i że je usuwamy więc co facetom po usuniętych kłakach? - jak po zeszłorocznym śniegu! :-P A zresztą ten hirs to taki dobry wskaźnik facetów: jak chłop mądry, inteligentny i porządny to nie przejmie się że macie nadwrażliwe mieszki włosowe produkujące włosy których nie widać bo usuwacie! Zastanówcie się baby! Ja już olewam wszystko i tylko czekam jak mi kto w pracy przysra że zaczęłam się golić... Ach jak mu wtedy odpalę to nie gwarantuję za siebie! No, i to by było na tyle! :-P Pamiętajcie, że macie wszystkie kończyny i możecie nimi poruszać, to jest prawdziwe szczęście! Buziaki! Uwielbiam Was! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Luiso i Emilko, naprawdę nie rozumiem Waszych komentarzy na temat mojego odejścia na stare forum. Skoro tak to odczuwam, to mam do tego prawo. tak jest, że rozmowa toczy się w zasadzie między kilkoma dziewczynami. owszem, odpowiecie komuś nowemu na pytanie i tyle. I tak, macie do tego prawo. Mi to nie pasuje, więc znikam, a wasze komentarze, że płaczę bo nikt ze mną nie chce rozmawiać -jest trochę nie na miejscu, bo same taką sytuację stwarzacie. Zresztą, z Malinową Różą podobnie się zachowałyście. Jasne, macie prawo gadać tylko z tymi, z kim chcecie. Lubicie się, znacie. Nie jest łatwo "wbić się" w zgraną grupę. Nie mam o to pretensji, ale komentowanie mojego odejścia w Waszym wypadku zakrawa na hipokryzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komentarz to Ty rzucilas na tamtym forum,ze my gadamy TYLKO ze soba...ja nie zamierzam nikogo na forum swatac...nie zarzucaj mi ze rozmawiamy tylko miedzy soba bo to nieprawda..a TY tez rozmawialas z kazda z nas tu? chyba nie ... jak juz pisalysmy jak komus nie pasuje niech zmieni sobie przedszkole skoro takie wlasnie poziom prezentuje:) Tu kazdy rozmawia z kim chce i nie ma obowiazku rozmwiac kazdy z kazdym...dla mnie to logiczne. ps ja nie komentowalam malinowej wiec sorry ale wczytaj sie dobrze jak juz musisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
Dziewczyny nie kłócicie się bo nie ma o co . Naprawdę postów przybywa w szybkim tempie , ciężko to wszystko przeczytać ogarnąć i odpisać każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
ja na początku myślałam że rozmawiają tu między sobą dziewczyny które znają się z poprzedniego forum ale widać że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annqx:) toz to smieszne,ja juz nie zamierzam tego komentowac:) A Ty jutro masz egzamin:) wiec trzymam kciuki i napisz jak poszlo!!!! dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Rozumien Anatenkę, a Ty Luiso myślałam że jesteś bardziej wyrozumiała ale jak widać każdy może mieć gorszy dzień, i nie chodzi o to że "ze mna nie chcą gadać" tylko jak o czymś piszę to nie do siebie prawda? I napisałam że tu za dużo sie dzieje i ciężko wyłuskać potrzebne informacje Constance, dziękuję że na mnie nie naskoczyłaś :) I wybacz że takim wyrzutem w Ciebie, nie zamierzam się obrażac czy coś tylko stwierdzam fakt:) Dobrej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
jej//jak to czytma to żal dupę ściska..faceci dali by sobie po "mordzie" ,że tak powiem i byłby koniec..a tu dalej to samo wałkujecie...faktycznie przedszkole.macie temat to piszcie...i koniec. czy to ważne -że jedne dziewczyny gadają mnie a drugie więcej odłużcie to na bok...odzielcie gruba krechą i piszmy o tym co chcemy a nie..ta mnie lubi, ta nie a ta nie pisze a tamta się obraża... musiałm coś napisać bo przykre to jest. Emi...może założysz trzeci link.:):):) jej..wrrrrr.... a ja zamówiłam palme i będę na nią czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×