Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

wez juz nie siej zawisci Anatenko,Ania majac mame w szpitalu cieszy sie na starym forum,ze chile mi napisala pare niemilych epitetow.. to forum ma byc wolne od waszej zawisci wiec zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyc!!!!!!!!!! Luiso :) Jak juz bym chciala, choc pewnie gdybym mialam teraz chlopaka to bym chodzila jak na szpilkach zeby nic nie widzial. ;) Dzis znowu tak pieknie na dworze, az chce sie wyjsc! I poprostu czuje sie swietnie w krotkich spodenkach! ;) Opalajmy sie, bo przynajmniej wloski zjasnieja a i opaloną być to ładnie wyglada hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie spokój, nie ma się o co kłócić :) Macie jakieś konkretne plany na ten piękny słoneczny dłuuuugi weekend ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli Aniolku kiedys zobaczysz ze pozbedziesz sie wlosow i poznasz kogos,jestem o tym przekonana:* Annqx ania ze starego forum zaczela mi obrabiac dupe na starym forum i skakac z radosci ze ktos mi dopiekl wiec jej odpisalam co o niej mysle bezposrednio na jej forum by tu nie zanieczyszczac naszej milej atmosfery, ale ma swoj Ku Klux klan typu anatenka,chile,malinowa ktore oczywiscie za to co jej napisalam wydrapaly by mi oczy:) takie smieszne panny niedowartosciowane zawodowo i wogole takze naprawde nie chodzi tu o klocenie sie...i te wyzej wymienione powinny sie leczyc na glowe bo na hirs to juz za pozno. A ja juz jutro sie szykuje na swoja piekna randke i bardzo sie ciesze z tego:):):) napisze Wam jak bede po jak sie udalo:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Twojej mamy nic nie mam napisalam ze ty majac mame w szpitalu piszac jak Ci smutno zaczelas sie podniecac ze chile mi cos niemilego napisala,wiec nie podniecaj sie tak bo naprawde zaszkodzisz swoim policystycznym jajnikom i juz nic ci nie pomoze. Zegnam stad bo zanieczyszczasz to forum swoja toksycznoscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy trzymać kciuki kochana a co do ani to niech sobie odpuści , każdy ma prawo wejść na to forum i coś napisać , ale jeśli ma tu wchodzić i siać ferment to niech stąd spada , to tyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) dzieki kochana:* ona ma odwage tam mi tylek obrabiac,taka odwazna:) a ten jej pozal sie boze ku klux klan co tu mu nie wypalilo na tym forum mam na mysli malinowa chile i anatenke tam sie najezyly az im wlosy stanely na calym ciele:):) , ale powiem Ci szczerze ze zwisaja mi one wszystkie warte sa siebie:) jasne ze napisze,jak tylko wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps a mialam zapytac jak tam ronda? cos do przodu z nauka czy dalas sobie luz na te wolne dni z nauka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinda no niestety odezwal sie widzisz jakie te chlopy glupie ;) luisa spokojnie kochana nie daj sie sprowokowac :) moze lepiej nie zagladaj na tamto forum? :) mamy swoje piszmy o czym chcemy i niech bedzie milo :) do osob ktore tu przyszly i nadal jatrza - nie jestescie tu mile widziane zegnamy :)swoja droga dziwi mnie ze tu napisalyscie zero honoru z Waszej strony jeszcze raz powtarzam zegnamy !!!!!!! :) u mnie tez mega cieplutko az chce sie zyc :):):) a gdzie constance ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem takich ludzi, niby piszemy tu wszystkie zeby się wspierać, doradzać, wymieniać doświadczeniami a one wola prowadzić jakieś gorzkie żale . Powoli ucze się rond, ale kiepawo mi to idzie , mam nadzieje że ukochany mi to wytłumaczy :) ps. teraz mi zaczną dupę obrabiać na drugim forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) Racja,szkoda wzroku;) ja juz powiedzialam im co o nich mysle :) chociaz nie..jeszcze mialam odpisac malinowej z ktora wogole nie rozmawialam a ta do mnie wyskoczyla z 'buzia' -nie dorastasz do studentow fizjoterapii i nie sadze bys takich miala wsrod znajomych,raczej masz takich na swoim poziomie tam z tej swojej osady..tam to dopiero musza miec IQ:):) Annqx Kochana olac to :) Ty jakos nowa do nas przyszlas i odrazu sie odnalazlas:) widac mozna:) i bardzo sie ciesze ze jestes. a Twoj ukochany niech Cie zabierze gdzies w droge i pouczy bedzie przyjemne z pozytecznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to lepiej ignorowac ich wpisy nawet jesli ktoras z Was Nas atakuja ja sie od tego calkowicie odcielam nawet tam nie zagladam , niech kazdy pisze gdzie i z kim mu dobrze wlasnie niektore dziewczyny potrafia sie odnalezc :) co do prawa jazdy hahahahaha jak ja bylam na kursie wieki temu to byly dopiero jazdy chcialam wyprzedzic autobus przed przystankiem instruktor oslupial i na mnie nawrzeszczal to byla moja ostania lekcja :D prawa jazdy nadal nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Luiso, większej hipokrytki niż Ty nie spotkałam! To TY wpadłaś na stare forum ze swoimi "przemyśleniami" a teraz pokrzywdzoną niewinność zgrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dzis mam tak dobry humor ze nic mi go nie popsuje :) ohhhhh ale tak tak zegnamy kolezanke :) luisa Ty kiedy dokladnie jedziesz na Mazury ? jutro ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo:) jutro lub pojutrze ma do mnie zadzwonic 'moj' no wlasnie... chyba wpadlam na maksa:) coraz czesciej o nim mysle:) pisze smsy,dzwoni:) wyglada jak chlopczyk a jest taaki meski:) normalnie zapomnialam o podkladzie:) itp sprawach:) poprostu to jakos zeszlo na drugi plan:) mialas racje trzeba isc z pradem..nie bac sie tylko cieszyc zyciem... a Twoj marynarz wrocil??? pradu wciaz nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka jesteś moim mistrzem . Instruktorzy mają to do siebie że czasem wrzeszczą :) ale podobno w imię naszego dobra :) Luisa wyluzuj się i nie myśl o włoskach :) mój facet powiedział , że od dawna marzy zeby codzien rano widzieć mnie taką zaspaną , nieuczesaną i nieumalowaną , mnie ta myśl troche przeraża . Jak będziesz się denerwować że coś zauważy to atmosfera zrobi się nerwowa :) I pamiętam tą początkową faze zakochania , kiedy na niczym się nie możesz skupić , przychodzi sms i rzucasz się na telefon zeby sprawdzić czy to nie od niego:) naprawdę super stan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa no to rewelacja !!!! jaka zmiana !!!! wow !!!! super :):):) prad mam :Dudalo mi sie znalezc elektryka ktory pracuje tez w weekendy i dzis rano naprawil uffffff :D marynarz na morzu nadal cholera :) ale dzis wraca wychodze po niego ok 1.00 dlatego musialam dzis w ciagu dnia pospac :) niech juz wraca bo zwariuje !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx swiete slowa taka pierwsza faza zakochania jest najlepsza mmmm :) dlatego luiso korzystaj !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) To Wy nie mieszkacie razem jeszcze? narazie tylko spotkania? no masz racje z tym spinaniem sie:) Widac TWoj Cie akceptuje w pelni skoro tak mowi:) tak jak juz kiedys mowilysmy to tkwi w naszej glowie:) Mezczyzni sa wyrozumiali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie dziewczyny oni sa wyrozumiali nie kazdy ale wielu jak facet pozadny i do rzeczy to nie ma sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) To szykuje sie gorąca noc:) mmmm Ty tez w tej 1 fazie:) kochana tak zmiana nastapila....duzo myslalam o tym co mi wczoraj mowilas o tym by korzystac z zycia...nie analizowac...to jest recepta:) kiedys tez mi to mowila Konstancja ma..to naprawde sposob na zycie,,,dziekuje WAM :* oo tak Annqx:) za dlugo to by czlowiek stracil kontakt z rzeczywistoscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkamy razem :) Dokładnie tak jest , jeśli my się denerwujemy bo mamy pryszcza na nosie , to przeważnie tylko dla nas to jest problem dla chłopaka nie, to my sobie ubzdurałyśmy że musimy być idealne w każdej chwili , a wcale tak nie jest :) oczywiście bez przegięć w drugą strone że chodzimy w brudnych ciuchach z przetłuszczonymi włosami i krzakami na nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takkkkkkk cala noc nasza :) wlasnie trzeba dbac o siebie nie zaniedbac sie ale jak nie jest idealnie to olac to trzeba eh dziewczyny cieszmy sie tym co mamy :) luisa super ze zmienilas nastawienie zobaczysz jak to zaowocuje i ze bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Emilko:) a jak nie bedzie jak mowisz przyjde z reklamacja achachaaaaa;) a Ty sie tam gotuj bo marynarz juz plynie ze swoim pradem do Ciebie:) swoja droga myslalam o Was..niesamowite poznaliscie sie wtedy na lawce jak bylas na zakrecie..i zobacz jak sie potoczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×