Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

sobie kupiłam spodnie i koszule , oczywiście musiałam się zgodzić nie taki kolor jak chciałam ;D M dostał ode mnie małpe z sercem do samochodu żeby o mnie caly czas pamiętał ;D Poli weź sobie tam jakąś koleżankę , albo bliską osobę będzie Ci łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to teraz ilekroć bedzie siedział w aucie io spojrzy na małpke bedzie myslał o tobie ;) Niech zgadne chcialas czarne, a M wymusil na tobie żywe, jasne kolorki? ;) No mama ze mną jedzie, bo sama w zyciu bym nie poszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak musiałam się zgodzić na brzoskwiniowy kolor . :) to dobrze, pójdziesz złożysz zeznania i szybko o tym zapomnisz. Ostatni wolny dzień a pogoda taka, że aż żal patrzeć w okno. Jutro pewnie będzie słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to tak dla odmiany inny kolorek sie przyda ;) No u mnie zapowiadają, że bedzie jeszcze zimniej, wiec wcale sie nie ciesze..brrr...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro od 7.25 do 16 w szkole. za jakie grzechy. Luiso gdzie się podziewasz. Emilka chyba jeszcze na kawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hheh Annnqx ja gdybym nie szla na policje to bym byla od 7.45 do 15.30, ale pocieszaj sie tym, że jeszcze tylko dwa miechy...:P No wlasnie chcialam sie zapytac gdzie Luisa...:) Emilka pewnie napisze pozniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli chodzisz do prywatnej szkoły że nie możesz mieć pazurków pomalowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx no wlasnie chodze do normalnego gimnazjum i z tego co wiem tylko moje takie zrabane ze nie pozwalają na malowanie pazurkow bo nawet prywatne pozwalają!!! A powiedz mi, bo tak napisalas o tym, że wizyta na policji to nic przyjemnego, mialas juz stycznosc z policją w takim sensie ze zeznawalas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przysnelam na chwile:) jestem:) zaraz wracam za 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) myslalam o tym Twoim z gg i zasnelam:) jej..szok nie wiem kiedy zasnelam:) kochana czyli jestes w gimnazjum a teraz idziesz do liceum:) super...czyli poznasz nowych ludzi...zacznie sie nowy rozdzial.,,,moze zrobisz sobie z tym wasikiem spokoj i bedzie dobrze...ech kiedy to bylo ja pamietam jak mature zdawalam Boze a teraz mam juz 30 lat a pamietam jakbym mature zdawala jakies 5 lat temu...szok...ten czas tak leci..zazdroszcze Wam,ze jestescie takie mlodziutkie jeszcze tyle przed wami:) Poli ja zeznawalam kiedys to luz byl..normalne pytania i odpowiedzi.. Annqx:) Czyli malpka na pogodzenie:) i obkupilas sie super:) tyle godzin sie nasiedzisz w tej szkole...tez sie ciesze,ze sie odezwal..no i odrazu z ta radoscia przylecialam na to forum:) jakos tak sie z Wami zzylam i odrazu mowie jak cos:) Emilka chyba juz powinna byc w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale glupota z tymi paznokciami:) nie pozwalaja malowac jakby to nie wiem co..demoralizacja czy co;) moze jeszcze w fartuszki kaza wskoczyc jak za komuny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa hehe tak ze zmeczenia? Czy z wrażenia zasnelas? ;) Ja machnęlam sobie już fiolecik taki ciemny na paznokietki i kij z tym co powiedza... No wlasnie tak jakby nowy rozdzial w zyciu, oby lepszy :) Aaahh jakos to przeboleje, choc wolalabym w ogole przez to nie przechodzic... Nie ma co, zżyłyśmy sie ze sobą i chyba nawet latwiej tu mowic o wszystkim niż bliskim bo ja np. nikomu nie mowie ze z tym z gg mam problemy, a jak cos wspomne kol to jedzie po mnie, ze ja nie wiem jaka jestem, wiec tu tak fajnie, ze kazda wyslucha no i doradzi :) Luiso, a bedziesz sie jeszcze dzis z NIM kontaktowała na gg, czy na dzis juz starczy? :) Oglądam " Surowi Rodzice" i poprostu powala mnie to jakie dzieciaki nieraz są, takie beztroskie i lajcik w domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wlasnie! Ja rozumiem gdybym szla do prywatnej z mundurkami to i zakaz malowania paznoki bylby ok, a nie... Ale u mnie w szkole jest na tyle bekowo, ze nie wejde do szkoly bez indytyfikatora, choc wiadomo ochroniarze mnie znaja ale nie ma bata... ze zmienny obuwiem hehe :D Ktorego i tak nie zmieniam, ale ja np w zimę to godzinki karne daja jak sie spoznisz do szkoly... heh normalnie szkola wojskowa..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) a nie wiem:) z wrazenia czy zmeczenia:) na fiolecik to jeszcze nigdy nie mialam malowane:) ja zawsze biale bezowe albo jasny roz albo wisnia albo czerwien albo francuza. Ale fajne sa kolorki tez taki szary niby ciemny graficik..zreszta co kto lubi:) powiem Ci,ze sie wlasnie zzylam z Wami,nieraz sie zastanawiam jak wygladacie np,i ze fajnie bylo by sie kiedys spotkac kazda by opowiedziala co u niej:) albo sie umowic w jakims dogodnym miejscu w pl na taki babski wieczor:) pewnie tak sie nie stanie,ale nieraz tak sobie mysle...hmmm poza tym niby to forum jest wirtualne ale ile sie czasu spedza tu..jak mowisz mozna napisac o wszystkim,o powaznych rzeczach,o kompleksach,o glupotach,,,o tym o czym normalnie nieraz wstydzimy sie czy boimy nawet czyjejs reakcji by sie zwierzyc czy zaufac a tu ot tak mozemy mowic sobie wszystko co chcemy:) to jest super!! No ja czasem zerkam na surowych rodzicow,ale te dzieci nieraz maja nasrane w glowach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakis oboz czy co:) Treblinka:)haha a Annqx tez tak masz w technikum?:) Poli nie wiem czy bede pisac z nim na gg chyba tak...najgorsze,ze ja myslalam,ze ten weekend mi wszystko wyjasni w kwestii moich uczuc a okazuje sie,ze dalej nie wiem co czuje do niego czy to przyjazn czy cos wiecej:) tez czas to zweryfikuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam za moich czasow ogolniaka tez kazali zmieniac obuwie jak nie wozna ganiala:) ale wtedy to sie trampki nosilo:):) czesto nie pasowaly do stroju ale coz:) teraz macie dziewczyny o tyle dobrze ze sa rozne balerinki fajne i mozna smigac do spodni i spodnicy:) a napiszcie o sobie troche Poli wiem,ze jestes brunetka a Annqx blondynka ale cos wiecej:) bym mogla chodz troche miec wasz obraz w swojej glowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, te dzieciaki są jednym slowem nienormalne, ja bym w zyciu sie tak do rodzicow nie odezwala czy tak zachowywala, czasami sie zastanawiam czy to ja jestem normalna, ale jak tak patrze to to glownie dziewczyny są zawzięte i nie chca sie zmienic.. ehhh No, ja tez sobie wyobrazam Was, jak wygladacie, jakie jestescie i faktycznie takie spotkanie byloby czyms innym, fajnym, ale chyba masz racje ze nie doszloby do skutku..:) A co do NIEGO, to spokojnie sie zastanów, bo potem zbyt pochopna decyzja i mogą byc nieporzadane skutki uboczne. Narazie moze tak jak z przyjacielem ale takim lepszym i moze dzieki temu poczujesz, z czasem, że jednak mozna sprobowac :) O tak obóz hehe... Nie Annqx pewnie tak nie ma, juz w szkolach ponadgimnazjalnych jest luzik ;) Ja sie bardzo ciesze, że jestem tutaj z wami, bo dzieki temu mozna sie wygadac a nie trzymac wszystko w sobie, bo przez to dodatkowe problemy sie robią :) Ja lubie z kolorkow to taki jasny zielony i rozowy, a ostatnio zaszalałam i machnelam sobie jaskrawe kolorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Poli:) ale jak z nim jestem on ciagle chce sie calowac i wiecej..normalne on chce na calosc a ja nie jeszcze i tak on sie czuje z lekka odtracony a ja potrzebuje czasu by zrozumiec co czuje..:) no nic,to normalne takie rozterki,moze sie boje znowu zakochac bo tez ile razy do tego doszlo to zle sie konczylo,ja lubie sie czuc wolna dla mnie zakochanie to juz spore uzaleznienie od drugiej osoby..nie umiem na letnio albo bardzo albo wcale..taka juz jestem:) Kochana ten zielony jasny lakierek co Ci sie podoba to pewnie tzw kolor mietowy:) jest super i modny zreszta. Szkoda wlasnie,ze sie znamy wirtualnie tylko. Ale dobrze ze mozna byc soba i pisac co lezy na sercu:) Annqx zniknela:) zasnela pewnie jak ja:):)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhe Luiso, no to tak... Jestem dość niska, bo mam 164,5 cm ;) Mam bardzo ciemne brąz włosy, kręcone i puszyste. Nosze soczewki.. Jestem szczupła, bo waze 48kg tak mnie wiecej :D Heh i nie wiem co jeszcze...Hmm lubie noscic bizuterię, zawsze mam kolczyki, bransoletke... ( kiedys trzeba bylo zrobic projek o klasie, i dziewczyny jak robily to o kazdym cos i u mnie bylo napisane, że kocham biżuterię hehe :D ) Hmm..a z charakteru to jestem wybuchowa, nieufna wobec ludzi i ciezko sobie zasluzyc u mnie na zaufanie, jestem jak to dziewczyny mowią, troskliwa i rozważna.. ehh.. a ubieram sie najczesciej w jeansy i t-shirty. Dobra starczy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki:) jestes idealna :) a wloski nosisz naturalne? nie prostujesz? no a ja mam 169 cm waze 57 wlosy proste ciemny braz plus refleksy miedziane prostuje wlosy bo mam sianowate swoje:) tez lubie bbizuterie:) jakies fajne kolczyki i bizuterie:) i tez preferuje jeansy i jakies do tego bluzki kobiece ale lubie bardzo tez spodniczki i rozne sukieneczki:)hahaaaaaaaaaaa kolej na annqx::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze powiedz mu, że to nie jego wina i ze potrzebujesz czasu by to sobie na spokojnie w glowie poukładać. Zrozumie :) Oby. To zrozumiale ze masz mętlik w glowie, dojdzie do ciebie wkoncu co do niego czujesz a narazie niczego nie przyspieszać bo sie tylko bigosu narobi. :) To normalne, że nie chcesz sie wpakowac w to, bo potem jesli sie okaze ze to nie to, to niedość ze ty na tym ucierpisz to jeszcze on...Wiec czas pokaze co i jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wloski nosze naturalne, kiedys prostowalam, ale stwierdzilam ze za bardzo sie przesuszają i niszcza i zaczelam doceniac loki ;) Choć uraz po prostownicy zostal, bo wlosy mam suche i takie twarde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Poli on to straszny raptus nie lubi czekac chce tu i teraz...jest czuly ale narwany uparty...nie widzielsimy sie dluugo,ale wczesniej startowal do mnie jeszcze na studiach a potem tez i ja zawsze na nie...no a teraz po tym weekendzie razem on jakby zada ode mnie zajecia jakiegos stanowiska;) normalne chyba nie dziwie mu sie..pomysli,ze mi nie zalezy jak bede zwlekac,ale i tak nic nie przyspiesze..zrobie jak mowisz tak mu powiem:)jak bedzie pytal...poza tym on mysli po tym spotkaniu,ze ja z nim jestem:) bo caly czas mowi ze jestem jego...o matkooo:) co za galimatias:) Kochana wracajac do Ciebie nie sadze bys byla wybuchowa:) ja to jestem dopiero wybuchowa..chodz z pozoru spokojna:) a wulkan w srodku:) ale przynajmniej nie udaje nic zawsze mowie co mysle,potrafie miec duzo serca dla ludzi ktorzy maja dla mnie ale jak ktos mi nacisnie na odcisk potrafie bardzo byc nie fajna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a weez nakladaj maske na dlugo porzadna..a jak robisz loki to tez sa specjalne preparaty do lokow:) robia Ci sie same?:) ale fajnie tez chce isc kiedys do fryzjeki na loki ale takie robione na specjalnej prostownicy bo jak sama sobie raz zrobilam to mialam takiego baranka ale suchego:) a na prostownicy robione sa nawilzone takie:) ja non stop uzywam prostownicy:) moze mialas kiepska...chociaz mi ostatnio fryzjerka powiedziala ze dobra prostownica z dobra wkladka i laserem jakims kosztuje 300-400 zl wiec za drogo..a i zawsze sie powinno stosowac cos na ochrone przed prostowaniem no i maski obowiazkowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec, powiedz mu na spokojnie zebyscie sie dogadali, nic na silę i sprostujcie pewne rzeczy, bo tu galimatias macie... Porozmawiajcie szczerze. Wiesz on tera zpo tym wyjeździe rosci sobie do ciebie prawo i tak naprawde z gory zalozyl, ze ty z nim jestes albo ze bedziesz, to dla niego takie oczywiste i chyba bedziesz musiala zburzyc mu ten swiat, zeby potem nie bylo, ze go wodziłas za nos... No ja jestem wybuchowa, albo moze raczej mam charakterek, dosc czesto sie obrazam, ale co tam.. :D Ja hmm... jak cos powiem tak ma byc i juz i nawet nauczyciele na to uwage mi zwracaja i takie tam... A tu nie jestem taka, bo uwazam ze nie ma po co sie klocic czy cos, ja sie dosyc w normalnym zyciu naslucham i klocic si epoprostu z wami nie chce, wole jakos zalgodzic sprawe albo sie poprostu nie odzywac...:) No mam naturalny skręt wlosow, tak na dole, bo mam duze loki a nie takie male geste..No ja mialam gownianą prostownice i tez slyszalam o odzywkach ale narazie nie prostuje a nieraz krecilam sobie na walki to tak jak mowisz baranek na glowie i masakra wiec myslalam o lokownicy, ale tez duzo kosztuje taka lepsza i jestemw kropce. :) A chcialabym zrobic sobie grzywke ale nie wiem jak to bedzie.. hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes jaka jestes:) dla mnie anioł:) a grzywke prosta bys nosila do tych kreconych wloskow? tez myslalam o grzywce ale ja mam proste wiec i grzywka prosta ale zawsze robie lekko na ukos nie na prosto:) z wlosami zawsze klopot szkoda ze nie tylko z tymi na glowie:)hahaha Tak kochana musze mu powiedziec co i jak na gg jak sie zgadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikłam na chwilkę, przepraszam ale poszlam z psiakiem na dwor :) Oj Luiso dzieki kochana :* :) No wlasnie taka prostą myslałam i ona by bylo taka uniesiona bo puszysta ale prosta i od srodka glowy... Na bok tez myslalam, ale nie wiem, bo mam małe, wąskie czoło i nie wiem jakby to wygladało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam psiaka:) lezy kolo mnie na lozku:) tak zglodnialam ze zamowilam sobie pizze gyros z warzywami:) nie mam juz chleba ani nic do chleba:) a taka glodna jestem..kochana jak masz niskie czolo to chyba lepiej bez grzywy co? lub na ukos lekko,tak by sie optycznie jeszcze nie skrocilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm fajna lokowka mialam z tej firmy prostownice:) dawaj fote poczekam moze znajdziesz cos na podobe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×