Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Gość Ela29
Zainteresowal mnie ten laser...podobno lepszy niż IPL..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Dzięki...poczytam sobie..."do podusi" :-p :-) Dobrej nocy!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam ta rozdzke do depilacji popsula mi sie fajna choc szalu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) Marianna :-) rozumiem Cie doskonale! dla mnie tez zapuszczanie sie nie wchodzilo w rachube! Jezeli chodzi o laser to sa 2 mozliwosci (no o tym elos nie zabieram glosu, bo jeszcze nie czytalam o nim, wiec moze to i jest jakas trzecia opcja, ale nie znam nikogo kto to stosowal). Jest light sheer, drogi i efekty po nim utrzymuja sie nawet pare lat, albo IPL, swiato pulsacyjne, tansze i slabsze raczej w dzialaniu, ale ja to wybralam. Wykupilam na groupon.pl serie 7 zabiegow na bikini i linie pod pepkiem ze znizka okolo 90% i juz po 5. zabiegu.. Przy okazji przekonalam sie ze laser nie pali mi skory i wlosy reaguja na niego i postanowilam zainwestowac w domowy epilator rio pro, jak Ci wspomniala nasza Ela.. Niestety tez musialam sie "zapuscic" i golilam sie codziennie nakladajac potem krem nawilzajaco-natluszczajacy i mousse z firmy essence pokrywal bardzo dobrze ten ciemny cien na brodzie powstaly przez czarne kropki pod skora! Dzis nic juz nie widac, jestem dopiero po jednej sesji, wiec kiedys te wlosy znow odrosna, ale juz slabsze, jak w przypadku bikini i brzucha. Generalnie po 6 miesiacach widac poprawe. Po wakacjach wracam jeszcze na 2 zabiegi do kosmetyczki, ktore mi pozostaly do wykorzystania. Zacznij od strony groupon.pl, wybierz miasto najblizsze Twojej okolicy (a moze mieszkasz w duzym miescie wiec nie najezdzisz sie duzo) i beda Ci przysylac mailami oferty ipl i inne.. Aha, ten laser w gabinetach przeprowadzaja co 25-30 dni, nie pozwola Ci przyjsc po np. 10 dniach od ostatniego zabiegu. Troche sie pomeczysz ale wierz mi ze ten mousse z Essence wszystko Ci pokryje! Do kupienia m.in w drogerii Natura za ok 16 zl, jest super wydajny, chociaz ma chyba 16g. Powodzienia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Oki...dzięki. Już sobie zamówiłam.. :-) Przyda się taki podręczny, dyskretny mini depilator.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Emilko:) Amant ok ale mieszka daleko wiec tylko tel i gg kontakt:) Rozmawialismy no i powiedzial,ze bedzie czekal:) haha niech czeka niech czeka:) dam mu szanse ale czy cos z tego bedzie nie wiem... sama nie wiem czego ja chce i mysle sobie,ze albo to nie to skoro nie wiem albo potrzebuje spedzic z nim czasu wiecej by sie zakochac :) Lepiej Ty powiedz co zdecydowalas??:) jak z Aniolem czy sie dalej widujecie? i co z Marcusem:)?? a wiesz ze wlasnie myslalam co u Ciebie zagladam a Ty pieszesz:) haha telepatia jak z Konstancja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co mam inny problem musze gdzies wyjechacgora za miesiac a nie wiem dokad i musze szybko zarobic duuzo pieniazkow:( jak to zrobic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo :) pilas juz to kozie mleko??:) a Emilko:) jak tam odrost po brazylisjskiej depilacji?? chcialabym ja sobie zrobic;) zadowolona jestes? nie masz zadnych wrostow itp?? czym ona zerwala Ci te wloski? woskiem?? i dokladnie wszystkie tez te miedzy posladkami? :) ?????? tylko troche wstyd przed baba sie rozlozyc do takiej depilacji hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, nie pilam jeszcze tego mleka, na razie przygladam mu sie :-) wyczytalam ze nie powinno sie gotowac by nie zabic witamin o ktore zostalo wzbogacone.. A jak smakuje z kawka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloski troche odrosly gole je teraz maszynka i jest git , tak calkowicie wydepilowala wszystkie wloski, no troche wstyd decyzja podjeta nie wracam do meza , jestem z marynarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) No ja kupilam do kawy dzis mialam wlas ale mialam jeszcze ciut zwyklego wiec uzylam krowiego:) Tez mu sie przygladam jak jakas dzikuska hahaha:) Emilko:) o to mnie zaskoczylas bardzoo,,,,ja bylam przekonana,ze wrocisz do M.. i co? jak sie czujesz z ta decyzja?? M juz wie ze wybralas aniola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie http://www.masazelodz.com.pl/Kosmetyka/Depilacja moim sprzetem w gabinetach laseruja! no juz mogliby se cos porzadniejszego kupic! a nie taka zabawke! A JAKIE CENY! chyba wlasna dzialalnosc otworze! hehe .. i kumpelki za 50% wydepiluje! :-D A tak na serio, to sporo sobie zaoszczedzam wykonujac to samodzielnie w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co? nie chce byc wscibska:) ale tylko tyle napiszesz:)? to ja to rozkminiam co z Toba a Ty ze dlugo by pisac:) niegrzeczna dziewczynka;););) zaraz Cie przeloze przez kolano i dam pare kalpsow;) zartuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha spoko wszystko napisze tylko jestem zajeta wieczorem sie odezwe :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Konstancjo:) Bardzo dobrze ze masz sprzet w domu:) jak zrobisz hirssiostrom za 50 % to ja sie pisze do Ciebie:) poprosze na okolice intymne;););) a po wszystkim:) napijemy sie kawki z kozim mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa kurde znowu nie mam czasu zdac relacji :/ bylam dzis pierwszy dzien w pracy , a teraz z kolei lece bo sie umowilam z marynarzem , wpadne jutro i napisze co i jak :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko LEc kochana:) i baw sie dobrze:) bede czekac do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
Dziewczyny ratujcie..mam niecały miesiąc żeby sie odchudzić...Emi poreadz jak cwiczyć ile ćwiczyc żeby były efekty i co jeść waże 70 kg przy wzroście 168..no wiem masakra ale ja z tych grubokościstych i czy to prawda,że nie można skakac na skakance powyżej 60kg bo stawy są obciążone?? no to tyle zaczęłam łykać wierzbe i palme i ciekawe co z tego urośnie;/;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx co z Toba? JAKaja pozwole Ci tu zwrocic uwage na kilka przeciwskazan do skakanki.. najwazniejsze z nich to problem z serduchem(u.sercowo-naczyniowym),kruchosc kosci,osteoporoza,zwyrodnienia stawow,chondromalacja rzepki,wady st.biodrowych,kolanowych,zaburzenia reakcji rownowaznych i problem z blednikiem.. a jesli chodzi o nadwage to raczej nie powinno jej byc bo ciezar ciala dodatkowo podczas skokow przeciąza stawy. Tyczy sie to raczej BMi >28. jesli nie masz problemow z w.w pamietaj tez o wczesniejszym przygotowaniu stawow,miesni(rozgrzewce) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorwalam sie do kompa u marynarza bo musial jechac do roboty na chwile :D jestem od Was naprawde uzalezniona :* jakaja1 diety cud Ci nie podam bo takowych nie ma :P zalezy ile chcesz schudnac jesli w m-c to max mozna 5 kg zeby bylo w miare zdrowo , no to tak 5 posilkow dziennie najlepiej rzeczy bardziej kaloryczne na sniadanie i obiad kolacja i podwieczorek to np owoc salatka jogurt naturalny itd , 1000 kcal dziennie chyba ze zyjesz intensywnie to wtedy max 1300 kcal , jedz do 18.00, cwicz najlepiej codziennie ale po trochu np po 20 min najwazniejsze by cwiczyc systematycznie, waz sie 1 raz w tygodniu rano zaraz po wstaniu , to Ci pozwoli kontrolowac czy chudniesz czy nie , jesli chodzi o posilki no to wiadomo chude jedzenie nic macznego zero slodyczy standrad nic nowego Ci nie powiem byle bys byla konsekwentna ;) na pewno sie nie glodz bo dlugo nie wytrzymasz a potem organizm to nadrobi ze zdwojona sila :) najlepsza jest zwykla gimnastyka , skakanka jak najbardziej jest dla osob ze zdrowymi stawami bo mozna sobie zrobic kuku , duzo osob cwiczy jogging hmmm super tyle ze tez nie kazdy moze np osoby z chorobami serca lub z problemami kostnymi nie powinni, bezpieczne jest plywanie i rower :)no i sex :D a z moich spraw: maz mnie zlosci , ja rozumiem ze on mi tego marynarza wypomina itd ale ja mam dosc jego humorow on mi zarzuca ze go pewnie oszukiwalam wczesniej ze mialam innych itd wariuje bylam cierpliwa tlumaczylam ale to na nic mowi ze ok ze wierzy a potem robi afere nigdy nie bedzie juz ok ja to wiem poza tym skupil sie na marynarzu a zapomina ze to on mnie zostawil i 5 tyg nawet nie spytal czy u mnie ok czy zyje , nic , jak o tym pomysle agresja mnie bierze , powiedzialm mu ze tak dalej byz nie moze ze nie mozmey sie dogadac ze on mi nigdy nie uwierzy itd i ze skoro mnie zostawil to niech juz tak bedzie od tego czasu milczy , co do marynarza pogadalam z nim o tym co jest miedzy nami , ja mysle on jest taki wycofany bo jak go pytalam wprost to on mowi - no przeciez widzisz jak sie staram co do ciebie czuje no i to sie zgadza jakby ktos z boku popatrzyl to by powiedzial ze mnie kocha na zaboj kurde , ale on mi tego nie mowi mowi np ze za mna szaleje ze jest ze mna bardzo szczesliwy ze chcialby razem mieszkac on jest taki kochany , poza tym to jak on mnie traktuje - zajmuje sie jakbym byla jego dzieckiem np jak do mnie przychodzi to najpierw mnie musi wycalowac potem mi robi jesc potem masuje mi stopy i robi kapiel on nawet jak jestem zmeczona to sie ze mna kapie i mnie myje no kurde nawet balsam we mnie wciera potem na rece i do lozka :) to tylko przyklad bo moglabym pisac dlugo co on robi , i tak jest zawsze ciagle wymysla jakies niespodzianki stara sie bardzo i jestem z nim spokojna i szczesliwa , bardzo mi na nim zalezy postanowilam dac temu zwiazkowi szanse , nie wiem jak to sie potoczy ale on mi tak bardzo pomogl i jest taki kochany nie zasluguje by go zostawic , chce dac nam szanse , dlatego zdecydowalam sie z nim byc , poza tym my jestesmy bardzo blisko ze soba jesli chodzi o 100 % bycie ze soba wszystko sobie mowimy dzielimy dobre i zle chwile a jesli chodzi o intymnosc to jest rewelacja jestesmy dopasowani calkowicie i nie ma tabu chowania sie ukrywania wstydu itd nie ma wszystko jest tip top :)lece bo zaraz wroci buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) Maz wariuje z zazdrosci..a Aniol..traktuje Cie jak ksiezniczke:) Widac mu zalezy na Tobie...chyba nie ma znaczenia,ze jeszcze nie uzyl slowa 'kocham' znam takich co uzywaja tego slowa nazbyt czesto a nijak sie to ma do czynow...a to wlasnie czyny swiadcza o uczuciu a nie slowa..poza tym czytalam swietna ksiazke,polecam Ci Emilko i Wam wszystkim dziewczyny 'mezczyzna od a do z" Piotr Mart jest autorem.CZytalam jest super..tak sie sklada,ze wiele kobiet i mezczyzn popelnia w zwiazku wiele bledow z racji tego,ze nie znaja roznic jakie posiadamy chociazby w budowie mozgu,odbierania znaczenia niektorych slow i zachowan co daje duuzo nieporozumien..naprawde ja polecam kazdej kobiecie bez wyjatku uwazam,ze to powinna byc obowiazkowa lektura juz w szkole sredniej;) do czego zmierzam...ze mezczyzna ponoc jak kocha kobiete bedzie snul w glowie i mowil o wspolnej wizji,wizji przyszlosci..nic tak nie zdradzi czy kocha kobiete jak wlasnie to:) Ja sciagnelam sobie ebooka,jak chcecie podam Wam strone,wystarczy oplacic za smsa i sciagnac w formie ebooka nie trzeba kupowac ksiazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×