Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

No moj psiak juz tez ze mną siedzi :) Jakiego masz psiaka Lusio? :) Oho pizza umm.. ale ochoty mi narobilas! Ja wczoraj mialam pizze margarite na pól z peperoni duo ehh mnia ;) No to Luiso, jutro zakupy a nie ze fast-foody :P No wlasnie nie wiem.. chcialam grzywke zeby chociaz zobaczyc jak to jest, wiesz jakas zmiana totalna, ale musze sie zastanowic, bo jak bedzie zle wygladalo to bede musiala to jakos podpinac.. i jestem w kropce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psiak duzy biszkoptowy labrador:) kocham go nad zycie:) a Twoj? ale w razie co grzywke mozna na bok wsuwka jak nie bedzie dobrze...ja tak zawsze robilam:) no musialam bo nie mam nic do zarcia juz a taki glod mnie ogarnal jak sie przebudzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny zostawić was na chwile i już 2 strony zapisane, u mnie w gimnazjum był problem tylko z mocnym makijażem i zbyt krótkimi spódniczkami. Jeśli chodzi o zezniania to chodziło o wypadek.stara sprawa, małpke dostał ode mnie żeby pamiętał o swojej wrednej babie.:D ale małpka ma duże serducho więc musi też wiedzieć że go kocham. Luisa jak ja się cieszę że ten twój amor zadzwonił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super grzywa:) ale taka raczej na prosto wiec ciezko bedzie spinka zlapac:) ale fajna taka glebsza od czubka glowy:) i co zrobisz ja sobie?:) mam pizze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie o tej glebszej myslalam ;) i bardzo mnie kusi..;) I chyba sobie taka zrobie na bal gimnazjalny czy cos ;) Raz sie zyje! :D A ja mam maltańczyka :) Ooo no to smacznego Luiso!!! ;) O i annqx wrocila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) juz zjadlam mala pizze z moim pieskiem:) a ta rasa to maly piesek?:) kochana dalas to samo zdjecie co Annqx:) sliczna ta fryzurka:) piekna a ta na ukos nie bardzo juz.. Annqx:) Kochana jaka wredna babe,,,pestan:) a ja sie bardzo ciesze,ze sie ze swoim pogodzilas bo widzialam ze Cie to meczy:* napisz cos o sobie wiecej:) jak Poli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annqx a masz grube, puszyste wlosy czy raczej cienkie i lekkie? ;) Bo ja kurcze boje sie, że moja bedzie mi za bardzo odstawac, bo tak czy tak bede musiala ją prostować.. Oj ale leń z ciebie! :P :D Ale fajna jest tez ta fryzurka, bo mi wlasnie zalezy zeby grzywka byla tak od srodka glowy wtedy nie pomniejszy mi tak buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zeby miec taka fryzure trzeba miec dobrze pocieniowane wloski i ladnie zalokowane wlasnie lokowka chyba nie?? ja tez tak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On czasami żartuje że jestem podła bo wiem że jestem , czasem ciężko mi nad tym zapanować. Nie umiem o sobie pisać , jak chcecie coś wiedzieć to pytajcie, a ja postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dość grube włosy , falowane, które niestety się puszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dawaj wzrost waga kolor oczu bo wlosy wiemy ze masz ciemny blond a dlugie krotkie teraz?:) no i wiemy juz ze wcale nie jestes podla:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bozee:) to jest taki puszek okruszek:) moj wazy tyle co Ty Poli minus 5 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, bym musiala sobie lokowke kupic albo zostawic takie jakie mam i bede miala takie swoje loki..:) No to skoro Annqx mas ztakie wloski jak ja, to chyba zaryzykuje ;) Oj wszystkie czasami jestesmy wredne i podle, ale takie są baby, ale za to najpiekniej kochaja hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maltańczyki są słodkie. :) bardzo podobają mi się szpice miniaturowe i pekińczyki chociaż pekińczyki i maltańczyki to prawie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No puszek okruszek ;) Mialam pare miesiecy temu pudelka to wazyl 15kg wiec juz lepiej, ale zdechł i nie wytrzymalam z tesknoty za czworonożnym przyjacielem i kupilismy takiego :) A labradory sa takie kochane i wierne, swietne poprostu ;) No annqx odpowiadaj, jak na przesluchaniu heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost 164 około ;D bo sama nie pamiętam . waga ok 60 :D nie będę się ważyć bo tylko się zdołuje. oczy mam cudne zielone ;) włosy ciemny blond - kręcone do ramion .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska z Ciebie :):) POli a Ty oczy? pewnie brazowe jak ja:)?? uu zdechl:(:( no pies to najlepszy przyjaciel czlowieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego na jakiego policjanta albo policjantke trafisz. ja trafiłam na ostatniego skurwiela któremu wysyłam teraz serdeczne pozdrowienia, byłam świadkiem śmierci kolegi, ledwo się trzymałam a on zadawał mi pytania w taki sposób jakbym kłamała. po prostu masakra . mam nadzieje że trafisz na bardziej ludzkich funkcjonariuszy , albo będzie Cię przesłuchiwać kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Luiso, ale nie zgadlas...:) Mam niebieskie oczy :) No dokladnie kochalam mojego pudelka nad zycie,a zostawil mnie, bo weterynarz nie umial sie nim dobrze zająć i to przez niego bo pchal dalej hormony w nią a nie powinien i ehh... No no, to jestesmy tego samego wzrostu annqx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy swoim M wyglądam jak córcia bo on ma prawie 2 m :) Poli jak jutro będą problemy to daj mi znać , ja już mam doświadczenie z przesłuchaniami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx o matko wspolczuje.. Ale na szczecie ja mialam inna sytuacje, choc i tak mi jest glupio mowic co i jak, policjanci sa bez serca nieraz, jakby nie mogli zrozumiec ze ktos cos przezywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre Poli:( wiem co znaczy stracic czworonozne dziecko...mialam takie 9 lat i zmarl na babeszioze (od kleszcza) byl kundelkiem..ratowalam go tydzien mial przetaczana krew nawet ale za pozno...uwazajcie na kleszcze dziewczyny..zakraplajcie swoje pupile..i przegladajcie..Poli no tak aniol wiec musi miec niebieskie co za nietakt z mojej strony;);) slicznosci :) Annqx:) To tez widze mialas przejscia,,,przykro z tym wypadkiem...czlwoiek sie wycierpi a potem jeszcze policja dolozy swoje 3 grosze...nadete bubki!! naprawde trzeba trafic na kogos normalnego wtedy jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) jak Flip i Flap:):):) hahahaaa dobrze,ze nie odwrotnie,ze nie Ty 2 m a on 164:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawniej nawet bym nie spojrzała na takiego gościa. wolałam takich niższych i chudszych, a on wysoki , strasznie umięśniony (ramiona w szczególności) ale powiem wam że jaki taki facet przytuli to świat przestaje istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, moj pudelek mial 9 lat jak zdechl i to bylo w październiku... i za pozno trafilam do odpowiedniego weterynarza, ratował ją ale niestety nic sie nie dalo zrobic...:( Miala guzy rakowe i przezuty na sutkach i jak wkoncu podjelam decyzje zeby ją uspic i pojechalam do weterynarza to ona mi na rekach w kocyku zdechla na poczekalni..nigdy tego nie zapomne, jak zawyla ostatni raz i te jej oczy..brr...:( Annqx, no to fajnie musicie wygladac z M, zawsze tak patrze na takie pary bo to no coz fajnie wyglada jak taka rozbierznosc wzrostu... ;) Ja sie modle o to, by to byla babka bo chyba z kobieta inaczej bedzie sie rozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×