Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no dokladnie traktuje jak ksiezniczke duzo by opowiadac ale to wstydliwe nawet ;) musze ta ksiazke przeczytac !!!!! :) dzien dobry kochane tak w ogole :) ja niedawno wrocilam musze wyjsc z psami a tak mi sie nie chce :/ a tak z innej beczki - czy Wam tez zabiegi pielegnacyjne zajmuja tyle czasu? ?? masakra bo ja to co chwila cos a to paznokcie a to depilacja a to cos z wlosami a to peelingi maseczki no ile my na to czasu marnujemy :) faceci maja latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa mialam Wam cos napisac i zapomnialam , widzialam w drogerii podreczny taki maly depilator do twarzy na baterie smieszny taki malutki , normalnie lezalo sobie kilka sztuk na polce , wiecie skoro takie rzeczy sa w powszechnej sprzedazy to swiadczy to o tym coraz wiecej kobitek zmaga sie z problemem nadmiernego owlosienia rozbawilo mnie zdjecie na tym depilatorze usmiechnieta pani przykladala go sobie do twarzy :D powod do radosci to to nie jest przecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy sie ze ma czym depilowac;) zauwazylam,ze w lato szybciej wloski odrastaja na twarzy.. malo tego mialam gladkie nogi ale juz kilka wlosow wroslo i juz se ja upiekszylam,rozdrapalam:) teraz gojenie z tydz leczenie plam ze dwa i moze zdaze przed przyjazdem amadeo:) Emilko i wszystkie laski naprawde czytajcie ta ksiazke:) bedzie duzo latwiej w zwiazkach:) Emilko dzis do pracy ruszasz? jestem zaniepokojona Annqx zle sie czula nic nie pisze:( a Konstancja to where?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam wolne ide dopiero w poniedzialek, kurde mam problem ide dzis na kolacje do eleganckiej restauracji nie wiem kompletnie jak sie ubrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to on przyjezdza ? ;) i bardzo dobrze !!!! moze jak spedzicie ze soba troche czasu to "cos" poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzimy sie za mies gdzies:) mam czas by sie obrobic;) No i mysle,ze czuje czuje potrzebuje wlasnie z nim byc czesciej by sie bardziej wkrecic:) i tez musze zadobyc w jakies ciuchy bo pelna szafa ale nie ma czego ubrac jak przyjdzie co do czego.. MMMmmm aniol Cie zaprosil?:) Najlepiej jakas ladna sukieneczke...moze skocz na ciuchy jak nie masz za duzo kasy czasem na szmatach mozna cos ladnego dorwac:) ech te nasze dylematy agaty;);) kochana i uwazaj na kleszcze nie wiem jak w Toskanii ale w pl mojego sasiada psina labrador tez jak moj zlapal chyba kleszcza:(...wiec uwazaj na to swinstwo jak wracasz ze spaceru przegladasz? ja malo ze zakraplam to i przegladam codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko.. a nie masz np tak,ze boisz sie rutyny z aniolem? tego,ze sie znudzicie sobie? nie wiem ja mam zawsze takie obawy..jak bym miala zamieszkac z nim to juz wogole masakra,,,na pewno lek tez przed odrzuceniem z wiadomych wzgledow,ale poza tym lek przed znudzeniem w sensie codziennosci...nie wiem moze to dziecinne,ale takie mam obawy...nie wiem jak ze soba wytrzymuja malzenstwa tyle lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaprosil , nie lubie takich miejsc bo jakos sie sztywno czuje :) no wlasnie sukienke tylko mam wiekszosc czarnych a wolalabym cos "lzejszego" ale eleganckiego mam taka jedna ale musialabym zalozyc takie buty ktore jako jedyne do niej pasuja tyle ze sa z odkrytymi palcami wiec musze isc na gole nogi no i pytanie czy pasuje isc na gole nogi na kolacje w takie eleganckie miejsce??? nie mam sily jechac na zakupy ledwo zyje tu jakos nie ma strachu przed kleszczami nie sprawdzam jedynie je szczepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty jakie znudzenie :) my jak sie spotykamy to jest dziki szal czasu nam brakuje na zrobienie wszystkiego co chcemy nagadac sie nie mozemy nie ma czasu na nude przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a jaka szczepionka>??? moze pirodog?? u ans jest tylko ta ale tez nie daje ochrony przed zakazeniem jedynie lagodzi objawy jak pies zlapie babeszioze .. pamietasz mzoe nazwe? tyle ze na roznych terenach sa rozne odmiany kleszczy.. to zaloz cieniutkie rajstopki jak ja na noc wtedy;) haha bez palcy sobie kup sa takie w kolorze nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie do tych butow w ogole nie pasuja nawet takie naprawde , no nic chyba pojde na gole nogi trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem jaka szczepionka dostaja ja zawsze na wiosne nie pamietam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, witam wszystkie gaduly ;-) no wlasnie, co z annnqx? Emilko, wczoraj dokladnie o tym samym pomyslalam: ta cala zawierucha wokol depilacji (reklamy tv/prasa) i pogon za niedoscignionym pieknem tak u kobiet jak i ostatnio u facetow sprawia, ze stalo sie to normalne ze ludzie sie depiluja i nie ma sie tu co wstydzic! Wstyd to raczej chodzic niewydepilowanym! Tak wiec wszystkie te dziewczyny co sie boja powiedziec swojemu facetowi ze maja o kilka wlosow wiecej na brodzie czy dekolcie niepotrzebnie popadaja w paranoje! W dzisiajszych czasach chlopaki depiluja sobie brwi, kremuja sobie twarz, chodza do kosmetyczek na rozne zabiegi.. I my jakos im to wybaczamy! Wiec czemu chlopak/maz mialby odtracic wlasna dziewczyne/zone za hirsutyzm?! No chyba ze ta chodzi z broda jak mikolaj to i ja bym na miejscu takiego faceta uciekla :-) Naprawde nie rozumiem tych dziewczyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za te refleksje.. :-) ale to forum jest ze mna nawet jak nie siedze przed komputerem.. :-) i ciagle mysle o tych wszystkich zalamanych ktore na kafeterii pisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance dokladnie !!!! ale mysle ze one wlasnie maja przez to czesto dola kto by nie mial? ja nie rozumiem jak mozna na te wlosy patrzec i sie dolowac a nic z tym nie robic nie kumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna25
Constance... jak mikołaj... hhe :) Rozmawiałam wczoraj z kolezanką która jest kosmetyczką i swego czasu pracowała w gabinecie gdzie wykonywała laserową depilację z groupona. Mówiła że to była jedna wielka sciema, że nakladały np filtry do zamykania naczynek zamiast te do depilacji, a jeśli chodzi o inne zabiegi to często stosowały przeterminowane produkty, szybko się stamtąd zwolniła... Fakt że zależy na jaki salon trafisz ale ja tam bym już wolała zainwestować w to RIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianna25 w 100 % prawda pracowalam w takim centrum urody i znalam tamtejsze kosmetyczki cuda opowiadaly po tym co wiem nie chodze juz do kosmetyczki sama wszystko robie, oni tak oszukuja ze szok !!!!! a ten salon o ktorym mowie to byl taki z gornej polki dlatego nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka Suzina
Tak was czytam i... Musiałam przerwać, bo od bełkotu o depilacjach, kremach, laserach, a to meszku na twarzy - jakoś zniesmaczyłam się. To jest wasz problem?:o Dziewczyny, mam 33 lata i od półtora roku nie mogę zajść w ciążę, podejrzewam że przez hirsutyzm właśnie. To jest problem, a nie meszek na twarzy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna, mnie tam pomogla depilacja w salonie na pachwiny i brzuch.. Na poczatku tez bylam zalamana ze nie dzialalo, ale po 5. zabiegu sa super efekty! To zalezy od salonu! A do Janki Suzinowej, masz absolutna racje! Sa gorsze nieszczescia! Tyle ze to forum zostalo zalozone po to by marudzic o kudlach i wspierac sie. Wiec jakos musisz nas zrozumiec :-) chociaz ja tam rozwiazalam moj problem! Mam swoje wlasne IPL (podobnie jak Emilka, ktora na razie sie nie laseruje), firmy Rio, wersja Pro i jest miodzio! Janka, a sprobuj wyeliminowac mleko krowie i gluten z jadlospisu! Juz tu kiedys wspominalam, ze czytalam na jednym forum jak to dziewczynom dzieki temu udalo sie zajsc w ciaze! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka Suzina
Ja tez mam hirsutyzm:o Przecież wyraźnie to napisałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka Suzina ale to ze Ty nie mozesz zajsc w ciaze to znaczy ze my mamy nie rozmawiac o swoich problemach czy jak ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka, ale Ty chyba sobie zdajesz sprawe, ze to nie przez hirsutyzm nie mozesz zajsc w ciaze tylko przez rozchwiane hormony?! niby na jedno wychodzi - ciazy nie ma i juz. Ale nie opowiadaj ze przez hirsa nie mozesz zaciazyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam moge zajsc w ciaze i wcale nie chce a moj amadeo ostatnio ciagle mowi 'kotku bylabys cudowna mama' itp o matko i corko;););) oczyswiscie ze sa gorsze nieszczescia ale jak ktos nie ma gorszego to dla niego jego nieszczescie jest najgorsze,poza tym nie chodzi o to by ktos mowil nam co jest dla nas nieszczesciem:) ja sama wiem co nim jest i jest nim niewatpliwie nadmiar wlochow tam gdzie nie trzeba:) zycia sobie nie odbiore przez to aczkolwiek bylabym duzo szczesliwsza jak bym tego problemu nie miala..dla mnie bez sensu porownywanie wlasnie tego do gorszych nieszczesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie nieszczesciem janka bylo by zajsc.. wiec widzisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo a o swojej zalamanej lou tez myslisz?:):) Emilko jak tam wyjscie ?? juz masz w co wskoczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa wyjscie hmmm rece mi opadly , faktycznie faceci to inny swiat , moze przytocze rozmowe ktora odbylam z chlopcem mym co do wyjscia : ja: co zakladasz ? bo sama nie wiem w co sie ubrac on: garnitur ja: garnitur no co ty serio? on: tak ja: no to ja juz w ogole nie wiem co zalozyc poradz sukienka czarna czy kremowa on: nie wiem ja: no jak nie wiesz nie znam tej restauracji poradz cos on: hm no zaloz co chcesz ja: to nie zalezy ci zebym ladnie wygladala? on: co nie zalozysz to i tak to z ciebie zedre ja: ale ja serio pytam on: no ja tez serio mowie ja: ok to zaloze kremowa on: ok i nie zakladaj bielizny caly czas chichotal i mam wrazenie ze w ogole mnie nie sluchal :D no cycki opadaja czlowiek sie stara a oni tylko o jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achachaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) zajebiscie:) czyli z bielizna juz nie ma klopotu;););) a sukienke zaloz czarna:) jestes blondynka bedzie ladnie:) i elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiota :D jezu te chlopy !!!!!!!!!!! :) no tylko jak on zalozy garnitur a ja czarna sukienke to bedziemy wygladac jak na pogrzeb :D zaloze kremowa taka przed kolana i te buty z odkrytymi palcami zrobie se mocniejszy makijaz paznokcie mam w kolorze sliwki to nie bedzie tak mdlo ;) musze jeszcze sie troche naszykowac to wpadne za jakas godzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrob sie na bostwo:) i mocniej wez se oko elyinerem;) ach tam jak Cie zobaczy nie wytrzyma i zgwalci jeszcze w restauracji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ile tego szykowania :) no wlasnie nie umiem eyelinerem sie ladnie umalowac jakas zawsze mi ta kreska wychodzi gruba i krzywa :( hahahahahaha a zebys wiedziala z nim to cholera wie ;) lece , w sumie to mi sie nie chce bo spiaca jestem jak diabli , walnelam kawe i nic , milego wieczorka dziewczyny :) :* i oczywiscie do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×