Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

nie, nie takie nieduze miasto. ja mialam swego czasu rewelacyjna maske do wlosow Kerastase DOSTEPNA W SALONACH JEDYNIE, ALE JA JA KUPILAM PO CENIE HURTOWEJ, ALE I TAK BYLA STRASZNIE DROGA, A NORMALNA CENA DLA KLIENTOW TO Z KOSMOSU NORMALNIE bo 165 zl...masakra. no ale byla rewelacyjna wloski malam piekne gladziutkie, blyszczace. a teraz kupilam sobie z pantine i niby dobra ale dostalam po niej strasznego lupiezu i teraz jet problem bo farbowane wlosy traktowac szamponem przeciwlupiezowym to normalnie zbrodnia Ann dobranoc :) noo my tez chyba sie powoli bedziemy zwijac bo juz polnoc prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole sa takie badanka,ze mozna sobie zbadac stosunek tk tluszczowej miesniowej,wody itd itd proporcje,to jest fajna sprawa. Mialam gdzies nawet w notatkach te dokladne proporcje musialabym poszperac,ale do tego potrzebna maszynka:) komputerek:) kochana powiem Ci tak jak duzo dajesz na biezni to jednak nozki pracuja i lydeczki sobie wyrobisz:) bedziesz miala jak pilkarzyk hahaha zartuje:) moze odpusc troche dolne partie a skup sie na brzuszku?:) zreszta na silce powinien byc trener i on Ci powinien pwoiedziec jakie maszyny na jakie miesnie:) sa rozne przeciez:) u mnie zdecydowanie oslabione partie to brzuch i posladki,te miesnie tam wiotczeja:) lydki tez mam wiotkie wogole jestem raczej chuda i moje napiecie miesniowe pozostawia wiele do zyczenia stad tez problem z kregoslupem ta miesniowa stabilizacja zewnetrzna jest do baniaka:) A nie myslalas o diecie niskoweglowodanowej? bo same cw to malo by schudnac..ja waze 57-58 przy 169 i jeszcze bym chudla. Ale ja to juz przesadzam,zawsze daze do idealu,to moj blad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana kerastase mialam kiedys taki zolty olejek ale to bylo cudo:) pomaranczowy taki:) pewnie jak Twoje wloski:) i powiem Ci,ze wiem ze maja mega produkty ale ciut drogie wlasnie:/ no zrywalam sobie akryl ze trzaskalo:) juz tego drugi raz nie uczynie:) babka mnie ochrzanila mowila ze sie moczy w czyms;) ech nic zrobie te zelki chyba:) najwyzej uzupelnie potem i ponosze z miesiac:) Szewczenko pojedzie paznokcie uschna same z tesknoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzz Rudi ja to sie za glowe lapie jak sama potem sie czytam takie bledy :) ale szybko mysle i szybko chce napisac:) stad te bledy..a Ty to wlasnie piszesz normalnie tak,ze ja w szoku bylam jak wczoraj np pisalas:) matko swieta kazda literka dopracowana,znaki,wszystko:) nawet 'ł' robisz itp:) normalnie zalatuje mi tu perfekcjonizmem:) ale coz kosmetolog musi troche byc perfecto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaaaa dobre z tym ' boze widzisz a nie grzmisz':) i 'klekajcie narody':) kochana lecim spac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie cwiczenia na wszystkie partie ciala ale bierznie kocham wiec nie ma opcji zebym chociaz sfolgowala, nie dam rady normalnie. Lui ja nie odchudzam sie samymi cwiczeniami, bo to nie mialoby sensu. ale na konkretna diete sie nie pisze, a juz na pewno na zadna eliminacyjną. Staram sie odzywiac zdrowo, ale wiadomo grzeszki sie zdarzaja. weglowodany staram sie ograniczyc do minimum ale ostatnio mialam kryzys, a ja mam niestety ogromne sklonnosci do tycia- zjem ciacho in od razu pol kilo na wadze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli musisz bardzo sie z dieta pilnowac..ale skad ja to znam to pilnowanie sie....kto jak kto ale ja to nie umiem sobie odmowic slodkosci chocby na 1 dzien:) dzis zalizylam zelki i bulke drozdzowke;) a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam , perfekcjonizm to może aż nie, ale lubię, żeby było tak jak ma być, ale jak piszę szybcikiem to wygląda to jak wygląda... aaa wiesz pazurki może nie uschną, może będziesz sobie później uzupełniać? jak chcesz to ja mogę Ci tak przez monitor uzupełniać, co Ty na to? :) no to pewnie pora mykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez monitor to wiesz;) Ty sie nie migaj tu z monitorem jutro otwierasz lodowke a tam luisa:) kiedys wpadlam do lodowki Konstancji:) NAszej kochanej hirssiostrze:) no to do jutra:* spij slodko:*:*:* niech Ci sie przysni Maaaz i.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś to akurat się pilnowałam, rano owsianka, później jabłko, na obiad warzywka z parowaru z kaszą gryczaną, później jogurt z żurawiną suszoną i na koniec twarożek z rzodkiewką. nooo i siłka, ale pierwszy raz po chorobie, 2 tyg przerwy miałam ;) ale piątek, sobota i niedziela to dramat był...aż sama sobie pukam do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie pojechalas z jedzonkiem dzis:) tez musze tak do weekendu conajmniej wytrzymac;) kochana to zycze wytrwalosci w odzywianiu:* jakos damy rade:) papa:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to może już dziś mi wyskocz z lodówki plissssssssssssssssss :D:D:D a mąż to by sie mógł kurka wodna przyśnić, po takim weekendzie zabrał dupsko w toki i pojechał a ja tu sama usytcham, po prostu szczyt bezczelności :D:D:D a Ty tam Słońce pomarz o Panu Szewczenko...tylko nawet we śnie nie zapomnij o żelu, co by to nie był koszmar :D:D:D:D buziole dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:* No jak wroci to nadrobicie ten czas:) chetnie bym wyskoczyla Ci z lodowki i pocieszyla jakos w tej samotnii nocnej:) bo w dzien to juz inaczej bo sa dzieciaki:) hmmm:) poki co zostaje nam monitorek;) no no przysni sie z zelem:) matko ale az sie boje pomyslec co to bedzie naprawde.Ja wciaz sachara:) dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ide spac w tej masce:) a jutro zmyje;) nasiakna mi te konce maska i olejem lnianym bo wtarlam i olej taka jestem profilaktyczna;) wieesz co by maska nie pomogla;) jej ale sie rozgadalysmy:) juz naprawde buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to chodź chodź mnie pocieszyć choooooooooooooooodź :) se pogadamy pazurki zrobimy, no to wyskakujesz z tej lodówy? bo nie wiem czy do kuchni iść, żebym na darmo podłogi nie zużywała...:D:D:D aaa jak zostawisz tą machę i jeszcze olej to będziesz rano zmywała to i zmywała...ale ja czasem też tak robię :) później są fajne gładziutkie :) ranyyyy my się chyba dziś nie rozstaniemy haha dobranoc po raz enty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie! Forum jakos zyje, bo od jakiegos czasu to tak pusto bylo...;) Zaliczylam matme :D Ale i tak 2 bede miec...szma** Br.. nie lubie jej.. Ej dziewczyny, ale to prawda ze podczas skesu kubi sie kalorie..Nie tak kg, ale kalorie, czytalam o tym i jakos naukowo czy cos..moze nie tak skutecznie na wszystkie to dziala ale tak jest...No chyba ze wymyslil to jakis lekarz desperat, ktorego zona nie chciala seksu z nim uprawiac :D A czemu dzis tu tak cicho? Wczoraj nagadaliscie sie juz tyle? :) Luiso, supcio ze juz sie czujesz lepiej i teraz przygotowania..umm...;) Rudi, jak dobrze ze cie miec tutaj :D Bo mam pytanko, jedno to: Za kazdym razem jak sobie polaluje paznokcie to one strasznie mi sie rozdwajaja..i zawsze czekam az sie troche podbuduja i maluje, ale to moze byc wina zlego lakieru czy nie jest mi dane malowanie? :D I drugie, to wiem ze u kosmetyczki robi sie zabiegi stóp, a ja ostatnio jakos nie caly rok temu mialam robiony, zdzieranąl skórkę z pięt, bo mam taką grubą warstwę twradą i zaraz po kilku dniach znowu..a ja codziennie taką tarką albo pumeksem tre i juz nie wiem co robic to one strasnzie wygladaja takie twarde, bo bokach biale i suche..Co ja mam z tym zrobic? Emi, a ty jak tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki przyszalałyście wczoraj co tam u Was jak mija dzień Poli ciesz się że masz zaliczone i z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ann! ;)? I jak masz zaliczone juz wszystko? Czy ejdnak poprawka czeka? I wgl jak tam u ciebie? Aha, a prawkiem sie nie przejmuj, spokojnie do tego musisz podejsc, moja kumpela teraz zdaje, ale dopiero zaczyna jazdy po miescie i tez sie strasznie spina...Wiec spokojnie i nie przejmuj sie ;) Ja jeszcze tylko z chemia dzis sie mecze jutro z geo i wsio! Dzis sobie odpuscilam ostatnia geo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Poli :) super że zaliczyłaś, najważniejsze że masz to za sobą :) a my żartowałyśmy z tym, że nie spala się kalorii podczas seksu. Wiadomo, że się spala i to całkiem sporo :) ja tak żartowałam, że niby seks był a i tak mi kilo przybyło. Przecież wiadomo że przytyłam bo żarłam, jak nie przymierzając, świnia :D a wczoraj miałam taki głupawy humor że plotłam trzy po trzy ;) a co do Twoich pytan to: pazurki mogą Ci się rozdwajać z powodu lakieru, wtedy możesz spróbować z innej firmy i zobaczyć czy coś się zmieni. Może też brakować Ci witamin z grupy B. Albo po prostu tak już masz, że po lakierze się rozdwajają, jak to sie mówi- taki ich urok. Ja tak mam ze swoimi naturalnymi paznokciami właśnie, że jak maluję to mi się rozdwajają, a jak nie to są ładne. Dlatego tak długo miałam żel na nich, bo miałam spokój- malowałam je raz na 2 tygodnie i zawsze były ładne. A teraz znów mi się rozdwajają, ale i tak maluje. Dobry podkład pod lakier i jest troszkę lepiej, może tak spróbuj :) A co do stópek :) po prostu masz skłonność do szybkiego rogowacenia naskórka. Powinnaś właśnie tak raz na jakiś czas (najlepiej byłoby co miesiąc) pójść na pedicure do kosmetyczki. Ale rozumiem, że miałaś naskórek ścinany omegą żyletką, tak? wiesz, tego nie powinno się robić, bo później jest jeszcze gorzej, skóra szybciej się regeneruje i jeszcze bardziej narasta. Wiadomo-łatwiej usunąć, ale później efekt jest jaki jest, kosmetyczka powinna Ci to usunąć ładnie frezarką zamiast ścinać. No i w domu tak jak codziennie robisz po kąpieli tareczką- pumeksem lepiej nie, a raz na tydzień możesz sobie namoczyć stópki przez jakieś 15 min w wodzie z solą do stóp, zetrzeć warstwę rogową i zrobić peeling, no i oczywiście na koniec krem. Chociaż ja zwykle zalecam zamiast kremu maść z witaminą A, żeby stosować ją codziennie przed snem, mówię Ci kochana działa cuda :) nóżki są dużo gładsze i nie wysychają tak bardzo. A teraz kiedy chodzi się w odkrytych butach to ważne, żeby o tym pamiętać i dbać o stopy:) ja właśnie dziś zrobiłam sobie cały pedicure i takie amarantowe pazurki :) Ann a Ty jak tam? czujesz już zbliżający się weekend i przeprowadzkę? ;) A Lui gdzie? już się szykuje pewnie dla pana szewczenko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tym jak nawrzucałam nauczycielce już nie liczę na pozytywa :) z uc muszę podciągnąc ocenki , bo przedmiot mi się kończy w tym roku i bedzie na świadectwie maturalnym Ruduś , miałam wątpliwości jeszcze rano czy dobrze robię z tą przeprowadzką , ale dzisiejsza awantura z ojcem uwtwierdziła mnie tylko że powinnam stąd uciekać i to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ANN to Ty dziś w nerwach :( takie awantury są straszne, a jeszcze jak działo się coś rano to już cały dzień miałaś spieprzony. Wyprowadzisz się to wreszcie odetchniesz, choć troszkę się uspokoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kochane:) Poli to gratuluje:) ale to dwoja zalicza?:) kochana byle bys zaliczyla:) Poli Rudi ma racje moze to byc niedobor witamin B ,cynku..moze sprobuj suplementacji..plus te odzywki co sa do paznokci.. Rudi:) Ale wczoraj dalysmy czadu:) a ja wstalam o 3 w nocy bo spac nie moglam i maske zmywalam:):) haha Kochana widzisz ja dzis tyle kasy wydalam a to na sukienke a to na makeup a to krem do depilacji,a to to tamto,i w sumie niewiele zostalo,chyba na paznokcie zelki juz zabraknie hahahha i po problemie pomaluje sobie sama;) Szewczenko padnie do mych stop;) propos stop tez sie musze za nie wziac:) kurcze wlasnie dobrze pomoczyc wazne,,tez tak zawsze robie mocze a potem tarka i krem nivea czy cos w tym stylu:) Kochana ale Ci fajnie ze sama sobie manicure umiesz zrobic:) Dzis caly dzien latalam jeszcze jutro solarium;) pojutrze i weekend nadchodzi:) a wiecie co? myslalam dzis o Was jak weszlam do rossmana a tam zel play durex 16 zl chyba i nie kupilam:) ale musze to zrobic,,,jakos glupio mi bylo:) jak nastaolatka normalnie wstydzaca sie kupic podpasek w aptece;) jutro kupie:) a moze nie bedzie potrzebny zobacze jak sie sytuacja rozwinie;) kochane dzis mecz nie wiem jak Wy ja patrze:) uciekam,jak cos moze zajrze wiecz lub jutro:* PAaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann:) nie martw sie scysja z Ojcem...jak Rudi mowi teraz zapomnisz o tym chodz na jakis czas,a moze zostaniesz na dluzej u M:) kto wie:) ciekawe co na to J :) haha jak by wiedziala ze zamieszkacie razem:) normalnie przydalo by jej sie dac jakos znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi, dzieki bardzo, zaraz sobie wszystko zapisze co musze ze stopkami robic bo az wstyd taki, bo nie dosc ze suche sa to biale i strasznie gruby naskorek mi sie robi szybko. :) Dzieki wielkie :* A co do pazurkow to nakladam taki bezbarwny lakier zeby mi nie "farbowalo" paznokci, no ale zawsze mis ie rozdwajaja i juz zamienialam te gowniane na takie lepsze, jak ostatnio bylam w H&M to kupilam i o wiele lepiej sie maluje ale no coz dalej sie rozdwajaja...Kupie sobie witamine B ;) Luiso, no niektorzy wlasnie sie wstydza kupowac, np. ostatnio jak bylam w aptece to taka pani po 50 kupowala swoejmu synowi prezerwatywy, bo syn wyjezdzal ;) Ale tam sie szykujesz! I od razu lepiej sie czujesz, jak tak sie o siebie zadba co nie? :) Wszystko pieknie i wgl, ale w solarium to mnie nie zobaczą, nie wiem czemu ale panicznie sie go boje :D:D:D Ann, kochana, ty to sie masz z tymi awanturami. Nawet sie nie wahaj, bo musisz troche odpoczac od tego wszystkiego...Powiedz jak mama sobie z tym radzi? Jakos interweniuje czy juz sie poddala...? No i po co bylo bluzgac na pania? :D Ehh ja tak mam z babka z geo i pol, tez sie nienawidzimy...:D Ale dasz rade ;) A no z 2 zdam ale jest to moje pierwsza 2 na swiadectwie..porazka...:( A no wlasnie, dzis mecz! Kibicujemy ladnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak obstawiacie wynik meczu? mój szczęsny niestety nie gra . hmm Powiem Ci ruduś że już mam dość tych kłótni i awantur , najchętniej to bym wybyła jak najdalej od domu , ale szkoda mi mamy i siostry , jakby co to wole być w pobliżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli co sie przejmujesz,zaliczone masz:):):) zapomnisz o babie z matmy:) kochana solerium nie zaliczam czesto ale jak z zimy jest balda skora to wiesz fajnie jak ze 3 ,4 razy po pare min zlapie rowno opalenizny a potem mozna balsamem lub na sloncu ja podtrzymywac cale lato :) ja tak robie albo potem ide raz na mies tylko:) a co kochana masz klaustrofobie?:) to do malucha tez pewnie nie wsiadasz;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ann, wlasnie szkoda zostawic ich, bo one tez sie meczą, ale co zrobic?...Moze neich na weekend np. do babci pojdą, na noc czy cos? (Choc nie wiem, jak tam twoj atato na to, bo moja babcia, boi sie zostawiac dziadka samego, by czasem czegos nie podpalił czy cos..no wieczne uwiązanie...) A ile siostra ma lat? Hmm..słonica, zjadła Polske, wiec my wygramy, ale ostatnio jak bylo Polska-Grcja to tez nas zjadla i byl remis wiec nie wiem...ale mysle ze prawdopodobnie przegramy, ewentualnie remis bedzie...A wy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Ann co czujesz..tez sie zawsze wrecz boje o mame co sie dzieje czy sie nie kloca...cale zycie w leku,masakra.. kochana ale musisz tez o sobie myslec..zycie mija bardzo szybko.. ja mysle ze raczej nie wygramy z rosja..wydaje mi sie ze oni sa lepsi..oby remis byl watpie ze pl wygra ale jak najbardziej pl kibicuje:) nie wiem ile do ilu..:) Uciekam narka kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm moze nie mam klaustrofobii, a przynajmniej zawsze kiedy jestem gdzies w czyms malym zamknietam to staram sie nad soba zapanowac ale jak sobie pomysle ze to moze sie zepsuc czy cos...Brr..za duzo naogladalam sie horrorow typu "Oszuakc przeznaczenie" i chyba glownie przez to sie boje...;) No matma u mnie lezy dlatego zapisalam sie na korki i ale efekt bedzie na LO...;) Wiec tam sie postaram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×