Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

o matkooooo:( tez bym zjadla pizze ale nie moge naprawde mam sklonnosc do tycia jak sobie popuszcze to ho ho :( smacznego !!!!! a zwierzaki dobrze szaleja teraz po ogrodzie jak dzikie krowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana on mieszka dalekoo i w tym klopot powiedzial ze jak chce moge do niego albo on przyjedzie i zamieszkamy gdzie ja chce:) myslalam o gdansku jak chce zamieszkamy pod koniec roku,ale ja nie wiem czy ja sie nadam do tego:) a Ty dlugo sie zastanawialas zanim zamieszkalas ze swoim mezem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche sie zastanawialam powodem byl hirs :) nie umialam sobie tego wyobrazic jak to bedzie jak to ukryc mieszkajac ze soba itd on ogolnie zawsze byl wyrozumialy i kochany i nie tyle balam sie jego reakcji mnie poprostu bylo wstyd bo on taki ladny i w ogole wstyd mi bylo ze jestem dziewczyna z takim problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie ja tez mam z tym problem..boje sie ale nic mu nie powiem..poprostu bede sie depilowac:( no on nie wie bo ja zawsze zrobiona jak mnie widzi..wydepilowana a nie bylismy dluzej jak dwa dni i noce wiec wiesz..moze jakos to sie da ogarnac:( tym bardziej,ze on gladki ma tylko wlosy na nogach,brzuchu troche na klacie i jajka..a twarz to mala brodka tylko,wiec ciemny blondyn raczej szatyn wiec gladki kuzwa..to mnie jeszcze bardziej wkurwia..bo lepiej jak by byl jak malpka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co jeszcze.. w dodatku jak siedzialam z nimi tam bylam zrobiona makijaz ubrana ladnie itd a te szwagierki wredoty takie sobie ubrane luzacka jakies legginsy i takie sobie chyba nawet brzydsze niz ja a ja sie czulam i tak 'gorsza' od nich..masakra:( one takie wyluzowane a ja wlasnie nie..wiesz o co mi chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest jak malpa naprawde :D no jak mu nie powiesz a czesto go nie bedzie w domu to ogarniesz !!!! :) ja tylko tego sie wstydzilam bo innych rzeczy to nie np chodzenie z lbem rozczochrnaym czy w dresie to normalka :D ale on tez tak chodzi w domu wygladamy jak kloszardzi hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ale to juz jest kwestia mysle charakteru poprostu myslisz ze wyglad dla faceta jest bardzo wazny i chcesz dla niego wygladac idealnie ale tak sie nie da w takim normalnym zwiazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze by bylo zycie byloby latwiejsze a tak masz tyle blokad kochana :( tez bym chciala byc zawsze ladna wyszykowana itd ale tak to mozna jak sie tylko chodzi na randki jak sie jest ze soba mieszka itd to cos innego nie da sie tak poprostu ktos widzi jak jest naprawde i juz dlatego to cos innego ja sie tym nie martwie zaakceptowalam swoje wady bo nie ma innego wyjscia i sie nie wstydze choc naprawde idealna nie jestem oj duzo jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana musze leciec , musze wziac zwierzaki z dworu troche w domu ogarnac i jeszcze chcialam chwile poplywac , bede pozniej lub jutro :) buzkiiiii :):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wiem ze masz racje..ale ja bym sie nie odwazyla jednak o tym hirsie mowic:) a powiedz mi co z Toba nie halo oprocz hirsa? co Cie najbardziej w sobie drazni? mnie np zeby bo mam nie idealne nie jakies mocno krzywe ale nie idealne i chce nalozyc aparat poza tym hirs i reszta juz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdążyłam wszystkiego przeczytać , ale powoli nadrabiam Ja mam jakis dziwny opór jeśli chodzi o pięniądze mojego M Dał mi swoją kartę do bankomatu , ale i tak z niej nie korzystam wole mieć własne pieniądze na ubrania kosmetyki itp Luisa też mam krostki po goleniu i za bardzo nie wiem co z nimi robić Maniusia nie gól brzucha maszynką , lepiej depilator albo plastry a później telocapil Mój szczęsny pojechał do warszawy a ja siedzę sama w naszym gniazdku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann to pewnie juz czujesz sie jak pani na wlosciach:) supeer GRATULUJE kochana :) widzisz dobrze ze sie odwazylas:) ale co do Mamy pewnie codzien tel?:) dobrze bedzie :) Ty mloda 18 lat i na probe mieszkasz a ja stara dupa 30 i sie waham:) kochana no ja nie mam odrazu po depilacji ale tak na 2,3 dzien czasem pojedyncze ropne krostki wyskakuja,,,wtedy wyciskam a powinno sie tylko przesmarowac antybiotykiem..ale jak wycisne tez smaruje:) tribiotic .. a kosmetyczka radzila by sudocremem smarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj tak mebluje sobie wszystko wg własnego uznania :) z mamą się widziałam dzisiaj , to ciotki już gadają że bez ślubu mieszkamy i takie tam - szczerze mam to w dupie a ile te antybiotyki kosztują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też do końca nie byłam pewna czy się tu wprowadzić , ale skoro szczęsny mnie sam zaczął pakować , to pomyślałam że czemu mam nie spróbować . Odpoczne trochę od domu, trochę się sobą nacieszymy i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann Olej komentarze otoczenia:) tribiotic saszetka mala kolo 1.50 chyba:) dobrej nocy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja dzis tylko na chwilke mam duzo sprzatania milego dnia kochane buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
Czesc Dziewczyny ale tutaj cisza, gdzie sie podziewacie tak milo sie Was czyta... Pewnie wszystkie korzystacie z pogody i opalacie cialka, ja nie daje rady w takie upaly momentalnie jestem mokra ;/ i codziennie siegam po maszynke gole nogi, pachy, lubie byc gladka no i twarz strasznie szybko rosna mi brwi itd.... Milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho dziewczyny czemu nie piszecie ? :( u mnie znowu zle dlugo sie szczesciem nie cieszylam :( co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
emilka a co takiego sie stalo? Moze moge jakos pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Co sie stalo?? poklocilas sie z Mezem? ja znowu leze,wczoraj i dzis,znowu pogorszenie:( jakas masakra przez to tez nie pojechalam dzis na elektro przez co nie wiem czy sie zobacze z amadeo w nast tyg:( mam dosc choroby,uzalezniania spotkan od fazy wzrostu wlochow i wszystkiego:( Maniusia widzisz jaka cisza nastala:) dobrze ze Ty zagladasz..biedna jedziesz zyleta codzien,ja Ci wspolczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam kochana ze sie zle czujesz :( sciskam Cie mocno :* no wlasnie w naszym przypadku jak sie zachoruje to podwojna tragedia , nie wiem jak np ktos na hirs musi isc do szpitala , Ty to jeszcze chodzis na elektrolize raz na jakis czas a ja wyrywam wloski z twarzy peseta raz na kilka dni , wiec to juz w ogole , tez mam dzis dola przez hirsa biore palme i wierzbe ale wloski nie zginely calkowicie z mezem sie poklocilismy i to bardzo , bylo mi przykro ze pisze do niego duzo smsow w ciagu dnia a on nie odpisuje - przeciez ma przerwy tez w pracy , a on ze nic nie rozumiem ze on jest mega zajety ze nie ma czasu to powiedzialam ze ok w takim razie nie bede pisac i ci przeszkadzac no i sie zaczelo , blahy powod ale awantura ze ho ho luisa a z amadeo wszystko oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Widzisz...tesknisz piszesz mu sms,,by wiedzial,ze myslisz,,ze tesknisz,,,a on moze rzeczywiscie zajety,,kochana facet tak ma,ze jak duzo zajec to juz nie ma sie zmiluj..ale na pewno chwile powinien znalezc jak mowisz..by odpisac..Powiem Ci,ze jak tak to moze pisz mniej..nie ma co,,wy sie kochacie,do tego jak mowilas wchodzi element obsesji wspolnej i stad nie duzo wam braknie do klotni,,ale nie martw sie..wroci do normy wszystko:* w koncu sam bedzie pisal smsy:) jak zobaczy,ze Ty piszesz rzadziej.. Ja wczoraj juz przedwczoraj zle sie czulam ale wczoraj apogeum:( ni sie w lozku obrocic ni nic,,,ani chodzic:( lezalam cale 2 dni dzis tyle co do kibla,zajrzalam tu do Was..mam dosc..i dokladnie jak mowisz hirs jebany!!! z amadeo mialam sie widziec nast tydz..mialam jechac bo juz tez sporo mam odrosnietych wloskow na ta elektro i mysle sobie 5 dni mi sie zagoi a teraz nie wiem co:( toz on nie pojmie tego,ze ja chora tylko pomysli,ze nie chce..znam Go..juz ma zal ze krotko sie widzielismy a wraca juz pod koniec nast tyg do siebie:( szok..leze i mysle,za jakie grzechy to wszystko:( zycie ciagle podporzadkowane wlosom,bolom,problemom. Nie mam juz sil czasem,teraz wlasnie mam ten czas. nawet tu nie mam sily pisac ale wiem,ze wlasnie nikt jak Wy tego nie pojmie.. Emi a Ty kochana nie mysl ze trafisz do szpitala itd,,tylko dbaj o zdrowie...a wlasnie nie boisz sie ze hirs sie pogorszy w ciazy?? bo ja Ci powiem ja jak pomyslalam,ze moze kiedys jednak jak byla bym z amadeo to moze zechce jak Ty dziecko to pomyslalam odrazu,ze hirs sie pogorszy..i odrazu mi sie odechcialo,,,jakas paranoja,absurd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi z tymi jebanymi ziolami (palma wierzba) to slabe chyba efekty..zobacz ja biore hormony i tez efekty slabe znaczy na twarzy bo na ciele mniej..ale na twarzy najwazniejsze..zreszta tak czy siak nie dane nam zaznac z tym gownem spokoju...ech depresyjny nastroj mam dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAniusia a Ty co masz za hirsa? badalas sie? bierzesz jakies leki czy walczysz tylko z depilacja zyleta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie boje ze sie hirs pogorszy , moze on mi cos wymysli na tego hirs cos innego zebym mogla brac nie wiem , tez mnie dzis wszystko przeroslo , tak sobie myslalam o moim zyciu ktore uslane rozami nie bylo naprawde , i jak fajnie bylo byc dzieckiem jakie to byly beztroskie lata , ja zlymi przezyciami juz w doroslym zyciu nie jedna osobe bym mogla obdarowac , Ty wiem ze tez kochana , tez mnie to wszystko jakos gniecie dzis , zycie jest krotkie a ciagle jakies problemy , a te ze zdrowiem to juz najgorsze , dobrze ze my sie tu mozemy pozalic i sie rozumiemy , a moze jakbys poszla na elektrolize np w poniedzialek i te strupki jakos zakamuflowala makijazem ? co do meza , wiem ze jest zajety , ale jak ja do niego nie pisze to ma pretensje a jak sytuacja jest odwrotna to nie mam prawa zwrocic uwagi , wiesz co ostatnio jak tak bylo dobrze miedzy nami obiecalam sobie jedno - ze jesli jeszcze kiedykolwiek bedziemy sie klocic to odpuszczam znaczy nabiore dystansu i zajme sie soba skupie na sobie i swoich sprawach a on zejdzie na drugi plan , i dokladnie wdrazam to w zycie , nie bede sie ciagle denerwowala , pora zadbac o siebie , zaraz sobie zamowie pizze jak Ty ostatnio mala rzecz a cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi:) Rozbawilas mnie ta pizza:) a wlasnie mialam Ci radzic cos na Twoj smutek:) bys zjadla sobie czekolade z orzechami:) ja to wlasnie zrobilam i jest mi lepiej:) jebac wlosy i faldki,zjadlam cala:) Kochana zjedz pomaga!!!! ale pizza tez dobra;) teez:) Wiem,ze swoje przezylas..domyslam sie,ze smierc Taty tez Cie duzo kosztowala..hirs teraz i swoje z mezem tez juz przeszlas...nie wiem co wiecej nie tak ale wiadomo,ze na tym sie pewnie lista nie konczy:( Dokladnie postaraj sie zdystansowac na to wszystko,byc 'ponad to' a Marcus tez zmieknie:) a teraz gadacie? czy on w pracy? sama nocujesz? Ja powiem Ci,ze z amadeo mam sie widziec kolo srody ale kurde!! te jebane strupy goja sie tydzien..a podroz do Wawy tez mi bokiem wychodzi zawsze..a bez elektro nie spotkam sie z nim:( wiec chyba zrobie tak ze jutro sie nafaszeruje tak,ze bede jak nacpana i pojade a zobacze sie z nim najwyzej kolo czwartku..a jemu cos wymysle;) a kochana strupow nie znac pod makijazem,aleee bez widac jak tydz nie minie wiec jak sie kolo niego obudze bez makijazu a tu taka morda...a jeszcze on zawsze rano tuli,caluje i chce sie kochac:) jak na zle;) ale moze jakos sie uda,obym mogla chodzic:( i co zamowilas? jaka wzielas sobie ta pizze?:) a jeszcze mi sie przypomnialo w pon rwanie brazylisjskie o matko i corko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×