Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Wolala bym biedniej zyc a w spokoju..a on na dzieci ma placic i huj! a jak nie sciagaja kase ... a zarabia niezle wiec musial by placic sporo.. szukaj kochana szukaj wyjscia...chyba ze nie chcesz..bo cos czuje ze chcesz byc z nim...pamietaj mysl o sobie i dzieciach..dzieci sa szczeslwie jak rodzice sa szczesliwi..to wiem z doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi to jak mowi EMi moze na jaka ugode z nim isc? moze dalo by sie podzielic dogadac...jak myslisz? nie mozesz dusic w sobie tego co sie dzieje..dostaniesz wrzodow,nowotwor itd mam wymieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie ile wynosza alimenty na dzieci? bo ja wiem, nawet w przypadku kiedy ojciec jest bardzo bogaty. to sa grosze, za ktore ciezko je wychowac, a ja pracuje na pol etatu wiec to sa grosze. a rata kredytu jest duzo wyzsza niz moj dochod. a poza rata sa jeszcze rachunki, jedzenie latwo sie mowi, ze wolalabym zyc biedniej...ale biedniej, a nie miec za co kupic jedzenia to jest roznica prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi luisa napisala swita prawde !!!! jesli cos z tym nie zrobisz zmarnujesz sobie zycie a teraz masz jeszcze szanse na poznanie kogos lub poprostu na spokoj naprawde , nie sadze by on pozwoli bys klepala bide razem z dziecmi a jesli tak no to juz brak slow , on Cie nie szanuje zobacz jak mu wygodnie przyjedzie do domu wszystko zrobione ugotowane dzieci dopilnowane nawet nie ma obowiazkow domowych wygodnie wpadnie raz na jakis czas a ty sie wszystkim zajmiesz on moze byc spokojny na dodatek widzi jak ci na nim zalezy i jeszcze se moze kogos na boku miec no zesz kurwa brak slow !!!!! :/ kochana my ci dobrze radzimy cos z tym zrob !!!!!zreszta kurde Ty nawe z tamtego faceta zrezygnowalas dla meza chyba nie bylo warto ehhhh moze sie do niego odezwij ? moze to cie wprawi w dobry nastroj ? mysl o sobie kochana :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi ale do cholery on jest ich ojcem sorry ale umowa w tym przypadku jest gowno warta przeciez alimenty zasadza sad i ok sa niskie aleeee np mojej kolezanki byly maz oprocz alimentow bierze dzieci na wakacje daje dodatkowa kase kupuje rozne rzeczy itd itd nawet ich mama nie pracuje bo on daje im poprostu kase no tak sie zachowuje dorosly odpowiedzialny facet , to ten Twoj by pozwoli byscie bide klepali????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugoda ? Lui...już byla i taka sytuacja, ze sie wyprowadzil, wymeldowal, wybral z konta pieniadze co do grosza i zostawil mnie z dziecmi bez srodkow do zycia. a z banku wydzwaniali, ze nie wplynely pieniadze i do 2 dni musze uregulować naleznosci inaczej zawita u mnie komornik...i musialam pozyczyc pieniadze...myslalam ze sie zakopie pod ziemie ze wstydu, ale co mialam zrobic a wy mi mowicie o ugodzie? o dogadaniu sie z nim? ze sobie sama poradze? dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole przepraszam za to co napisze ale to nie jest facet to jest dzieciak szok ja sobie nie wyobrazam czegos takiego egoista i skurwiel ot co ://///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli rudi uwazasz ze Twoja sytuacja jest beznadziejna to chyba pozostaje Ci jedno - zyc swoim zyciem bardzo dobrze ze go nie ma na codzien ja bym na Twoim miejscu odpuscila calkowicie nie dzwonila do niego nie pisala smsow nie witala z radoscia jak przyjedzie nie podstawiaj mu obiadu pod nos nie pytaj co mu jest jak bedzie mial focha olej go w 100 % jak przyjedzie zostaw dzieci pod jego opieka wyjdz sobie z kolezanka dbaj o siebie niech widzi jaka jestes laska jak super wygladasz , bym go olala w 100 % !!!!! nawet bym z nim nie gadala tylko zyla obok a jak kiedys zrozumie co stracil niech staje na glowie i o ciebie walczy on nie jest ciebie wart !!!!! ide kochane poki co buzki :*sciskam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa no Zostawil Cie bez kasy i dzieci to Huj z nIm!!! Nie wiem kochana nie wiem..ale moze TY bys wlasnie teraz mogla byc z tym ktory Ciebie kochal a Ty jego?? macie kontakt ?? moze On ma kase i by Was utrzymywal?:) moze byli byscie szczesliwi? a maz niech idzie w huj taki to nie maz ani ojciec..jak zostawil Was bez kasy na zycie z dlugami co za CIUl!!!!!!!!!! nie wiem ale trzeba cos wymyslec...nie mowie by Cie pocieszyc wiem,ze latwo sie mowi,kochana a nie masz np zadnej kasy typu ziemia,dzialka czy cos jakis spadek by to sprzedac i splacic kredyt? by zaczac od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi ja Cie rozumiem z tymi kredytami bo sama mam duzoo ze zo zarobilam musialam oddac prawie wsio tak sie zajebalam z tym ale ja nie mam takiej sytuacji tyle ze sie sama z tym borykam i jest ciezko. Nie smiej sie ale moze graj w totka;) kurde nie wiem ..czujesz? jak bys wygrala kupe kasiory splacila dom rozwiodla sie z mezem i byla szczesliwa z kims i dziecmi:) ot moja wyobraznia sie wlaczyla..ale to mzonki z wygrana..matko ciezko naprawde przez te pieniadze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko te jebane pieniadze...tak sie mowi ale to naprawde czlowieka blokuje jak nie ma a musi jeszcze oddawac skad ja to znam..ale moze jest inne wyjscie zachodze w glowe jakie..uciec za granice haha;) to zart niewinny;) dzieci tez by chcialy miec kontakt z ojcem wiec odpada bo o nich myslisz przedewszystkim..kurcze no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem:) skok na bank;) kupimy se lasery splacimy Twoj dom i uciekniemy:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui rozbawilas mnie :D:D:D tak wlasnie, z tym skokiem na bank to jest pomysl :D a z M mialam sie niedawno spotkac, al zrezygnowalam...poxniej napisze wam czemu, bo musze teraz wyjsc z dziecmi dziekuje wam kochane za takie wsparcie :) normalnie was uwielbiam :) a ja jakos sie z tym przemecze, trudno... bede pewnie jeszcze pozniej :) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie sie przemecz a los czasem sie odmieni na lepsze czasem sie nie spodziewamy nawet:) ale trzeba cos myslec by Ci sie lepiej zylo:) narka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie napisalam post i mi go wcialo :) dziewczynki ja sie pisze na ten skok na bank a potem ukryje Was u mnie w klatce chomika lub fretki :D co do kasy wiem ze ona wazna jak ja to dobrze wiem zawsze mialam problem z brakiem kasy lub facetami brak kasy blokuje czlowiek nie moze tego co chce aleeeeeee sa gorsze rzeczy np choroba , ja sie nauczylam zyc skromnie typu niedrogie kosmetyki ciuchy z lumpeksu przemyslane zakupy zywieniowe i jakos sie dalo zyc i juz tak mi zostalo czy mialam wiecej kasy czy mniej trza niestety kombinowac a martwic sie tylko zdrowiem naprawde marynarz znowu dzwonil :) matko jaki on kochany znowu :) jak tylko odebralam to slyszalam buziaki i tylko powtarzal ze bardzo za mna teskni ze jakby byl obok to by mnie cala godzinami calowal :)jezu czy to sen ?:) rudi wlasnie ja bym na Twoim miejscu sie odezwala do tego faceta przepraszam nie pamietam jak my go nazywalysmy :(on Ci dawal tyle szczescia pamietasz? :) i tak sobie pomyslalam podobnie jak luisa , przeciez z tego co pamietam on chcial odejsc od zony do Ciebie a Ty tez za nim bylas on wojskowy prawda? moze by Cie utrzymal tzn Was Ciebie i dzieci znal Twoja sytuacje i ja akceptowal poza tym ty chyba duzo do niego czulas prawda? moze to jest mysl moze maz nie byl wart by dla niego rezygnowac z tamtego faceta ? :) nie wiem juz tak kombinuje by dla Ciebie bylo dobrze moze mnie wyobraznia ponosi ale moze to faktycznie wyjscie i nie jest jeszcze za pozno przeciez on bardzo byl za Toba:) co robicie? ja musialam w domu ogarnac zajac sie zwierzakami teraz sie lenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Alez to jawa nie sen:):):) miodzio:) a mnie bierze trzesawica na slodkie a juz wszystko wchlonelam co mialam i co teraz? albo Amor mi odpowie albo wykupie cala cukiernie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor sie odezwie !!!!!!! :) musi jak nie to go znajdziemy i skopiemy dupe :D ja sie obzarlam slodkim teraz mam ochote na slone jezu trza sie brac za diete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz pierdole diety:) moge miec wala na brzuchu jak polska cala:)::):) tym bardziej ze juz jestem sama i na zmiane sie nie zanosi haha a Ty tam sie ogarniaj bo aniol jak Cie zobaczy to bedzie calowal od stop do glow jak to on zwykl;) wiec kochana dietka od juterka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no wlasnie kurde wstyd naprawde troche przytylam ehhhh i jakos nie moge sobie odmowic slodkiego ale trudno zreszta on kiedys powiedzial ze jak bym przytyla po ciazy na przyklad to i tak dla niego bym byla najpiekniejsza i by moj tluszczyk calowal jak zawsze to moze nie bedzie tak zle ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko o czyms pomyslalam - a jak Ty zrezygnujesz z amadeo a po czasie zdasz sobie sprawe z tego ze zle zrobilas???????przeciez to moze byc jak ze mna i marynarzem , matko moze nie koncz tego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra Ty se tak nie tlumacz tylko juz zapomnij o codziennym dogadzanku;) teraz inaczej se bedziesz dogadzac hahahaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha no musialam jakas wymowke znalezc :D dobra od jutra dieta naprawde !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Ja mysle o tym co czuje do niego juz od prawie pol roku to bez sensu, naprawde jest mily dobry,fajny ale nie dla mnie,,,jak zobaczyla Amora poczulam ze to TO odrazu przeszylo mnie cos trudno to opisac jego spojrzenie...zatonelam w nim a tu patrze na amadeo i ciagle cos mi nie pasuje w nim kurde naprawde nie powinnam zalowac... juz mu dalam do zrozumienia ze raczej ku przyjazni sie sklaniam.. i czuje sie z tym ok. Nawet jak Amor nie odezwie sie wole byc sama..serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz ja Ci przypomne w tygodniu jak tu zaczniesz sie objadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze faktycznie jestes zdecydowana , rozumiem Cie , z drugiej strony szkoda mi amadeo , ale na razie mu tak delikatnie sugerowalas ze to juz koniec czy tak definitywnie ? a chcesz miec z nim kontakt jak z kolega czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalam mu wyraznie do zrozumienia ze zwiazku z tego nie bedzie ale nie powiedzialam jeszcze 100 proc skonczone. Ale wiem,ze skonczone..poza tym chciala bym miec z nim kontakt jako kolega ale wiesz..na co to jemu albo mi wiadomo,ze jak byl seks itd to juz emocje u niego weszly i teraz trudno bylo by znowu nazywac to kolezenstwem z jego str czy nawet mojej nie wiem co lepsze. Kiedys jak nie bylismy razem a znamy sie pare ladnych lat to raz na jakis czas byl kontakt wiec mysle ze bedzie ok. Szkoda mi go bardzo bardzo bo sama mu nadzieji narobilam ale chcialam dac ta szanse pieprzona. Ale ja juz kiedys mowilam tu tez ze ja wiem odrazu co czuje jak sie wacham znaczy ze nie to..albo goraco albo zimno tak mam. Zwisa mam na letnie emocje,nie wzruszaja mnie:) Stad tak mam..Kochana masz motywacje i dobrze bo jak bysmy tak machnely reka i zarly to za chwile bysmy sie staly otluszczone i ciezko by bylo schudnac..a tak masz juz dla kogo:) bo dla siebie to ciezko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ja chce do Amoraaaaaaaaa:( nie mam juz cierpliwosci czekac kazdy dzien mysle ze on juz nie odpisze:( kazdy dzien czekam i to samo:) kuzwa dzien Swistaka,swira:) czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×