Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no dla siebie ciezko ma sie apetyt i je sie jak swinka a dupa rosnie :D matko jakos mi sie smutno zrobilo i zal i jego i Ciebie a juz myslalam ze cos z tego bedzie sex byl i tak mialam wrazenie ze juz bardziej za nim tesknisz i zaczynasz czuc wiecej , no nic probowalas nie wyszlo , widze ze naprawde Cie wzielo na Amora , a jak on wyglada blondyn brunet ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem jak to jest :( spokojnie musisz to jakos na spokojnie w glowie ulozyc i nabrac dystansu ! sprobuj , a nie da sie jakos inaczej? jakbys sie na niego natknela tam gdzie sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem .. ja chyba tak bardzo chcialam poczuc cos i tesknic ze sobie to wmawialam...byla taka chwila ze jak bym tesknila ale jednak nie..no szkoda:( wielka ale koniec.Mam nadzieje,ze on zrozumie nie bedzie mial zalu do mnie nie wiem jakos mu to powiem delikatnie..zreszta ja mu od poczatku mowilam o watpliwosciach..ale liczyl pewnie,ze sie zakocham jak wiesz pojdziemy sie kochac..o matkoo ja glupia tez tak myslalam..trudno. Amooor kochana jest blondynem o jasnych oczach i jak patrzy na mnie jest mi blogo... i nie mam zadnych watpliwosci chodz wogole go nie znam:) zauroczenie takie smieszne:) ale wlasnie tak bym chciala czuc to i poznac go wtedy wiem ze jestem zakochana a nie musze sie zastanawiac nad tym co czuje jak przy amadeo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko to Twoj ideal kiedys pisalas ze to wlasnie Twoj typ blondyn z niebieskimi oczami :):):) no rozumiem Cie w 100 % czasem sie malo kogos zna a emocje sa tak silne ze az to ciezko wytlumaczyc :) ale zycie jest tak zaskakujace moze to przeznaczenie ze go poznalas moze bedzie ciag dalszy matko jaka jestem ciekawa co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Emi.. moge sie tam na niego natknac niby przypadkiem ale dopiero gdzies za mies...a wiesz przez ten czas to moze zapomniec albo znalezc kogos albo wziac slub jak kogos ma albo znalezc jak nie ma:) hahaha poza tym jak nie odpisze to chyba nie ma juz na co liczyc.. kotus uciekam bo musze piesulka wyprowadzic:) sciskam i do uslyszenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz przeciwienstwa sie przyciagaja:) Ty blondyneczka masz sniadego bruneta a ja brunetka a amoor typowy blondyn:):):) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to wszystkie modlmy sie do sw Rity zeby sie odezwal do Ciebie :) lec kochana ja dalej sie polenie jakby co jeszcze z godzinke na necie posiedze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisujecie . jak szalone , zaraz będę nadrabiać M wykrzyczał mi do telefonu że on to wszystko pierdoli , najchętniej by wyjechał , ale mnie nie zostawi bo mnie kocha, no i tak gadał i gadał w końcu stwierdził że musi kończyć, byłam u niego , jutro wychodzi , ma się w miarę dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmialam sie z tej naszej sw Rity ;):):):) :*a ja sie pomodle chociaz chyba nie musze aby aniol okazal sie tym wlasciwym i bys byla z nim bardzoo szczesliwa:* buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaszkodzi modl sie i za mnie kochana ja az sie boje ze cos znowu nie wyjdzie :( tym bardziej ze czuje teraz to czego do niego nigdy nie czulam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie..bedzie dobrze, pomodle sie. Tylko badz cierpliwa i spokojna a staniesz sie anielica swojego aniola:) ale juz tam nia jestes;) niech anioly i Sw Rita nad Wami czuwaja:):):) ide bo piesek mnie na litosc blaga a ciezko sie oderwac od Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jestes kochana :*:*:* dobra dziewczyny od teraz modlimy sie niech Amor odezwie sie do naszej luisy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :* :) Nadrobilam chyba wszystko, a troche mi to zajelo. Rudi, kurde ale z twojego meza kretyn;/ cholera nie mozesz mu pokazywac ze ci na nim tak zalezy niech mysli ze to juz moze koniec, to moze zmadrzeje...Ale mysle ze przede wszystkim musicie na spokojnie usiasc i pogadac, jak on to niby teraz widzi i wgl. A co do tego twojego, co bylas z nim taks zczesliwa, to pomyslalam ze jak sie do niego odezwiesz, ze moze sobie pomyslec ze jak nie wychodzi w twoim zyciu i jest krucho to nagle do niego..Oby nie, ale nie wiesz jak zareaguje, bo dalas mu do zrozumienia ze z mezem chcesz byc i nagle sie odezwiesz i moze zle o odebrac..kurde ale sie porobilo//:( trzymaj sie :* Emi, super ze zrozumialas ze aniol to jest to cos, kurde ale mam zaciesz i wgl. Super!! :) :) :):) Ann, dajcie spokoj, wezcie sie nie wygupiajcie i moze pomysl o tym wszystkim z jgo perspektywy. Powiedzial ze kocha cie i wgl, a tesciowa sie nie przejmuj mieszkaj u niego czy cos, dogadajcie sie a z tesciowa nie gadaj ani nic..bo ona tlko kliny pomieszy wami stawia... Luiso, kochana szkoda z amor sie nie odzywa ale badz dobrej mysli, pamietaj nadzieja umiera ostatnia. A moze jak za miesiac znowu sie spotkacie to pogadacie tam chwilke i moze znowu bedzie okazja do tego by pogadac sobie przez internet..Dobrze ze z amadeo juz cos postanowione, dobrze ze mu powiedzialas, bo wiesz ze nic z tego wiekszego nie bedzie a on tez ma szanse ulozyc sobie z kims zycie...Kurde trzymam mocno kciuki o to zeby amor sie odezwal :* :* :* A ja dojechalam cala i zdrowa o 1 w nocy ;) W tym tygodniu nie wiem jak z praca bo cos jest nie tak i kurde nie wiem...modle sie o ta prace bo kasy potrzebuje..Hmm jest tu bardzo ladnie, tz. okolice i wgl bo pogada raz taka raz taka. Raz jele a raz slonce daje...:) Trzymajcie sie dziewczyny! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli aniolku:) to nie martw sie praca narazie sie ciesz zwiedzaj okolice a praca bedzie:) jeszcze sie napracujesz...ale co nie tak? rodzinka cos baka,ze problem z praca? mam nadzieje,ze bedzie.. Kochana mam Cie na mysli przedwczoraj jak pojechalas i wczoraj czekalam ze cos napiszesz i w koncu:) a jest tam na kim oko zawiesic? co do amora czekam :) pisz pisz kochana co sie dzieje u Ciebie:* a jak pokoj itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest ok wszystko :) Hmm chodzi o to ze ci ludzie z pracy- szefowie nie uwzglednili mnie w grafiku i o,..a ogolnie to okolice zanm bo od trzech lat tu przyjezdzam... hmm jak narazie to nikogo nie mam na oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie aniolku uwzglednia Cie w grafiku i moze ktos sie przewinie ciekawy i wart Twej uwagi;* D wie ze pojechalas? macie kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli :*:*:*:* :) zycze by z praca wyszlo ok :* bedzie dobrze wlasnie a jak pokoj dobre masz warunki ? wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D jeszcze nie wie, ale jak pojawi sie na gg to mu to jakos oznajmnie..hmm bo my w zeszle wakacje tez gadalismy wiec wie ze ja jezdze tutaj i wgl ..;) A no dobre mam warunki, mieszkam u wujostwa wiec jestem dobrze traktowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supcio jak tak:) To teraz rob se foty jak masz czas:) i korzystaj Polindko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zdj narobie i wgl i bede sie dobrze bawic :) Bede korzystac z wakacji i wgl! A praca mam nadzieje ze bedzie bo to jednak tez wazne... A wy macie jakies plany na wakacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta fajnie jakbys zarobila troche na swoje wydatki :):* ja to nie mam zadnych planow zaczynam prace poza tym nie mialabym z kim zwierzakow zostawic , jak bylam z mezem to jego przyjaciel sie nimi zajmowal jak wyjezdzalismy a tak to lipa nie mam tak tu do nikogo zaufania by o to prosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa, opalaj sie w ogrodku i korzystaj z wakacji i sloneczka, jak tam u was bedzie bo czytalam ze zapowiadaja upaly na ten tydzien..:) Emi, kurcze szkoda ze nie masz ich z kim zostawic..a moze mezowi je podrzuc czy cos bo to w koncu tez jego zwierzaki..choc pewnie nie chcesz go widziec..Pewnie bedziesz sie z aniolem widywala..:) Wgl slyszalam ze w polsce tornado w moim wojewodztwie bylo..jaki szok..i potem w wiadomosciach pokazywali ehh co to sie dzieje..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli kochana przecie ja z mezem nie mam zadnego kontaktu :) i tym bardziej nie zamierzam go widziec gadac miec kontakt itd :) no a z marynarzem mysle ze juz mozna powiedziec ze jestesmy ze soba znowu boze kto by pomyslal szok szok szokkkkkkkkkkk:) a Ty kochana jak ? myslisz o D czy juz mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Poli cieplo ma byc ale kolo 20 st a tornado widzialam w dzienniku masakra....ale nie bezposrednio chyba w Twoim miescie na szczescie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam jeszcze dodac ze moj maz dziala na facebooku widzialam jego wpisy wiec zyje i ma sie dobrze jak widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×