Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

No wiec wlasnie zaraz pomyslalam ze z mezem to nie dobry pomysl..wybacz :* No jestem tez w wielkim SZOKuuu ze to sie tak potoczylo! Mega szok i wgl nie moge w to uwierzyc! Bardzo sie ciesze! :* :* :* :) :) :) A powiedz powiedzial ci w koncu jak ma na nazwisko? hahahha :D Pewnie ze mysle..ale jak wtedy chwile popislaismy i niby cos sobie wyjasnilismy i teraz jest znowu ok, nie ma takiego muru przed nami, choc ja dlej mu nie wierze i moze jak kiedys, w dalekiej dalekiej przyszlosci bedziemy mieli kontakt dobry to zapytam go o to hahah Hmm ale mysle i nic na to nie poradze..bo nawet w glowie sobie uswiadomilam i wgl ze on nie jest za ladny a dalej o nim mysle..ehh..takie bledne kolo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na szczecie z dala od mojego miasta, ale jak tak sobie pomysle ze moglby byc kawalek dalej czy cos, no masakra..co sie dzieje..strasznie to wygladalo.. No Emi, czyli ma on sie dobrze ty masz sie dobrze...zobacz jakie szczesliwe malzenstwo :D zartuje hahah taka ironia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahahahahaha nie juz o to nie pytalam hahahahahahaha :Ducielam temat bo mi wstyd bylo ze tak wtedy sie zachowalam ;)pare minut temu dzwonil znowu matko matko jaka ja szczesliwa slyszalam w tle jego rodzine jakos mi sie blogo zrobilo normalnie on tylko powtarza ze teskni caluje i tak w kolko ahhhhhhhhhhh :) poli kochana to moze Ci minie z D ? wiesz jak to jest z uroda ktos moze byc piekny i nic a moze byc brzydki i cos nas do niego ciagnie takie rzeczy nie maja nic wspolnego z uroda to jakas zagadka bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa post mi wcialo :) poli no widzisz szczesliwe z nas malzestwo tyle ze kazde osobno :D ja to sie zastanawiam co on by zrobil jakby sie dowiedzial o marynarzu jezu komedia on byl taki zazdrosny ja cale tygodnie sie kajalam i tlumaczylam ze to nic wielkiego i ze skonczone a teraz znowu z nim jestem hahahahahahaha:D i pomyslalam jeszcze o jednym dobrze ze sie marynarz nie odezwal jak jeszcze bylam z mezem bo pewnie bym nie chciala tego psuc i bym nie odebrala albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz jadlam obiad wlasnie...Bo tu sie je tak dziwnie pozno te obiady..:) Hahaha no nie! Dalej nie wiesz jak ma na nazwisko! hahhahaha :D No dobrze ze to teraz sie stalo, a nie wczesniej bo byloby pozamiatane a tak to mozecie sie soba w spokoju cieszyc :) ale wlasnie jestem ciekawa co maz zrobi jak sie dowie..hmm bylby pewnie wsciekly No moze mi przejdzie moze nie..nie wiem, ale nawte jesli mi przejdzie to z checia zachowam z nim kotakt taki na gg raz na jakis czas...jakos mi wteyd milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli Kochana bo sie w nim zakochalas stad z glowy nie wychodzi..glupek moglby to odwzajemnic...moze kiedys sie odwazy i jednak uda Wam sie spotkac w realu jak mi i Konstancji:) Emi Ale numer..pisze na facebooku jak by nigdy nic..masakra a do zony sie nie odezwie..nie zamartwi co z Toba..a Ty EMi masz profil na fb? Jaja by byly np jak bys dala fote z z aniolem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie pomyslalam zeby dala fote z nim, ale cos mopwila ze nie ma fb ani nic a no kurde aniola nazwiska nie zna..;) zeby go tak oznaczyc na zdj.. Ale z meza dupek ze sie nie interesuje pewnie mysli ze sie zamartwiasz czy cos a ty a najlepsze korzystasz z zycia :) A no zakochalam moze bardziej zauroczylam i tak dupa bo nic z tego nie bedzie, ale i tak bym sie smiala gdybysmy sie kiedys przypadkiem spotkali hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak udzielal sie na fb , nie byly to jakies tam rozmwoy ze znajomymi tylko dodal cos medycznego jakis artykul czy cos , ja nie mam swojego profilu mam taki lipny na inne nazwisko i imie bo kiedys szpiegowalysmy z przyjaciolka jej eks :D hahahahaha no nie wiem czy on sie do mnie kiedys odezwie czy nie co on zamierza cholera wie , wiem jedno gdyby on sie dowiedzial ze ja znowu jestem z marynarzem (przecie on nawet nie wie ze my spalismy ze soba ) to by dostal furii ale takiej mega furii przeciez ja sie tygodniami z marynarza tlumaczylam co wiecej mysle ze ta nasza rozlaka teraz to jest wlasnie przez marynarza bo dostal wkurwa mu sie przypomnialo itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko w zyciu bym nigdzie foty nie zamiescila z aniolem to by dowodzilo ze go klamalam chcac ratowac nasz zwiazek on chyba by zwariowal normalnie jakby znal prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli co ma byc to bedzie moze sie jeszcze z D rozwinie a moze bedzie ktos nowy ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ale wiesz ze on sie moze i tak dowiedziec? Bo niech zobaczy was gdzies na ulicy razem albo jakis znajomy cos powie..Hmm przerabana..a jak by sie dowiedzial to wy przeciez nie jestescie razem to mozesz ulozyc sobie zycie, a mysle ze za bardzo wylewny by nie byl..Choc na bank dostalby mego wkurwa..Ale to tez jego wina, bo jak on sie zachwouje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh napisalam do D, a on do mnie ze jest zajety gra...nosz kurde..oby tak dalej to mi przestanie zalezec na nim w TEN sposob..bo jako kumpel ok, ale jak cos wiecej to chyba nie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli kochana tylko wiesz jak to z boku wyglada?:) ja caly czas probowalam udowodnic jak go kocham i ze z marynarzem mnie nic nie laczy i nagle znowu z nim jestem nie chce byc widziana jak oszutka bo ja naprawde chcialam nas ratowac ja go naprawde kocham tyle ze po tym co odwalil moja cierpliwosc dobiegla konca , a widzisz z amrynarzem jest tak ze jak my sie w marcu poznalismy to byl przypadek ja tego nie planowalam plakalam mu w rekaw w dupie mialam jego jako faceta on mi pomagal jako czlowiek a ze bylam w dolku byl coraz blizszy az dostrzeglam w nim wiecej to jest ciezko wytlumaczyc dokladnie poprostu on kazdego dnia przyjezdzal robil mi jedzenie bo mi sie nawet myc nie chcialo i jak ktos tak pomaga jest ciagle obok to zbliza tyle ze ja wtedy tego az tak nie docenialam teraz widze dokladnie jaki jest marynarz i mnie to rozczula dlatego nic dziwnego ze to sie znowu zaczelo szybko bo szybko no ale kurde co ja mam sie bronic jesli tak sie naturalnie dzieje , moj maz jest za glupi by to zrozumiec dla niego cos jest biale lub czarne wiec gdyny sie dowiedzial o matko wole nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ amdeo pisze..biedny...zachowuje sie jak by nigdy nic...kurcze,narka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zesz kurwa co ? jakie chamstwo :/ no gra zajety no nie wierze dupek maly no :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa moze to dobry moment by z nim ostatecznie pogadac...? biedny :( trzymaj sie kochana :* ja tez musze leciec bo rano wczesnie wstaje poli sciskam Cie nie martw sie no kurde jaki dupek dziewczyna do niego pisze a on ze gra ehhhh to chyba problem wieku wiesz chlopcy w tym wieku to dzieci jeszcze bidaku trzymaj sie staraj sie nim nie martwic baw sie dobrze uwazaj i oby z praca wyszlo pomyslnie :*:*:* annnqx rudi odezwijcie sie jak wasze sprawy :( dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, no ty wiesz najlepiej jaki jest twoj maz i jak zareaguje, ale jesli z marynarzem kiedys sie moze rozwinie tak ze bedzie planowac slib, tak teoretycznie, to nie dosc ze bedziesz musiala wziasc rozwod cyzli sie z nim zobaczyc to jeszcze on sie w taki spoosb dowie i wgl..Wiesz nie mowie ze teraz masz do meza dzwonic ze jestes z innym, ale jak sie odezwie a ty m powiesz ze jestes z innym to dopiero sceny ci narobi i bedzie wyzywal cie od najgorszych...:( Staralas sie i wgl i to bylo widac ale do niego to nie przemowilo wiec no trudno ale mezowi tego nie wytlumaczysz...A przed marynarzem sie nie bron, rob jak uwazasz zwlaszcza ze teraz tak dobrze pomiedzy wami a tobie na nim zalezy bardzoooo:) No dupek i tyle..niech spada na drzewo, za godz do niego napisz moze ale nie wiem...;/ Luiso, kurcze biedna ty..on bedzie chcial to ratowac..ale wez mu powiedz ze nie czujesz tego czegos i wgl..powinien zrozumiec...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Emi, ty tez sie tam trzymaj blogo :) Caluski kochana:* :* :*:* Luiso, wlasnie, wszystko mu powiedziec dokladnie i wgl zeby nie myslal ze jeszcze jest nadzieja...:( trzymaj sie kochana :* :* :* :* Bede do was zagladac :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde POli.. w gre gra no nieeee jak dzieciak jakis;) ale domyslam sie ze przykro Ci...ale moze podejsc do tego olewacko ... chopc w srodku zakulo pokazac olewke wtedy sam napisze...juz sama nie wiem jaki na niego sposob bedzie lepszy..na pewno sie nie przejmowac,ale latwo sie mowi,a serce swoje...o matko.. Emi racja ze szalu by dostal maz..ale wlasnie..jak was spotka albo cos...zeby cos mu nie odpalilo.. Ja rozmawialam z amadeo..kurwa ale to bylo ciezkie...tak mi sie go zal zrobilo sama nie widzielam jak mu wprost powiedziec..on mowil co czuje,jest pewny tego a ja wtedy swoje ze nie jestem,ze sie wacham,ze nie do konca dla mnie to to itd itd.ale nie umiala mu powiedziec wprost ze koniec:( kurwa mac zesz noo i on zaczal mowic ze chyba nic z tego jak tak...itd ale ze chce byc ze mna itd..bym sie nie przejmowala...Boze...chce byc ze mna:( nie mam sily nie wiem co i jak wprost nie umialam powiedziec. Zal mnie ogarnal za nim. a tamten ciul cisza w dupie z nim. Tu juz nawet sw Rita Emi nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A idz w cholere z D, juz przesal grac bo jest na gg ale wcale mi sie pisac do niego nie chce... porazka jakas...;/ debil i tyle.. Luiso, i co teraz? powiedzialas mu ze to raczej nie to, a on na to zeby sie tym nie prezjmowac? no ale jak..wiadomo mozesz sie jeszcze w nim zakochac ale male prawdopodobienstwo, a po co macie sie meczyc..cholerka moze latwiej bedzie o tym pogadac szczerze face to face jak sie spotkacie..biedulko :*:* Ehh do niego nic nie dociera nie? ale tez stara sie ratowac cos co myslal ze idzie ku dobremu kierunku, no nie ma co sie dziwic amadeo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Twoj D to zakapior jest mysli,ze bedziesz go blagac o rozmowe...matko swieta...a skad mozesz wiedziec ze znowu nie gra:) ale Ci wspolczuje no zauroczylas sie w dupku malym:) A Ty taka wspaniala:) ale ze on w gry jak dzieciak gra .. poza tym nie wie,ze wyjechalas czy zdazylas mu powiedziec? zreszta tak czy siak to bez znaczenia,powinnas byc wazniejsza od gry.. No amadeo mowil bym sie nim nie martwila..w tym sensie,,ze jak sie skonczy..ale mowil wprost ze sie zakochal i chce byc ze nie ma watpliwosci:( a ja sie pogubilam..bo szkoda mi go ale nie na litosci to polega...napaknelam ze to co czuje jest niejasne etc..ze zasluguje na pewnosc itd...i w koncu nie wiem jak dalej...moze jak sie spotkam w 4 oczy powiem..kurwa ale znajac zycie bedzie mnie calowal odrazu i tyle..no nic musze jakos to raz a konkretnie skonczyc choc teraz mi go zal i trudniej juz po tej rozmowie. Olac to spac:) Pa kochane do jutra:* Spij Polus dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze nie gra, ale nawet jesli to w dupie z nim..nosz kurwica mnie bierze jak sobie pomysle ze on sobie gra.. i najlepsze jest to ze moglby napisac co chcialam czy cos jak nie ma czasu a on ehh...w dupie z nim! Luiso, ale jak masz sie o niego nie martwic, kurde nie masz serca ze stali, wiadomo szkoda ci go i jego uczuc..Kurde glupio i smutno ale tak jak sama powiedzialas nie o litosc tu chodzi.. bo bycie z kims z litosc to nie milosc...Moze bedzie latwije jak sie spotkacie...wiadomo bedzie cie przekonywal do swego i ciezko ci bedzie to powiedziec, ale co zrobisz? kiedy w koncu bedzie trzeba mu to jakos konkretnie wyjasnic, bo bedzie to tak jak z toba do romeo. Taka niespelniona milosc tylko ze zamiana rolami...ehh czemu to wszystko takie zagmatwnae musi byc? ... Hahah olac? i jutro od nowa sie trapic tym? :):):) oki dobranoc dziewczyny:* kolorowych snow Luiso:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WPierdolne bym spuscila Twojemu D za to jak sie zachowuje...kultura i grzecznosc wymaga by zapytac nie teraz to pozniej co u Ciebie itd...szok. I znowu czekasz teraz biedna kiedy sie odezwie..matko swieta chciala bym bys kogos poznala tam :) dobrej nocy Poli:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, mozesz mu wpierdolic! Napisalam do niego ze kultura wymaga zapytac co sie chcialo i przez chwile gadalismy i on wie ze jestem w holandii, a w grze poznal jakas dziewczyny i jest jest super kumpela wiec hmm wkurw na maksa, ale tez cos dziwnego..hmm koniec!!!!!! Ewentualne gadanie na gg jako tako, co tam u cb, bo to z mojej strony stracilo zainteresowanie...ajajaj..chyba sie napije :D hahah zartuje :D:D:D ( w holandii od 16 roku zycia moge legalnie pic :D ) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulko moja TY:*:( Przykro mi...moze wiesz nakrecil sie ta laska stad mniej dostepny .. kochana moze to znak bys sobie juz nie zaprzatala nim glowy...widac wczesniej juz gral stad byl chlodnawy taki..GNOJEK jeden..nie wart Ciebie i ani jednej Twojej mysli...niech sie kuzwa goni .. wiem,ze musisz sie czuc zawiedziona,ale moze cos dzieki temu Ci latwiej bedzie zapomniec...nie czekac..bo zawsze nadzieje mialas...ja bym pisala juz na Twoim miejscu jak tylko on sie odezwie..jestes honorowa dziewczyna:* mmm spij dobrze chodz wiem ze nie bedzie to dobra noc:* przytulam.. dupek pieprzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Luiso:* Poprostu z mojej strony to by bylo na tyle. Zabolalo jak cholera ale mozna bylo sie tego spodziewac..Menda spoleczna...;/ Zycze mu szczecia z nowa kumpela, zobaczymy na jak dlugo..Ale masz racje, moze i byl to cios w serce, zabolalo ale zadzialalo jak wiadro zimnej wody. Dalej bede o nim myslec ale kiedy mi sie to zdarzy przypomne sobie jego kumpele..pff..Zegnaj Gienia swiat sie zmienia. Bede odpowiadac tylko na to co on napisze, ewentualnie ja raz na jakis czas, zeby nie bylo ze mnie to zabolalo czy cos...trza pozory stawiac.. Przeczytam sobie przed snem troche romansidla i bedzie lepiej :D Kolorowych:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajemy dziewczyny wstajemy! :* ;) Jak dzis samopoczucie? :) Udanego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli ja to wstaje kolo 11:) moze 12 jak sie dobrze spi;) i moze dobrze sie stalo z tym D jak dupkiem;) moze latwiej Ci bedzie? kochana i jak z robota? jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, to spiaca krolewa z ciebie! :D ja poszlam spac o 3.20 i wstalam przed 10 choc wolalam jeszcze pospac ale sobie mysle ze szkoda dnia i hop siup sie ogarnelam ;) U mnie jest ok, siedze sobie sama w domku z psiakiem :) Troche im tu posprzatlam, po z lekka nieoganiete bylo, bo z wakacji dopiero co wrocili..i tak zakasalam rekawy i odkurzylam i wgl ;) A zaraz z psiakiem na dwor trzeba :) Hmm tez uwazam ze dobrze wyszlo z D. Dzieki temu ze mi powiedzial, poprostu dotarlo do mnie dokonane, a nie tylko snucie domyslow. Czuje sie swietnie, a jak o nim mysle to juz nie to..chyba..;) A jak u ciebie Luiso? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z robota jest krucho bo dopiero w piatek ide do pracy i to na tyle w tym tygodniu w nastepnym bedzie wiecej pracy a od sierpnia bede pracowac 5 dni w tygodniu. Przez dwa tygodnie i wracam do polski w polowie sierpnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×