Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Luiso, a no pewnie wiec teraz z gorki bedzie z D ale pod gorke z innymi haha :D hmm ja mimo tego wszytskiego co sie alo z checia pozostalabym z nim w kontakcie na gg tak raz na jakis czas..nie wiem czemu..chyba jest taka poprostu ciekawosc co tam u niego..;) A co do amadeo, to pomysl na spokojnie co chcesz mu powiedziec, ale zeby nie owijac w bawelne bo wtedy jest jeszcze gorzej..moze powiedz prosto z mostu a potem dopowiadaj i wgl...Nie wiem..ale wiem ze ciezka sytuacja przed toba, obys dala rade :* :) A objadaj sie! Dzis jeszcze mozesz! Bo od jutra zaprzestajemy slodyczky kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrossssspaczona skoro masz silne owlosienie ktore taks zybko odrasta bo po dniu moze bys pomyslala o aktualizacji wynikow badan? moze gin-endo zaleci Ci po spr wynikow tabsy jakies antykoncepcyjne np mnie pomagaja yasminelle. Hormony mam w miare w normie a yasminelle trzymaja je w ryzach i wloski sa slabsze wolniej rosna na calym ciele wystarcza mi dep woskiem nog i rak na 2 tyg powtarzam potem zyletka by nie wrastaly a potem znowu wosk.. kochana podstawa to rownowaga w miare od wewnatrz gospodarki hormonalnej. A mowisz ze mialas leczenie i ze bralas cos i jest ok a jaka byla przyczyna hirsa Twojego i jakie leczenie? czemu przestalas? Glowa do gory zawsze jest wyjscie..wiem ze masz dola ja tez mailam potwornego kiedys ptrzez to a teraz jest o niebo lepiej wiec to dowod ze moze sie poprawic. Napisz wiecej gdzie masz wlosy na twarzy tez? itd . Kochana skoncz z iglami,kaleczeniem sie ..zobaczysz ogarniesz to tylko na spokojnie..pisz do nas,co czujesz. Poli rzeczywiscie niezreczna sytuacja jak sie nie zna jezyka czlowiek sie czuje jak niepelnosprawny;) No to Emi sie dalej obzeramy czyli ok od jutra;);) dietaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa hahahahahahaha zaczynasz od jutra diete ze mna i poli :D no wlasnie nie wiem czy ja dobrze uslyszalam kurde :) co do amadeo bedziesz z nim dzis gadac ? poli oj tam wymknij sie jakos i juz chyba ze w innym pokoju nie mozesz korzystac z neta to siedz !!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha z kola ratunku od hirsa powstaje kolo koniec z obzarstwem! :D hahahahahaha Ehh nie wyjde bo to jego komputer i siedze tam gdzie jest podlaczony ehh jestem skazana na salon z nim..ale byloby mi gdbym miala tak nagle wyjsc..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli mozesz miec w zoladku helicobacter pylori lub grzybice w jelitach u.pokarmowym wtedy cokowliek sie zje sa wzdecia,tez tak mialam.. poczytaj sobie objawy grzybicy. Skuteczna kuracja jest paraprotex wyczyszcza z grzybicy caly organizm i innych swinstw. Oczyszcza ale stosuje sie to przez mies a potem cos innego jeszcze z czosnku w sumie 2 miechy kuracji ponoc to jedyny skuteczny srodek na grzybice. Sporo czytalam o grzybicy cala ksiazke i wiem ze wlasnie grzybki zyja cukrem stad jak ktos ma ich nadmiar to wciaz musi jesc slodkie i je tym karmi a jak nie dostarcza cukru czuje wrecz sie zle,one sie domagaja pokarmu :) Wiec jesli to grzybica to paraprotex niestety dosc drogi 100 zl chyba plus wykluczyc calkowicie z diety slodycze:) wlasnie ja sie za to zabieram za 2 tyg za ta kuracje:) a poki co mniaaaaaaaaaaaam pycha chalwa;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi:) na pewno Ci powie to zobaczysz:) ja tez to od amadeo slyszalam..chyba za czesto nawet..ech dzis moze tak na gg nie wiem...chce sie widziec za 3 tyg masz racje..bedzie trudniej w twarz skonczyc:( o matko i co ja zrobie i jak,,, ok od jutra bedziemy sie wspierac w diecie:):):) POli pozdrow wujostwo od kolezanek z kafe:) hahahaaaaaaaa,ale lipa wspolczuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa tylko zeby to nie bylo jak u mnie ... ze niby nic do marynarza nie czulam niby mi bylo ok z mezem po powrocie a nagle on sie odezwal wszystko mi sie poprzypominalo zobaczylam jak na dloni jaki to dobry chlopak i oszalalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrossspaczona...
ja mam w ogóle takie dziwne te włosy jestem naturalną blondynką i część z nich jest po prostu jasna - ale grube i długie i na domiar złego nie widać gdzie są kiedy wrastają one mam wrażenie nie są przez chorobę tylko rodzinnie, bo mam takiego pecha, że i od strony mamy i od strony ojca wszyscy mieli bardzo bujne - no i u mężczyzn to nie problem ja się załamałam jak zobaczyłam nogi mojej kuzynki poznała faceta przez internet, spotykali się i nawet im się to rozwinęło, są "razem" dwa lata, ale widują się raz w miesiącu na kilka dni tylko jak do siebie jeżdżą no i on już pół roku temu poprosił ją o rękę i zaproponował żeby się wprowadziła do niego a jak nie chce zostawiać rodziny to że on znajdzie im jakieś mieszkanie niedaleko no a ona płakała i nie wiedziała co ma robić, powiedziała mu że nie jest na to gotowa i że chciałaby jeszcze poczekać - bo on nie wie że ma taki problem, a biedaczka ma jeszcze gorsze niż ja postanowił jej zrobić "niespodziankę" i przyjechał niezapowiedziany i zadzwonił do niej dopiero z dworca. normalnie miała czas na wosk, na doskubywanie pęsetką i zrobienie tego w jakiś humanitarny sposób a zostało jej jakieś 0,5 godziny do jego przyjazdu to poleciała do łazienki i depilatorem na najwyższych obrotach.. potem całe nogi miała w takich jakby "pajączkach" tylko te zacieki krwi pod skórą były znacznie szersze i większe niż przy pajączkach no i przepraszam, normalnie nie jestem taka zdesperowana i nie ociekam takimi strasznymi emocjami, raczej daję radę... ale byłam przez ostatnie dni taka zabiegana, że zapomniałam. nie wiem jak mogłam o tym zapomnieć ale zapomniałam - no i poszłam taka do sklepu i do weta, dopiero tam zobaczyłam się w lustrze i zaczęło mi odbijać z bardzo glupich pomysłów oprócz tego wbijania igieł to jeszcze szukałam jakichś substancji których używają przy chemioterapii i po których wypadają wszystkie włosy - no bo rzęsy można przykleić, brwi narysować a na głowie nosić chustkę albo perukę no ale to też - wykończyłabym się tylko po to, żeby w miarę normalnie wyglądać... strasznie by to było głupie nie wierzę, że na świecie takie odkrycia porobili we wszystkich możliwych dziedzinach - ludzie latają w kosmos a nie ma sposobu na to, żeby wykończyć raz na zawsze głupiego włosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna! Ale mnie nastraszylas Luiso! Grzybice? jezuuu nawet nie mialam pojecia ze to w zoladku moze byc...Jak wroce z wakacji to chyba cos z tym zrobie..A musze isc do rodzinnej po ten lek czy cos? jejj ale ja bez slodyczy nie wytrzymam! to bez slodyczy tylko na czas kuracji a potem moge jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrospaczona nie zrozum mnie zle ale przerazilo mnie to co Ty piszesz , moze udaj sie do psychologa ? (absolutnie nie chce Cie urazic ) ale to co Ty kombinujesz hmmm chyba sie troche zatracilas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, jesli ma byc u Luisy tak jak u ciebie to taka rozlaka dobrze zrobi i moze twedy cos sobie uswiadomi..tak jak u ciebie...Wiec to nie uniknione...Chyba lepiej to zakaczyc niz zeby sie meczyc..Ale Luiso wiesz co ci powiem? Mozesz na gg mu powiedziec, pewnie ale chyba nalezy to zrobic face to face... bo "zrywanie" przez neta to troche nie fair wedlug mnie..ale zrobisz jak uwazasz za sluszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze lepiej zerwac w realu tak bardziej pasuje tylko to chyba trudniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrosspaczona! matko jedyna co ty gadasz! nawet nie mysl o chemii! zreszta na twoje szczescie nikt ci jej nie przypisze bez stwierdzenia nowotowu.. Musisz walczyc ja sie przyzwyczailam ze jestem malpka i ze wszytsko widac, mialam gorsze dni i zalamania nerwowe tez przezylam i ciagle jak na siebie patrze czuje cos dziwnego..takie. "dlaczego ja" ale staram sie z tym wlaczyc. Nie gole wszystkiego bo bym nie dala rady..ale pamietaj ludzie maja gorzej,a zreszta coraz wiecej dziewczyn ma ponadprogramowe wlosy wiec zaczyna byc to juz mniej przeszkadzajacy temat. Choc racja ludzie dziwnie patrza a i ty sama zle sie czujesz.. Nie wiem..zrob cos dla siebie...cos co lubisz.. Nie przejmuj sie tym co miala kuzynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrospaczona jedyna metoda zbadac sie brac leki na lagodzenie objawow tak aby radzic sobie z depilacja tudziez epilacja...jednyna metoda a zaraz potem juz reszte zaakceptowac,systematycznie dbac o siebie i polubic,wiem ze to brzmi strasznie polubic ale nie masz wyjscia. A leki sa rozne...ja tez bralam kolo miesiaca finasteryd i glupia bylam malo co zeba przedniego nie stracilam..dopiero bym byla piekna...mysle,ze najbezpieczniejsze poki co sa lekkie tabsy anty..ale o tym endo Ci pwoie albo ginekolog. Kochana musisz sie wziac w garsc nie dolowac sie a cos z tym robic i zobaczysz ze bedzie lepiej za jakis czas...nie stresuj sie tak tym bo stres poteguje porost pamietaj..podbija hormony nadnerczowe a one produkuja androgeny wiec jak jestes mocno znerwicowana tym kup sobie cos na uspokojenie bierz magnez i pomalu ogarniaj temat z wlosami. ja rok temu bylam tak zalamana ze myslalam naprawde nawet zeby nie zyc niz zyc z tym i sie meczyc..ale teraz wiem,ze mozna sobie z tym poradzic..trzeba sie pozytywnie do siebie samej nastawic i z gowo pomalu eliminowac. A leki bralas kiedys jakies? jakie? jaka diagnoza byla jakies badania? nic nie psizesz od str merytorycznej medycznej a to podstawa kochana wiedziec skad sie bierze hirs. POli cos Ty nie boj sie kochana. Wiekszosc ludzi ma helicobacter lub grzybice tyle ze to szkodzi zdrowiu i pwoinno sie to zwalczac. Mozesz sobie zrobic test na grzybice w Warszawie i wiekszych miastach robia. Placi sie nie wiem ale chyba cos kolo 100 zl . Masz zaraz wynik wtedy leki typu ketokonalzol pomagaja ale na krotko bo grzybki lubia przetrwac wiec trzeba sie zbadac wpierw ten test potem najlepiej zastosowac cos skutrecznego czyli ten paraprotex(bez recepty) na necie mozna zamowic i zrobic kuracje. Niestety jak bedziesz rezygnowala tylko na czas kuracji ze slodyczy a potem do nich wrocisz grzybki wroca:) wiec albo albo...ale zrob sobie kochana test. Ja z objawow wiedzialam ze mam grzybice. Swedziala mnie glowa,mialam zluszczanie skorek wokol nosa plus chcice mega na slodkie i wzdecia brzucha non stop co bym nie zjadla..dermatolog bez badania mi zdiagnozozwala:) LEki pomogly tabsy na recepte a po mies wrocilo. Dlatego tylko paraprotex pomaga plus dieta ponoc. A naprawde duzo czytalam o tym wiec wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze trudniejsze zerwac ze soba w realu, ale tak czy tak chyba lepiej powiedziec to sobie wprost, byc szczerym wobec siebie tak by jedno i drugie juz nie probowalo, bo zapewne gdyby Luisa z nim zerwala przez gg to on dalej by pisal a tak jednak mu to powie i on bedzie widzial ze twardo stoi przy swoim..ehh..ciezko ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mysle by skonczyc z amadeo czy to w realu czy przez gg to mi zal wiecie..dziwne..bo troche mi zalezy na nim co tu robic dziewczyny...on zna moje watpliwosci wczoraj mu powiedzialam ze nie wiem czy to przyjazn czy milosc...zrozumial to..ale co dalej..kurde nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, mowisz ze swedzenie glowy? Ja od bardzo dawna mam taki wzdedy brzuc ale od meisiaca non stop sie drapie..glowa i kark mnie tak swedza ze nie wytrzymuje i nie ma chwili bez drapania..sprawdzalam czy mam wszy, na szczescie nie, potem myslalam ze to zmiana szamponu i wrocilam do starego ale to dalej nic..i nie mam zielonego pojecia co to jest...Wiec moze jednak tez ta grzybice mam? Kurde ale ten test i leki sa drogie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso zalezy ci na nim..kurde, ale jestes pewna na 100% ze nie czujesz TEGO CZEGOS do niego? Musisz byc pewna ze nie czujesz do niego czegos wiecej..Hmm musisz pomyslec o tym wszystkim.. Kurde mac nie wesolo masz :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poli wiec tak... swedzenie bylo i u mnie doszly takie strupki na glowie swedzace az drapalam je i luski,oprocz tego pochlanialam slodycze co zostalo do dzis poza tym mialam takie zluszczajace skorki kolo nosa,wzdety brzuch,zmiany nastrojow itp to byla grzybica,w skorze glowy kazdy ma grzyby ale malo a gdy sie w nadmiarze namnazaja przyczyna moze byc stres plus zle odzywianie wlasnie nadmiar slodkiego to one wtedy te grzyby szaleja. Moga sie namnazac na skorze w ukl pokarmowym wtedy te wzdecia itd. Trzeba to leczyc. Jak mowilam leki sa nieskuteczne z recepty,.tylko niszcza watrobe..a grzyby wracaja. Jedyna niestety metoda kochana zrobic test na grzybice i zastosowac kuracje odgrzybiajaca i odtruwajaca wg dokladnych wskazowek plus podczas kuracji pic min 3 litry wody bo jak pozbywasz sie grzybow one toksyny wydzielaja wtedy trzeba je wyplukac i zero slodkiego. To trwa kolo mies potem jest ptrzez 2 mies preparat na bazie czosnku i sie konczy kuracje,pozbywasz sie syfu jak chcesz utrzymac efekty slodycze jesz okazjonalnie:) jak znowu wrocisz do zlych nawykow choroba wraca..kochana uwierz mi przechodzilam ta dziadoswto,acha musisz kupic sobie szampon dobry jest stiperox lub dercos vichy kosztuja dosc drogo kolo 50 zl ale sa bardzo skuteczne i lecznicze na swiad spowodowany grzybica..teraz tez reklamuja ten zoxinmed moze tego sprobowac..poczytaj sobie sporo na ten temat a zobaczysz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurwa sama juz nie wiem niby nie kocham ale zal skonczyc bo bede tesknic ja jebie... Emi sie nam zakochaallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole naprawde , dlugo go nie widzialam ale jak tak gadamy i piszemy o matko az mnie nosi i w zoladku motylko o jezuuuuuuuuuuuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zauwazylam Poli ze jak sie odgrzybilam to wogole nie chcialo mi sie slodkiego:) grzybki powymieraly:) a potem znowu stres i slodycze i znowu grzybki wrocily wzdecia swedzenie glowy i jedziemy z tym koksem:) malo kuzwa wlochy to jeszcze grzyby:) wiec ja wiem ze gowno musze miec znowu bo znowu chcica codzien kilka razy dziennie na slodkie i swedzi leb! za jakies 2 tyg robie sobie ta kuracje z paraprotex kochana przez mies i zero slodyczy!!! oczyszcze sie z syfu:) poza tym jak ktos ma tendencje to szybkie skoki cukru u niego beda podbijac androgeny i co za tym idzie wlosy wiec lepiej naprawde zrezygnowac ze slodkiego ale tez bialej maki czyli bulek chleba bialego makaronu i bialego ryzu. Kochana jak sobie wpiszesz co wolno jesc czego nie w grzybicy to masz mnostwo artykolow,nietety ale dieta jest tu dosc restrykcyjna w sensie slodkiego:( EMi na pewno cos o tym wie bo jest dietetyczka:) Mam racje Emi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi ma motyleeee w brzuchu tralalalalalaa:):):) Emi sie zakochalaaaaaaaaaaa tralalaala:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu nawet sie nie moge skupic na niczym jak Was czytam ehe to moze byc grzybica ale moze poli niech leci do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu naprawde tak sobie z tego zdalam sprawe teraz jak o nim mysle tylko patrze w telefon czy napisal czy nie jak dzwoni tel mam nadzieje ze to on jak go slysze to normalnie mi sie nogi uginaja ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuu boze jak my sie spotkamy to zwairuje i sie rzuce na niego aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, to moze jednak poczekaj z amadeo..tak na wszelki wypadek..A moze zrobcie sobie taka przerwe miesieczna bez kontaktowania sie przez tel, gg i wgl.Moze twtedy dotrze do ciebie co i jak? Emi sie zakochala! Brawo! ahhhh :) Hmm no mnie strasznie ta glowa swedzi..No dobrze by bylo sie pozbyc tego swinstwa. Czyli kuracja dziala tak ze sie nie chce jesc slodyczy? To by bylo dobre..Musze zrobic sobie ten test ale to dopieor jak wroce no i nie wiem czy kase bede miec cholerka..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×