Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emi!!!! Jejjjjjjjj...zakochana zakochana! matko ale cie wzielo! Kto by pomyslal! :):):):):) Ale aniol bedzie zaskoczony jak tak sie na niego rzucisz ;) ahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, od teraz do momentu az przyjedzie zero kontaku prz tel czy gg byscie mogli od siebie odpoczac i pomyslec spokojnie..Moze faktycznie bewdzie z toba tak jak z Emi? Zawsze mozna sprowac...Pogadaj z nim o ty..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie luisa to dobry pomysl a zawsze sobie zostawisz droge powrotu rob kochana tak bys nie zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co to za minka! To dobrze ze cie wzielo! No oczywiscie jesli to aniol odwzajemnia, a raczej tak ejst wiec ciesz sie takim blogim uczuciem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sie nagle przestraszylam normalnie , no odwzajemnia ale jak to nie wypali czy cos jezuuu nie wiem , wlasnie mi napisal ze bardzo teskni o boze i sw Rito niech bedzie ok prosze prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak POLI:) Zrob test na grzybice jak nie masz to dobrze a jak masz to trzeba syf bedzie wyplenic:) nie mamy pewnosci wiec test musisz zrobic czasem wzdecia sa z innych powodow tak jak i swedzenie moze byc od zwyklego lupiezu kochana wiec trzeba zrobic test i bedziesz wiedziala:) zarobisz sobie kase to stowke dasz na test:) chyba z kropli krwi czy z wlosa nie wiem jak oni to badaja ale czytalam o tym w necie ze odp jest zaraz. Wtedy wiadomo czy sie ma czy nie na 100 proc:) Tak jak juz nie jadlam slodyczy najgorsze byly 2 tyg pierwsze szok jak u alkocholika ale potem juz nie mialam takiej chcicy,ale jak zaczelam znowu codzien tak mam teraz ze kilka razy dziennie a to buleczka slodka a to batonik a to chalwa i codzien mysle tylko o slodkim to nie jest normalne..poza tym wiadomo,ze cukier szkodzi tak sie mozna wielu chorob nabawic...wiec warto przejsc na zdrowe zywienie majac grzybice czy jej nie majac:) Nie martw sie Poli na zapas:) EMi CALA W SKOWRONkACH:) super:) dziewczyny jak ja zrobie przerwe...toz ja mam teraz wlasnie przerwe nie widuje go...juz 2 tyg, co Wy? grzybki wam na glowke padly:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mysl ze jak to nie wypali! Jak to ty mowisz! Plyn z pradem! Nie ma czasu na gdybanie..ciesz sie tym uczuciem, a jak beda jakies problemy to na bierzaco i nie panikuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa hahahahahaha nie znosze grzybow fujjj :P oj kochana czyli chyba jestes pewna ze nie chcesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Sw Rita Wam pomoze:) bedzie gicior:) Aniol to nie maz...nie bedzie takiej hustawki jak z mezem nie martw sie kochana,.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja on jest zupelnie inny z nim bylo caly czas tak samo nie bylo hustawek ok ok musi byc dobrze !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, wiem ze z amadeo sie nie widzialas ale chodzi mi o to zebyscie na gg nie gadali ani nic! Zero! Jakyscie sie na siebie obrazili! ok? ;) Tylko mu o tym powiedz ze taka przerwe robicie :) Ok to ja przemysle i pogadam z mama o tym bo teraz jak patrze to nawet jakies pryszczyki pod skora mam od drapania na karku..ehh Ide jesc obiadek :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrossspaczona...
ono nie tyle odrasta co zaczyna być wyczuwalne przy dotknięciu i gdyby ktoś się przyjrzał to pewnie by je zobaczył - to podobno (zapewne) częściowo bardziej w mojej głowie niż rzeczywiście, ale jak mam wierzyć w to, że tego nie widać, skoro czuję pod palcami, że jest? a przyczyny... w dużej mierze przez leczenie bo nie wiedzieli właściwie na co mnie leczą. miałam okropne bóle brzucha i wykryli niby policystyczne jajniki i brałam leki na to, a anty miały sprawić, że przestanie tak boleć, bo przez 5 dni w miesiącu to nawet chodzić normalnie nie mogłam i miałam mroczki przed oczami zaczęły się pojawiać włosy to usłyszałam, że to przez okres dojrzewania i może efekt uboczny jak uzbierałam kasę i poszłam prywatnie to po 2 mies lekarka stwierdziła, że wcale nie mam policystycznych jajników, za to skierowała mnie na badania tarczycy z 5 razy je miałam i nigdy zadnych anomalii nie wykazywały, ale mam nadwagę, więc dla każdego lekarza jest oczywiste że mam cukrzycę - ale dziwnym trafem nigdy nie miałam wyższego niż 120 (a to było bezpośrednio po duużej ilości słodyczy) inny lekarz podejrzewał cushinga, to spotkałam dziewczynę która faktycznie to miała i zrujnowało jej zdrowie, ale u mnie nie było żadnych "flagowych" objawów guza i samego guza z resztą też nie poza tym nie słuchali mnie nigdy kiedy mówiłam, że te czarne włosy pojawiły się PO lekach a nie przed. jakby tego było mało ja panicznie boję się lekarzy (mimo częstego obcowania z nimi) i za każdym razem kiedy przychodzi do mierzenia ciśnienia ono mi skacze na jakieś absurdalnie wysokie poziomy - no to przepisywali mi środki na obniżenie, których nie brałam bo na róznych aparatach u różnych ludzi ale bez lekarza w pobliżu zawsze miałam niższe niż 120/80 z tego wynikła nawet dość "zabawna" sytuacja kiedy złamałam nogę i trafiłam do szpitala - zmierzyli mi ciśnienie (lekarz w pobliżu) to nawet już po zagipsowaniu i wszystkim miałam 220/140 to mnie położyli i napakowali obniżającymi, ale za każdym razem jak pojawiał się lekarz (albo pielęgniarka) to ono znów mi skakało, dawali mi kolejne porcje aż w końcu przestałam reagować histerią na lekarza - to wtedy nagle okazało się, że mam ciśnienie tak niskie że go prawie nie ma od tego czasu się boję może niesłusznie napisałam że "zdrowa", ale co parę miesięcy badam hormony i są w normie, nie ma żadnych nowych objawów a na prywatne wizyty mnie nie stać... a jedyna w porządku lekarka która naprawdę słuchała tego co do niej mówię i nie szukała u mnie cukrzycy i nadciśnienia na siłę i nie zalecała mi "rezygnacji ze słodyczy" wyjechała za granicę. ja NIE MOGĘ zrezygnować ze słodyczy bo żadnych nie jem, tłustych rzeczy też nie, od 14 roku życia jestem wegetarianką a od 2,5 frutarianką (czasem zdarzy mi się jakieś jajko no i gotuję kaszę gryczaną i orkisz) ale skoro mam nadwagę to dla wszystkich jest oczywiste, że wpieprzam nie wiadomo co i kłamię nie wiadomo po co do tego w międzyczasie nabawiłam się bulimii, która w skrajnym momencie przeszła w anoreksję (zdiagnozowaną, ale nie zgodziłam się na szpital bo musiałam pomóc rodzicom a byłam już pełnoletnia) - ale nadal ważyłam ponad 80 kilo więc nikt poza tamtym lekarzem nie traktował mnie poważnie - ale on był w krakowie a ja musiałam wrócić do domu 200 km dalej więc nie miałam jak do niego chodzić twierdził, że mu na mnie zależy i nie pozwoli się zagłodzić i przez pół roku mogłam do niego dzwonić i mówić albo on dzwonił do mnie (potem zaczęłam się bać, że to jest jakieś dziwne i że w ogóle te moje telefony z płaczem niszczą mu normalne życie i coraz rzadziej decydowałam się dzwonić)... no ale przynajmniej zaczęłam jeść psychicznie jestem wrakiem i jednym bałaganem. rodzina zawsze starała się mnie "zmotywować" mówiąc mi jak okropnie wyglądam, to wszystko nałożyło się z tymi problemami z leczeniem i moimi psychicznymi... przepraszam, że z tego wychodzi taki chaos, normalnie udaje mi się jakoś się trzymać, ale w tej chwili aktualnie nie mogę... ja nawet nie wiem od czego mam zacząć w doprowadzaniu siebie do porządku. albo jako takiego ładu. do tego pcham się w jakieś chore związki, które nie byłyby chore gdybym ja ich takimi nie robiła, a przez nie czuję się tylko jeszcze gorzej 3 lata temu poznałam faceta, nie mam pojęcia co on we mnie widział, po dwóch miesiącach znajomości chciał ze mną zamieszkać, ja akurat zostałam bez dachu nad głową to się zgodziłam. 3 godziny w łazience codziennie i nie odważyłam się powiedzieć czemu. któregoś dnia zapomniałam zamknąć drzwi i przyłapał mnie na goleniu nóg - zwykłym goleniu, nie było widać już żadnych włosów, ale ja się tak przestraszyłam na jego widok, że przecięłam sobie pół łydki. a 2 dni później spakowałam swoje rzeczy i uciekłam stamtąd bo wbiłam sobie do głowy, że mnie na pewno wyrzuci albo wyśmieje jak zobaczy jak "naprawdę" wyglądam. i tak już czterech nie wie dlaczego w pewnym momencie zniknęłam i nie odezwałam się więcej, chociaż żaden złego słowa mi nigdy nie powiedział na żaden temat no tak że... jestem rozchwiana emocjonalnie we wszystkie strony i znerwicowana na maksa wszystkim, włosami, pracą, wszystkim a ilekroć próbuję się uspokoić zawsze znajduje się ktoś kto opierniczy mnie za to, że wszystko traktuję na luzie i każdy by tak chciał, ale projekt trzeba skonczyc do weekendu albo coś jeszcze innego... a włosy mam na twarzy od linii szyi do brody i takie idiotyczne baczki chcą mi rosnąć na policzkach, do tego dekolt, ręce i plecy, na nogach mam jasne - ale nie krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zanim Ty sie wezmiesz za wloski wez naprawde idz do psychologa inaczej nie dasz rady , my Cie jak najbardziej mozemy wspierac ale mysle ze to za malo , my tez mamy wloski a jakos dajemy rade z facetami , twoj problem jest w duzej mierze w Twojej glowie , mam nadzieje ze udasz sie po fachowa pomoc :(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrossspaczona my tez mamy wlosy tez je czuc po goleniu i tez nasz kurwica bierze jak wiedzimy i wgl..ale wez sie w garsc bo sobie krzywde zrobisz..Moze faktycznie psycholog? Kiedys sama o tym myslalam ale dalam rade w sobie zdusic to wszystko..Wykonczysz sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso wiec jak zrobisz z amadeo?Zafundujecie sobie taki tescik? Ja mysle ze to by bylo jedno z lepszych wyjsc..A noz poczujesz sie jak Emi po tym wszystkim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem przepraszam, że się tak wylałam ale już nie mogłam wytrzymać powinnam, ale przypomina mi się dopiero kiedy zaczynam wpadać na taki pomysły jak ta chemia którą byłabym w stanie "zdobyć" co już jest w ogóle skrajnym... są dni, kiedy działam "normalnie" i wszystko wydaje się być na dobrej drodze do czegoś a potem wpadam w takie stany i wszystko staje się bezsensowne... przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Ty nie masz za co przepraszac my sie tu wszystkie wspieramy jest miejsce i dla Ciebie :* moze jak bedziesz tu z nami bedzie Ci choc troche lzej nie jestes sama z tym problemem my tez go mamy i staramy sie jakos normalnie zyc napisz wiecej o sobie zebysmy mialy szanse Cie poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty, nie przepraszaj..Kazda z nas ma gorsze dni. Wszystko wtedy wkurza ze zdwojona sila i ciezko sobie poradzic i abo wtedy przesiedziec i pobic sie z myslami, albo starac sie czyms zajac :) Badz otwarta na ludzi..kurde latwo sie mowi bo ja to przyjaciol w necie znajduje co nie wiedza o co kaman, w pewnym okresie nie mialam kontaktu z ludzmi i ucieklam do neta...Ale jakos dalam rade bo gdybym tu np. nie trafila to nie wiem co by bylo..Trzymaj sie i staraj sie zyc na tyle normlanie na ile dasz rade. A co do chemii to nawet sie nie waz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahha no Emi, badzmy wyrozumiale! Chce sie najesc slodkosci przed dieta! Niech wcina :D ale tez ejstem ciekawa co zrobisz Luiso. :) No wlasnie Kitty napisz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa a ja siedzie i kombinuje co mogl powiedziec marynarz a moglam sie przeslyszec on mogl powiedziec - I long you so much (co znaczy - bardzo cie pragne ) a nie - i love you so much , podobnie brzmi , kurwa co on powiedzial ehhh ale mnie to meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha ukryla sie przed nami i mysli ze nie widzimy :D luisa zostaw ta chalwe !!!!!!! hahahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi!!! Wylacz myslenie na tej czestotliwosci! Ale juz! Wykonczysz sie! :) Przekonasz sie co powiedzial za tydzien jak sie spotkacie, po jego reakcji..jak rowniez sie na ciebie rzuci i w milosnym uniesienu tez to powie. ;) Zawsze mozesz zapytac o to czy cie kocha..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahhahha Luiso, biedna nie chowaj sie! Emi ci jej nie zabierze (bo ja chalwy nie lubie) :D:D Juz ja ja przytrzymam :Dhahahahha A moze z Amadeo gada? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuuuuuuuu zwariuje co on powiedzial no :) nastepnym razem jak zadzwoni wlacze nagrywanie ahahahahahahaha :D nie zapytam sama co Ty jakos mi glupio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrosspaczona Pisz do nas zawszeCie wysluchamy...kochana ale tak jak EMi mowi i Poli Ty slonko masz problem ze soba skads sie on wzial...nie bierze sie z powietrza,,, pisz do nas zawsze by wyrzucic z siebie co Cie boli ale mysle,ze wlosy to dala bys rade ogarnac gdyby nie to ze masz depresje czy inna chorobe ktora pomoze Ci pozegnac dobry specjalista psycholog -psychoteraputa. Wiem ze nie latwo sie zdecydowac na terapie a jak sie nie ma kasy tez ciezko..ale Ty nie masz wyjscia...wiem co znaczy bulimia anoreksja...bardzo bliska mi osoba miala jedno i drugie..ale na szczescie z tego wyszla i tez ma wloski w nadmaiarze...wciaz ma tendencje do autoniszczenia .. sama wchodzi w trudne zwiazki,sama ma tendencje do bulimii lub i anoreksji..byla na terapii wiesz skad jej sie to wzielo? z trudnego dziecinstwa..psycholog,terapia jej pomogla przerobic to i nauczyla sobie radzic sobie z tymi jebanymi emocjami...mysle ze Ty tez powinnas to zrobic..jak nie masz sama kasy moze pogadaj a mama..kims bliskim i zapisz sie jak najszybciej..zobaczysz po terapii bedzie Ci latwiej,zaczniesz rozumiec siebie swoje emocje...nauczysz sie sobie radzic z nimi,zobaczysz zycie w innych barwach...stawka jest wielka -TWoje zycie zdrowie..WARTO:* A wlosy..z tego co piszesz to udreke masz z nimi..ale dlatego ze sie tak czujesz zle..inaczej miala bys sile na walke z tym....moze masz poprostu nadwrazliwosc mieszkow na androgeny kochana skoro inne choroby wykluczone....wtedy sprawdzaja sie antykoncepcyjne antyandrogenne lub finasteryd ale przy tym trza zapomniec o dziecku wiec nie wiem czy warto..musiala bys naprawde sie zebrac w sobie i kase i znalezc dobrego endo ktory by Ci pomogl..poza tym moze w groma masz niskie bialko jak nie jesz wogole miesa i tez moze masz niedobory zywieniowe lub witamin stad wlosy nadmiernie porastaja...ja na Twoim miejscu zrobila bym tak slonce: KASE Zbierala pozyczala po 1.psycholog-psychoteraputa(dobry),po 2.endokrynolog(dobry),po 3.dietetyk (dobry) po 4 wracasz do normalnego zycia czego Ci zycze z calego serca:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahaha ale ja tez chalwy nie lubie :D biedna luisa siedzi i je po ciemku a moglaby jesc piszac z nami hahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×