Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Hahhaha o jest!!! :D Dobra byla chalwa? Kitty, ja sie podpisuje pod tym co napisala Luisa. Musisz zbierac kase. Ja tez jestem za granica wlasnie po to by zarobic na laser i musze sobie jakos poradzic. Zreszta w chwilach kiedy jest zle, zawsze mozesz pogadac tutaj z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLI EMI zostalo jeszcze duzooo ze na jutro starczy achahcaaaaaaaaaaaaaaaa kupilam dzis nie w folijce taki batonik tylko na wage hahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kawal wielki :):):) EMi Powiedzial moze i like you;):) zartujeeeeeeeeeeeeeeeeeee albo i hate you;):) nie nie powiedzial I LOVE YOU anno:) POli EMi nie wiem jak huj nie wiem moze i dobrze zrobic cisze na 3 tyg..moze macie razje...a jak wtedy amor sie odezwie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KITY juz nie zrosspaczona?:) super Kochana a z cis zbadaj sobie sama najlepiej jak jestes spokojna nie po wysilku o dwoch porach dziennie codzien przez tydz minimum i bedziesz miec jasnosc jednorazowy pomiar jak mowisz masz syndrom bialego fartuszka;) wiec pomiar falszywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide wpierdalac mam jeszcze 2 maslane buleczki :):):) do zielonej se wchlone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahha o nie! I jak masz zamiar przejsc na diete z taka iloscia chalwy Luiso!! :D hhahaha Ja mysle ze rozlaka dobrze wam zrobi, ale taka konkretna. Zero kontaktu, i a noz zrozumiesz pare zeczy i cos sie pozmienia ;) A jak amor sie odezwie to wtedy zobaczymy co on napisze kochana a narazie trza sie zastanowic nad sytuacja z amadeo... A jakby sie amor odezwal to ohoho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli opuszczaj ale juz ten sztywny salonik wujostwa dawaj do mnie:) podziele sie ta pol kilogramowa chalwa;) hahaha no nie wiem chyba kupilam wiecej by ta dieta byla od srody;) hahahhaaaaaaaaaaaaa Emi Ciebie tez zapraszam:) i Kity:) a RUDI miala wczoraj cos napisac..nic. Jak sie czujesz? a Ann?? a MAńka nasza to gdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co? mam mu dzis mowic ze przerwe robimy? a jak to czyta to sie kapnie:) ale bylby wstyyd ja pierdole amor cisza:( juz tak nie czekam nawet:( stracilam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahhahaha Luiso wpadne ale po ty by ci ta chalwe zabrac! :D nie ma objadania sie! Trza pomoc Emi przestac podjadac a i na dobre mi to wyjdzie hahah ;) No wlasnie dziewczyny beda mialy tyle do nadrobienia..ojej.. Ciekawe wlasnie jak Rudi sie ma i co postanowila i tak samo Ann...ojej a one sie nie pokazuja...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaha ta moze powiedzial wlasnie tak hahahahaha on zawsze mowil i like you so much kurwaaaaaa nie nie tym razem to bylo cos innego tylko co :) ja teraz pije coca cole i se pale ehhh fajek do konca tez nie rzucilam sobie popalam ehhhh robakow dostaniemy od tego slodkiego hahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna czy wyscie do reszty zwariowaly?! zeby tyle tekstu nawali? nooo klękajcie narody! juz myslalam ze nie nadrobie tyle sie oczytalam, ze mi normalnie mozg paruje Luisa, ta chalwa to bys sie podzielila jak tak na kilogramy kupujesz, bo ja tez lubie:D:D:D: Emi, tylko zeby te motylki z brzucha nam Cie nie porwaly i zebys za bardzo nie pofrunela, bo bysmy strasznie plakaly ;) Poli :) ale Ci fajnie ze sie mozesz teraz tak troche poobijac :) Kitty...jestem przerazona tym co napisalas, naprawde. musisz sie wziac w garsc, bo inaczej nie dasz rady. wszystkie mamy wlosy o ktorych piszesz i rozumiemy Cie naprawde. wszystkie miewamy kiepskie momenty, ale prawda jest taka ze trzeba sie przede wszystkim z tym pogodzic i w miare mozliwosci walczyc. Takie juz jestesmy i tego nie zmienimy, wiec glowa do gory i pomysl ze my wszystkie tez wiecznie z maszynka, depilatorem i peseta w rece. ja to nawet w torebce ze soba zawsze mam. i zeby nie bylo ze czasem bym zapomniala, to w kazdej mam na stale jedna :D a nawet nie pytaj ile tych torebek mam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz lece :D ale bysmy sobie wyzerke zrobily matkoooooooooooooooo :D wlasnie rudi i annnqx cos milcza luisa no zrob se ta przerwe to chyba najlepszy pomysl , a amor ojjjjj moze odezwij sie do niego jeszcze raz ? moze przeoczyl kurde no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudiiiiiiiiiiii hej :*:) a czym ty sie dzis obzerasz ? pochwal sie kolezankom ;) jak z mezem jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahha jak to czyta to ma ubaw...i nic juz nie musisz robic...;) Tez tak myslalam ze ktos to czyta, ale trudno sie mowi...:) Ja mysle ze napisz mu ze cos takie postanowilas. Zeby sprawdzic czy to jest o i aby to zadzialalo nie mozecie sie kontaktowac i karzdy ma zyc swoim zyciem :) Powinien to zrozumiec ze to ci pomoze cos zrozumiec... Kurde Luiso kochana nie zalamuj sie:* amor jak sie nie odezwie to kretyn z niego, nie mysl o nich slonce, :* moze jak z amadeo cos jednak wyjdzie po tym wszystkim on bedzie ci obojetny..choc bedziesz go widywac na tych rehabilitacjach kurcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi TEz mysle ze przeoczyla albo nie skojarzyl,ze ja to ja a moze profilu nie obejrzal..nie wiem kochana:( no bo jak to by nie odpisal MIIiiiii??;) haha Aniol Ci powie w twarz ze Cie kocha zobaczysz.. mam straszna chorobe nazywa sie CHAŁWICA hahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa POli EMi podziele sie nia z wami;) O Rudiii jest z Toba tez:) Kochana a jak sie czujesz? mialas powiedziec cos o M wczoraj? macie kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi! hejka :* No i jak tam u ciebie? Wiesz juz co zrobisz? Wlasnie, objadasz sie czyms? ;) Emi, mialas rzucic palenie! :D ajaja chyba nad tym tez musisz popracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydze sie znowu atakowac amora nie chce by pomyslal ze jestem jakas desperados;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chalwica ahahahahahahahahahahaha :D:D:D a jak nie powie ze kocha to zagroze ze sexu nie bedzie ahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw schudne potem rzuce za duzo na raz :D puisa pisza do amora !!!!! a co Ci szkodzi nic nie stracisz !!!!! napisz jeszcze raz jak nie odpisze znowu wtedy luz i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli moze i tak zrobie z amadeo:) a jak bede miala szanse spotkac amora pojade w worku plociennym zaciagnietym na glowie jaki wstyyyd:) ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahhah Emi, nie mozesz! On wtedy zwariuje! :D Hhaahhahah Luiso! To skoro mamy chorobe to teraz jej przyczyny i objawy :D aha i jak leczyc :D hahahhaha Boze ja zwariuje, siku mi sie chce a wy tu jeszcze takie rzeczy piszecie! Hahaha a wstac mi sie nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puisa zajebista ksywa:) szkoda ze Nie PUSIA EMi:) ale mnie rozbawilyscie dzis:) kochana nie napisze honor mi nie pozwala:) bo co jak to czytal i celowo nie odpisal....chodz jak to mozliwe skoro sam zagadnal....ja jebie no. Nie napisze juz:( dopiero bym srala zarem po gaciach..a tak honorowca strzelilam i styka:) hahahhaaaaaaa wkleje wam zajebista pisoenke czekajta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie nawet nie obżeram nawet, chociaz zjadlam godzine temu pomidory z mozarella...a ja o tej porze juz nie jadam i tak mi jakos ciezko. ale widze ze w szafce mam kuleczki czekoladowe z nadzieniem kokosowym i tak na mnie zachlannie patrza i mowia- zjedz nas, no zjedz, my malo kaloryczne jestesmy:D:D:D:D a z mezem? hmmm w dupie go mam, wczoraj zadzwonil z wielkimi pretensjami ze od 2 dni nawet sie nie odezwe i sie rozlaczyl, wyslalam mu pozniej tylko wiadomosc o takiej tresci: o co ci znow chodzi? jak ty sie nie oddzywales 3 dni i nie wiedzialam czy dojechales bezpiecznie na miejsce, to bylo w porzadku, tak? jesli dzwonie to masz do mnie pretensje o wszystko. zreszta powiedziales wyraznie kilka dni temu, ze ty mnie nie potrzebujesz, ze ci mnie nie brakuje. myslisz ze zapomnialam? nie odpisal, tylko pozniej zadzwonil, jakby nigdy nic, taki byl milutki jak nigdy, tyle ze ja odpowiadalam tylko- tak, nie, nie wiem, wiec na koniec warknal, ze skoro nie mam mu nic do powiedzenia, to na razie :D:D:D rozbawil mnie wrecz zal mi przeszedl w zlosc, wiec juz jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle ze pisac chyba nie...znaczy sie..hmm co mu napiszesz? kurde..moze o ewentulna porade w sprawie rehabilitacji czy cos...choc rob jak chcesz i idz na zywiol!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi pogadaj tu z nami jeszcze i zaraz sie rzucisz na te kulki gwarantuje :D oj widzisz on ma ciezki charakter ehhhh :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi, jedz te kulki! Dzis wszystkie sie objadamy! :D Hmm dobrze z mezem zrobilas, moze cos zrozumial? Oby..Dobrze ze sie nim nie przejmujesz, moze to go jakos na nogi postawi..;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×