Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no wiem wiem doczytam ksiazke o jezu nie umiem nad soba zapanowac :)bo ja nerwowa jestem i w takich sytuacjach nie umiem sie opanowac i bluzgami jade na dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi to Cie prosze wez doczytaj ksiazke ona napisana dla Ciebie przysiagam. Czytaj pomaluuuu ze zrozuuumienieeeeem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, tak jak Luisa pisze. Pokaz ze ci to nie sprawia roznicy, zapytaj jak tam wypad z kumplami. Bedzie totalnie zaskoczony, oczywiscie pozytywnie. :) Kazda z nas przechodzi przez to zalamanie, gdzie sie nie docenia i wgl. Ale wazne jest znalezc pomoc i wlasnie dlatego ciesz sie ze tu trafilam dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Człowek
Jezus też miał wąsy i brode, chill :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie przez tego hirsa mamy zanizona samoocene i przez inne rzeczy. ja to napisalam, nie po to zeby sie zalic, ale ze wzgledu na Kitty, bo mam wrazenie, ze sie dziewczyna w tym pogubila, a moze faktycznie powinna dac sobie pomoc. ja tak uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ciezko bedzie mi tak zrobic ehhhh nie widze tego zreszta on mnie zna bo jak widzial ze sie zezloscilam to sie smial o matkooooooooooooooooo ale mnie wkurzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam juz mam w dupie hirsa po tym jak mnie maz zostawil to wieksza tragedia ehhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity powinnas isc do terapeuty i poprostu pogadac. Tak jak Rudi pisze chyba sie w tym pogubilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi ale czemu masz i Ty sie nie zalic?:) zalenie sie tez czasem pomaga.. Kity musi uwierzyc w siebie i sie zgodzic na terapie. inaczej bedzie jej ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalenie bardzo pomaga nie raz sie tu zalilam i bylo mi o niebo lepiej trza z siebie wszystko wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Emi jestes typowym przykladem tego, ze podczas prawdziwych problemow hirs schodzi na drugi plan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo wąsów i brody Jezusa to - o Jezu, jakbym ja naprawdę miała opowiedzieć terapeucie wszystko, to musiałabym mieć wielką kupę kasy żeby on potem mógł sobie Porsche za to kupić, i to jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie hmmm maz mnie 2 x zostawil hurrrraaaaaaaaa :)szok naprawde ze on to znowu zrobil jezu zwariowac idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne jest znalezc koos kto cie wyslucha i obiektywnie spojrzy nna sytuacje i bedzie chcial twojego dobra, ot co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi hahahaaaaaaaaaaaaaaaa nieeeeeeeeeeee tylko nie ciasteczko nie zaczynajcie prosze bo sie posram w fotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui:) ja to sie zale regularnie :) heh ale terapia to faktycznie dobry pomysl, ja mialam pewna namiastke tego, choc nie ma co porownywac, ale widze ze faktycznie warto i sama sie zastanawiam, czy jednak nie zrobic takiej prawdziwej dla DDA i nad poradnia malzenska sie tez zastanawiam ja to podobnie mam troche jak emi, przez sprawy z mezem hirs odchodzi na dalszy plan, w koncu sa gorsze sprawy w zyciu niz pieprzone wlochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pozno :D jem ciastko z orzechami i czekolada takie jak sa w Polsce pieguski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi no zobacz obie jestemy mezatki i obie z problemami tyle ze Ty ze swoim mezem jestes a moj ma mnie w dupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity, mysle ze nie sa az tak drodzy. A poza tym moja mama chodzila do psychologa takie podrzednego, niestety tylk pre sesji bo musiala zrezygnowac. Ale troche jej to pomoglo i mysle ze nie musisz miec jakiegos uper, ekstra drogiego terapeuty bo on wclae nie musi byc lepszy od innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi Wiem ..tez mam wlasnie problem ze zdrowiem wiec hirs tez mnie meczy ale inaczej juz bo jak boli ze ruszac sie ciezko to hirs schodzi na 2 plan..tak jak problemy jak mowisz..no DDa to cos dla nas i Ann a poradnia malzenska tez by sie Tobie i mezowi przydala.. Kityy kochana moze nie bylo by tak zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi! Kurde mac! Przez ciebie mam chcice na slodkie! :D A slonecznik wlasnie jem i chyba zarz wyciagne cos sobie..matko ..Ale od jutra dietka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC KOCHANE:* DZIEKi za mily dzien tu z Wami:* wieczor to juz wogole mega:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem. ale myslisz ze wolalabys byc w mojej sytuacji? ty to przynajmniej juz jestes wolna, a ja jestem z gnojkiem ktory ma mnie gdzies, uwaza mnie za gruba i brzydka i jeszcze mnie wiecznie straszy ze mnie zostawi bez niczego:D:D:D łooo matko wszystkie mamy cyrk, kazda swoj prywatny kitt, my wszystkie mamy mnostwo problemow, wierz mi. hirs to tylko odrobinka w morzu problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×