Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emi pomyslalam, sobie wlasnie ze moze Aniol to ten ktory Cie bedzie kochal do konca...moze szkoda ze strachu sie poddac..przemysl kochana..jestem pewna ze i tak sie spotkacie:) czekacie na to oboje juz dlugo.. jejku mnie ogarnal jakis dol...tez mialam nadzieje jakies wczesniej zwiazane z amadeo a wyszlo jak wyszlo i mimo ze to ja jestem po tej str ktora rezygnuje to tez zle mi z tym bardzo poza tym tamten wzbudzil we mnie tyle nadziei tez gucio z tego. I bycie samej tez mnie boli. CZyli tak zle i tak niedobrze:) naprawde isc sie i powiesic z takim zyciem jakims pojebanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie jeszcze z amorem przypadkowo spotkasz mam taka nadzieje przykro mi ze sie nie odezwal :( czemu my mamy takiego pecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tego sie nie wie trzeba zaryzykowac a ja teraz jak mi tak zalezy sie boje dzis jak do mnie dzwonil i pytal czemu jestem smutna czy za nim tesknie to mi normalnie lzy poplynely :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi SKoro mial 2 dziewczyny jedna jego zostawila co ja kochal dlugo byli..wiec nie jest jaki widac jakims babiarzem z tego co Ci opowiadal..moze akurat bedzie chcial Ciebie za zone:) moze bedzie Ci wierny moze bedziesz z nim miala dobrze:) moze wyleczy Cie z kompleksow?:) kochana kto wie...otoz nikt poki sie sama nie przekonasz...ale rozumiem Twoj lek...ale mysle sobie zobacz jak kochalas meza...nie mniej niz aniola...moze a na pewno inaczej i przezylas to...zyjesz dalej..moze warto zaryzykowac? :( no wiem z tym Amor to sie spotkam i udam chyba ze go nie znam jak tam pojade...bo wstyd jak to czytal a nie zareagowal. Ja rzadko kiedy 1 sie odzywam na jakims portalu naprawde mi sie nie zdarza a tu masz;) w dupie moze zakochany w kims...ale po huj mnie zaczepial i oczami strzelal..moze babiarz,walic to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche za amadeo bo zawsze smsy maile a od wczoraj nic i smutno ale lepiej chyba to przezyc niz potem udawac szczescie..nie wiem,ogolnie czuje ze boje sie tez przez to ze mam ciezki charakter ze czasem np jak dzis mam dosc samej siebie a co dopiero ktos mnie?rozumiesz?:) na pewno rozumiesz..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mnie sie wydaje ze on nie zobaczyl Twojej wiadomosci no bo kazdy normalny kulturalny czlowiek by odpisal cokolwiek !!!!! kurde no szkoda ze nie masz jak sie na niego natknac :( aniol na pewno nie jest babiarzem , on ma takie jasne zasady zeby nie zdradzac nie oszukiwac itd np on zawsze mowi co robil gdzie bedzie szedl , nie jest jakis cichociemny , nie mam podejrzen , za babami sie nie oglada , jak gdzies szlismy razem to go obserwowalam nie gapil sie na laski , ale wiesz moze nam nie wyjsc z innych powodow , kurwa mac nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie kobiety sie ciesza w naszym wieku zyja spelniaja sie w pracy w domu tworza rodziny tyle o tym nie mysla...a nami kurwa zadza jakies leki,kompleksy,depresje..pojecia nie mam dlaczego a nawet jesli mam to nie wiem jak to zmienic. Dobra juz nie zrzedze. Starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem :) ale przeciez amadeo jest bardzo za Toba zna Cie akceptuje taka jaka jestes wiec to chyba bez podstaw obawy , jesli to jedyne obawy to naprawde szkoda go stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi a czego najbardziej sie boisz ze co z aniolem nie tak? ze co najbatrdziej Cie meczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam pomarudzmy se moze nam to pomoze :) no dokladnie widze pary rodziny itd oni chyba jakos nie maja takich obaw a my kurna zawsze cos , to pewnie przez nasze doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no amadeo akceptuje ale to siedzi w mojej glowie..gleboko wiec wiesz..a poza tym to najgorsze ze nie czuje wielkiej milosci tylko nie wiem co przyjazn,,,cos bardziej wokol tego sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurwa jak by Ci to powiedziec...np jak mnie calowal to nie czulam sie jak w niebie tylko np jak w czyscu;) hahaha taaa kurwa wiecznie jestesmy male dziewczynki...moje kolezanki mezow maja dzieci..a ja kurwa wiecznie zamyslona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meczy mnie to ze mu na mnie przestanie zalezec , ze zrozumie ze to nie to , ze zrozumie ze mnie nie kocha itd on jest silny psychicznie i wiem ze potrafi zyc sam i nawet potrafi byc szczesliwy sam , ma swoja prace ktora kocha zainteresowania itd ma udane zycie , nie to co ja , poza tym wlasnie tego sie boje ze ja sie bardzo zaanagazuje a on mniej ehhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha kumam :) o matko no to faktycznie nie tak powinno byc , matko zal mi i Ciebie i jego , kurna jakie to zycie porabane , no ja tez sie czuje jak dzieciak jakis po 30-ce i sama zycie takie prowadze jak licealistka normalnie a nie dorosla kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi a moze wlasnie sie zaangazowal rownie mocno..albo mocniej niz Ty tego nie wiesz ,,, kochana.... no wlasnie nie dostaniesz tej gwarancji..jedyne co mozesz zrobic by sie przekonac to zaryzykowac :) postarac sie moze isc do pracy tez zeby nie skupiac sie tylko na nim nie byc w domu zeby tez on wiedzial,ze masz kawalek zycia poza nim moze wtedy bedzie ciut zazdrosny co dobrze wplynie...zreszta jak Cie kocha to czy bedziesz w domu czy w pracy i tak bedzie Cie kochal..ale fajnie jakbys miala niezaleznosc finansowa wiec moze dobrze by bylo wlasnie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomysl jak On sie czuje,.,.on ma watpliwosci boi sie moze ze do meza wrocisz...ze popelni gafe i go wyrzucisz jak wtedy;) ze go nie zechcesz...i zobacz on ile ma powodow a jednak ryzykuje..kochana Tobie to by pomoglo juz na codzien z nim jak bys poczytala o tej meskiej psychice ..co rozumieja faceci jak kobieta mowi do nich jak to odbieraja itd itd..duzo by Ci dalo czemu jej nie czytasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem co on czuje , on w ogole jest zamkniety jesli chodzi o takie rzeczy , chyba musi byc bardzo wrazliwy tak czuje , bo on jest bardzo ostrozny i ciezko mu mowic o uczuciach , np mowi ze teskni ze chce mnie przytulic itd ale mam wrazenie ze on to mowi w takich kryzysowych sytuacjach jak juz nie moze wytrzymac , czasem wczesniej mu sie wyrywaly rozne rzeczy o przyszlosci np ze kiedys wezmiemy slub albo ze zamieszkamy razem ze bedziemy miec dziecko itd i patrzyl na moja reakcje , kurde nie wiem naprawde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do amora....jak go spotkam znowu przypadkiem..a spotkam za 3 tyg moze..to spytam czy dostal wiad na fb...ot tak z usmiechem..moze naprawde nie dostal..tak sie jeszcze ludze,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze on moze miec duzo obaw bo pare razy go na zbity pysk wywalalam pare razy proponowalam bysmy byli tylko przyjaciolmi plakalam przy nim za mezem gadalam mu ze zwiazki nie maja sensu itd itd ale moze on w to brnie bo az tak mu nie zalezy i sie nie boi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam,ze facet jak planuje takie rzeczy znaczy ze KOCHA KOBIETE:) badz dobrej mysli..ale co robi facet ..bylo napisane ze planuje mowi o tym i czeka na reakcje kobiety jak ona polknie to jest szczesliwy i planuja razem i to wzmacnia zwiazek..a jak ona nic albo nie ciagnie tamatu to facet juz nie wyskakuje znowu i wciaz...rozumiesz?? kochana amadeo tez mowil o dziecku rodzinie a ja ucinalam temat...bo nie widzialam tego a tym bardziej dziecka z nim..;) kto wie moze przy amor byla by mowa o dziecku::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi nie wiem ale na pewno on tez sie boi ale ryzykuje ma jaja:) a TY tez ryzykuj bo masz jajniki :) hahahhaaaaaaaaaaa a tak serio to nie gadaj tak wiecej ... nie tesknij za mezem przy nim itp..to odrzuca faceta.. pamietaj badz soba aleeee mila ciepla dobra i planuj z nim a zobaczysz moze marzenia sie spelnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezuuuuuuuuuuu to ta ksiazka jest normalnie o moim aniolku :) bo jak mi tak gadal to ja przeczylam i mowilam ze nie chce dzieci itd on wiecej juz nie wspominal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi jak ja przeczytasz zrozumiesz jego reakcje i nie bedziesz popelniac bledow prosze wez sie za nia dzis!!!! juz zaczelas przeciez... KIty dawaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no cos Ty to wtedy tak plakalam za mezem jak sie poznalismy :)teraz to juz nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty tak? :) jezuuuuu niech ten amor sie odezwie kurna bo tam pojade i Ci go przywioze pod drzwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi zrob to dla mnieeeeeeeeeeeeee:) Kochana a Ty mnie zaprosisz na slub z aniolem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×