Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

o matko uwielbiam slonecznika ale od lat nie jadlam :)no wlasnie trza isc spac moje drogie luisa dobrze gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty nie pisz moze ja Cie pociesze ? maz mnie 2 x zostawil w ciagu kilku mcy gowno go obchodze nawet nie wie gdzie jestem a jeszcze 3 tygodnie temu plakal ze mnie kocha na zawsze i planowalismy dziecko to jest dopiero syfiaste zycie wiec glowa do gory kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide spac musze sie wyspac przed randka ahahahahahaha :) buzki kochane dobranoc slodkich snow niech nam sie przysnia ogiery z duzymi rurkami ahahahahahahaha :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna.. Jestemy poprostu wyjatkowe i nadal sie trzymamy, bo mamy siebie. A wstawac codzien i stawiac na przekor losowi z uniesona glowa do gory to jest cos. ;) Wiec jestesmy silne babki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah Emi, dobranoc :D Jesli mi bedzie cos takiego sie snilo, to nie dobrze ze mna :D haha papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazeni, ze poza swoja wyjatkowoscia, kitty ma zapedy sadystyczne. zneca sie nad nami i kaze nam czekac, a my tu juz paznokcie obgryzamy z niecierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniaaaaam POli:) mialam to zrobic haha czytasz mi w myslach i mnie uprzedzilas:* kochane kolejnych 200 i 200 str z hirsem czy bez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh mam zdolnosci kucharskie :D hahah :D I wiesz tu ciac tam ciach i hop! Torcik jak znalazl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki, ogromnego na co dzien slonka, smutkow malych jak biedronka i milosci ogromnej jak smok :) z okazji 200 stron :) rudi wam zyczy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah wiedzialam Luiso ze bedziesz chciala wkleic to ja szybko ciach ciach i bam! pierwsza bylam :) Wiecie odwdzieczylam sie za tora urodzinowego ;) Mam nadzieje ze dobrego szampana wybralam? No chyba ze cos mocniejsego chcecia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to ja wam zycze duzo usmiechu, szczesci i zrozumienia. Milosci i zdrowia.:* Mam nadzieje ze kiedy wszystkie napiszemy tu ze jestesmy najszczesliwsze na swiecie i hirs to juz przeszlosc:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj dziewczyny mialam takie wyrzuty po tej pizzy, ze lepiej nie pytajcie co zrobilam:( boze jaka ja glupia jestem szok :D:D:D juz mi nic nie pomoze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudiii>>>???? zwymiotowalas?? to objaw bulimii...zdarza Ci sie to czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×