Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Ksiazka uwazam stworzona dla kazdej kobiety MEzczyzna od A DO Z Piotra MArt mozna sciagnac ebooka z chomikuj tylko sms sie sle. Tam jest opisane wsio jak facet odbiera co mowi kobieta jakie najczesciej sa powody rozpadu zwiazku jakich bledow nie robic etc.. Kity tez poczytaj;) MOj facet mieszka daleko ode mnie (amadeo) zobacze go w sierpniu ale jestem z nim krotko ze 3 mies a znam go z 5 lat. Ale chyba go nie kocham on mnie tak.powiedzial mu to..za to poznalam innego i odrazu mnie strzelilo(amor:) jego chyba tez bo mnie zaczepil a byl obcy alee nie mieszka tez w moim miescie..poza tym wykonalam krok na portalu ale nie odpisal:) ot male streszczenie:) jak tam TWoj fizyk?:) EMi poczytaj bo inaczej sama Ci ja przywiaze do toskanii i przeczytam na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu jakbym chciala naprawde :) ej wezmiemy slub jednego dnia ja z aniolem Ty z amorem hurrrraaaaaaa :) przywioze Ci nagiego zwiazanego amora zadzwonie do drzwi i uciekne ahahahahahahaha :D marynarz jak dzwonil to mowil ze idzie spac ale napisalam teraz do niego smsa ze tesknie bardzo przytulam caluje itd itd bedzie mu milo jak sie obudzi :) kitty moj jest u rodziny w innym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi bravo wlasnie zaczelas sie normalnie zachowywac jak kobita ktorej zalezy:) no grzeczna dziewczynka:) wiesz Ty jestes taka dziewczynka normalnie Cie tylko chronic i tulic jak tu wiekszosc z nas:) OJ blagam przywiez..moze byc w ubraniu :) blagaaaam:) TY wiesz ze marze o tym:) ale fajnie slub i podwojna uczta:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi dobrze bedzie tylko sie nie boj bo to przyciaga zlo samo takie myslenie mysl pozytywnie i czytaj ksiazke ok???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem to kazdy mowi nawet aniol mowi ze jestem jego malym dzieckiem :)hahaha odpisal !!!!!!!!!! i to jak slodko myslalam ze spi sie obudzil :) ale czujesz? otwierasz drzwi a tam goly zdziwiony amor ahahahahahahahahaha :D wiem wiem przeczytam ksiazke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nie wiem... najczęstszą (jedyną) przyczyną rozpadu moich związków byłam ja. no i kilku nie-moich niestety też.. Emilka a marynarz to metafora, czy naprawdę marynarz? jesteś w toskanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz:) co odpisal?:) widzisz:):):) no chce go chce...bardzo..wystarczylo zobacz jedno spojrzenie a ja nie umiem przestac o nim myslec:) ON mieszka tam gdzie Ty moze go znasz hahaha znaczy mieszka skad Ty jestes:) czytaj zesz a zobaczysz ze bedzie z gorki i slub niedlugo;) wpierw rozwod:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w toskanii mieszkam , marynarz bo on jest oficerem marynarki w strazy przybrzeznej to i marynarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty dlatego poki same ze soba sie nie ogarniemy ciezko stworzyc nam udany zwiazek..ale ksiazke nie zaszkodzi wchlonac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisal zebym sobie wyobrazila ze jest teraz ze mna i mnie dlugo caluje w usta i ze bysmy sie przytulili i spali jak jedno cialo :)i zebym o nim snila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fizyk to juz TWoj facet czy tylko Cie zdobywa narazie?:) zalezy Ci na nim??? dlugo sie znacie napisz wiecej bo troche malutko piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prepraszam, głupawkę mam.. straż przybrzeżna to coś takiego bardziej jak JAG czy jak Baywatch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam:) widzisz:) ale super ciesze sie ze Ci nastroj poprawil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahahahaha jak mi powiedzial gdzie pracuje to zadalam mu podobne pytanie :D on razem ze swoja zaloga ratuja ludzi jak np jest wypadek na morzu jak lodz lub statek sie popsuje tonie itd itd albo jak np zlodzieje napadaja na lodzie bo to tez sie dzieje , on niby oficer ale tez normalnie czynnie dziala wskakuje do wody ratuje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kityy tak wogole marynarz Emilki i Aniol to jedno i to samo mowa o tym samym panu:) jak bys sie pomieszala w tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy się rok jakoś, no i tak jak pisałam na początku się na siebie rzucaliśmy przy każdej okazji, jak on musiał iść do pracy to cały czas telefon, ja też, nawet do mojego nawiedzonego mieszkania wpadał no i tak się rozwijało, rozwijało, on "kocham cię" ja "kocham cię" jak jakieś dzieciaki durne aż któregoś dnia przestał się odzywać, dzwoniłam ze 30 razy, pisałam i nic, potem telefon był wyłączony, świrowałam kompletnie, nie wiem czemu na to wpadłam, ale jakoś samo wyszło - przejechałam kostkami palców po murze na odległości kilkunastu metrów, a potem z powrotem drugą ręką już całkiem przekonana byłam, że się pobawił femme fatale a ja jak idiotka uwierzyłam, że to coś jest, chociaż powinnam wiedzieć że nic bo to zawsze nic jak jest spora różnica wieku między kobietą a facetem no a 3 dni później wrócił, powiedział że jego przyjaciel wylądował w szpitalu i musiał z nim być niby no i od tego czasu się właściwie nie spotykamy, chociaż on ciągle coś wymyśla i mówi że chce i "kocha mnie" ale ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu kitty daj spokoj co ma roznica wieku ? moj marynarz jest 8 lat mlodszy a i ja mialam kiedys faceta 13 lat starszego dziewczyno co to za stereotypy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty zapomniałam Cię powitać . ;) cieszę się że dołączyłaś ;) zrobiłam leczo ! sama ! i hahaha ;D ale zdolna żonka mu się trafiła ;D Luisa wcześniej Emi była rozerwana między dwoma facetami , a teraz ty , współczuje Ci . Kurde dlaczego życie jest tak zjebanie skomplikowane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty No ale spora roznica to ile wg Ciebie? ja kochalam faceta byl starszy z 15 lat (ten co zostawil mnie) ale miedzy Wami ile z 10 lat? podejrzewasz ze co? ze wymyslil ze szpitalem wtedy? tez sie boisz odrzucenia,ze Cie zostawi i dlatego nie chcesz sie spotkac? matko...i co dalej z Wami? a czemu reka pojechalas..skore se musialas zedrzec az mnie zabolalo...czemu niszczyc cialo jak ktos Cie zranil:( kochana nie rob tak..kochasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wiem co właściwie czuję do niego po tym i co jeszcze "lepsze" mówiłam mu to wiele razy - że nie wiem i żeby dał sobie ze mną spokój - on się upiera, że nie i że poczeka aż będę gotowa a ja nawet nie wiem na co "gotowa" chyba już powoli słabnie ten jego upór, bo przestał mi maniakalnie proponować żebym się do niego wprowadziła albo żebyśmy gdzieś razem pojechali bo ja od lat nigdzie nie byłam za granicą a czasem mi się tęskni to narzekałam że tego nie zobaczę albo tamtego nie zobaczę... na co on mi proponował, że możemy pojechać do pragi albo do wiednia, raz nawet madryt proponował ale jak by to niby miało wyglądać skoro mnie nie stać nawet na to, żeby tam pojechać rowerem a co dopiero jakieś "wycieczki" no porąbane to strasznie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie samookaleczanie wynika z problemow psychicznych czlowiek chce sie jakby ukarac za zle rzeczy ktore go spotykaja kitty Ty naprawde musisz szukac pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty wiem o co chodzi..wstydzisz sie bo nie masz kasy...jasne..kurde kiedys tez ten starszy chcial ze mna jechac na krete hahaha a ja bez grosza mowie ze nie jade cos wymyslilam tam;) ale powiem Ci ze przeciez mozesz gdzies w pl np mazury czy gdzies i neich on zaplaci to niewiele przeciez juz..a czemu go dajesz w odstawke?? czego sie boisz? Ann jaka zdolniacha prosze:) leczooooooooooooo mniam no tak kochana..niby nie rozerwana bo amadeo to raczej przyjazn a amor mnie strzelil :) to widzisz jak jest..:( ech tam do dupuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amen:) Kitty przeciez to okaleczanie kochana niebezpieczne zebys sobie krzywdy nie zrobila,,,nie radzisz z emocjami..naprawde musisz zarobic na pomoc specjalisty kochana..nie zwlekaj z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi dokładnie zostaje nam czekolada chałwa pizza chipsy i wiele wiele innych :D ja się cieszę że nikt się nie otruł moją kuchnią ;D jego koledzy żyją M też (chyba jeszcze żyją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×