Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Aha dzieki Luiso, za informacje co do groupona...Wiem ze light sheer jest lepszy, ale w tej chwili za cholere nie byloby mnie na niego stac...a na grouponie odkad go mam, a mam od prawie roku chyba tylko ze 2 razy byla znizka na light sheer...:( no nic, chyba nie kupie tego, a coz wydalwalo sie dobre bo tanie, ale myslisz ze duzych efektow by nie bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli kochana dzieki dzieki dzieki za zyczonka:) Super ze D staje sie pomalu obojetny oby oby...bo wiadomo,ze duzo energii tracilas i czasu na Niego..kochana a zaslugujesz na pelne odwzajemnienie:) MYsle co do lasera ze Ipl swoje zrobi przeciez Konstancja go uzywa i troche jej pomaga..ale Poli jak masz taniej to moze sprobuj..moze owlosienie odrosnie ale slabsze..zobaczysz kochana a z drugiej strony mysle sobie ze np. sam wasik mozesz zrobic light shereem u siebie gdzies znalezc przeciez sam wasik kosztuje niewiele bo chyba okolo 150 zl za gorna warge jednorazowo a trza by powtorzyc z 5 razy wiec w sumie z 700 zl a moze bylo by dobrze:) pomysl kochana bow koncu to twarz i miala bys spokoj z tym a na brzuch i ledzwiowy odc moze wez ten IPL na tym gruponie juz sama nie wiem..moze tak by dobrze bylo:) Ann ale milo,ze TWoj M sie postaral widac ze On taki dzentelmen;) roze dla Twojej Mamy na dzien Matki Tobie na imieniny tez i te cukierki Boze jak ja je lubie:) zawsze kupowalam po kilka jamajek:) przewaznie kokosowe w niebiesko bialych papierkach orzechowe rzadziej ale tez bo o tych mowa no nie?:) milo:) Dziewczynki kochane dzieki za slowa otuchy co do amoora..juz to przyjelam do wiadomosci ze nic z tego nie bedzie..wczoraj bylo najgorzej a dzis juz zlapalam lekki dystans..szkoda wielka mi bo naprawde bylam pewna ze cos jest miedzy nami a ja rzadko sie mysle w tych sprawach..ale coz..juz nie czekam na nic z jego strony.To bylo by naiwne..a na wiadomosc jak chce odpisze jak nie to nie..jeszcze mam cicha nadzieje ze kiedys odpisze jak zobaczy a jak widzial i nie odpisal to tez debilne zachowanie bo tam nie bylo wyznania a zwykle pozdrowienia..trudno.Szkoda juz wiercic ten temat,,,pewnie ma serce zajete stad nie wzruszyla go moja osoba. Ja sie dzis naobzeralam ciasta az mi niedobrze karpatki itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze Luisa zobaczysz ! może miał zły humor , albo coś złego się stało . na razie kochana nie zawracaj sobie nim głowy ;) ja nie wiem skąd ten gad wziął te cukierki , szukałam ich w wielu sklepach i nigdzie nie było , a kilka dni temu wspomniałam że takie bym chciała ;) jeszcze uwielbiam takie śmietankowo truskawkowe oblane czekoladą w takim złotym papierku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak ten Twoj kochany jak Ty o nim pieszczotliwie mowisz haha 'gad' Cie rozpieszcza;) docen to:* no moze mial zly humor,moze..ale na moj widok powienien mu sie poprawic;););) jesne..przechodze do porzadku dziennego:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem o jakich cukierasach mowisz:) akurat te mi nie smakuja:) ale jamajke kiedys jadlam nalogowo..u mnie chyba ona jest tylko w dwoch sklepach na cale miasto. W jednej cukierni i w jednym markecie a tak nie ma nigdzie:) jamajka firmy vobro czy jakos tak chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj moje Aneczki :) Poli :) Lui ma rację, Light sheer byłby dużo lepszy. Zresztą, nie wiem jak wy, ale ja sceptycznie podchodzę do tych promocji na gruponie. chodzi mi o to, że zabiegi można wykupić w dziwnie niskich cenach, więc bałabym się, że są one w pewien sposób oszukane, tzn wykonane niedokładnie, pobieżnie. Może się mylę, ale salony na poziomie nie robią takich promocji...no ale to tylko moje zdanie ;) Lui :) kurcze ale się zasmuciłam tym co napisałaś. Taka szczęśliwa jechałaś, a tu takie coś. Ale mnie się wydaje, tak jak Ann mówi, że amor mógł się speszyć, może go onieśmieliłaś. Sama mówisz, że zerkał na Ciebie...hmmm dziwne to trochę, ale faceci w ogóle są dziwni ;) ale może jeszcze nic straconego, kto wie :) a jeśli jednak nic, to niech głupek żałuje, bo już my tu wiemy kogo traci :) Emi :) nooo masz Ty kołowrotek z tymi facetami, jak i ja łooo matko;) jeden z tej, drugi z tamtej i nie wiadomo co robić :( Ann :) ale ten Twój M słodki :) normalnie aż mi się buzia uśmiechnęła, jak napisałaś o tych cukierkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi:) dzieki za zyczenia,TY chyba anna nie jestes?:) ani grazyna ani mira;) kochana lepiej mow co u Ciebie? kiedy maz wraca i czy z M sie widzicie niebawem? jak sie masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, ja żadna z tych :) Anie to fajne babki, Wy tutaj i moja przyjaciółka też Anula- najlepsza z najlepszych, chociaż nie widziałyśmy się już 7 lat, ale i tak zawsze będziemy dla siebie naj naj :) ja mam imię równie popularne jak Wy ;) aaa u mnie tak sobie. Synek mi się trochę pochorował, tzn ma gorączkę, niewielką, ale jest strasznie słaby. A mąż...no niby dobrze. Dzwoni, milutki...nie wiem, zdenerwował mnie tamtym razem i teraz sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Niepotrzebnie to wszystko wtedy spieprzył. Zobaczymy co będzie. A M nie wiem. Na razie jest cisza, nie piszemy, nie dzwonimy. Ale chyba wiem jak to będzie wyglądało. Albo zadzwoni dzień wcześniej, albo w tym samym dniu, że właśnie do mnie jedzie...bo tak zwykle robił. A wczoraj machnęłam sobie buźkę woskiem, bo mi mech tak odrósł już, że myślałam, że się w brzoskwinkę zamienię ;) A jak samopoczucie Lui? lepiej troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Rudi ciekawe skad ta goraczka..mam nadzieje ze to nic powaznego..kochana Maz moze sie wystraszyl ze Cie straci albo przemyslal ze przesadzil z tym tekstem..moze cos przemyslal i probuje swoj blad naprawic:) jejku naprawde wystarczylo by zeby byl taki zawsze a juz by bylo inaczej miedzy Wami..a tak funduje Ci zmienne zachowania a Ty biedna musisz sie w tym wszystkim odnalezc..i tak jestes dzielna.. Mech na twarzy woskiem az mnie zabolalo;) ja tez mam mech przerzedza mi go babka na elektrolizie te co dluzsze ciemniejsze wiec nie usuwam wszystkiego z calej twarzy tylko partiami a to tu a to tam;) Hmm popularne imie to pewnie jestes Martusia albo Ewa albo Agnieszka:) hmmm jakby nie bylo jestes Rudi:) ciekawe kiedy RUdi obchodzi imieniny :) musze znalezc to imie w kalendarzu hahah;) Kochana a napisz jeszcze czy radzisz sobie z jedzonkiem czy nie kordzi Cie na wymioty? Mam nadzieje,ze ok w tym temacie..? ja w miare ok,smutno mi tylko. Nie czekam juz z nadzieja to wiesz jak to jest takie zycie z dnia na dzien..ale uslyszalam czy widzialam gdzies krzepiace motto..'wczoraj jest historia,dzisiaj DAREM a jutro tajemnica..' wiec trza brac ten dar:) ja dzis wzielam oj wzielam obzarlam sie jak swinia haha:) przytylam tez chyba ze 2 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie M Cie wezmie z zaskoczenia skoro mowilas mu ze tesknisz itd..pewnie sie ucieszyl i planuje cos..spotkasz sie jak Cie zaprosi gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudii jak patrze jak Ty ladnie piszesz te wszystkie znaki:) normalnie jak bym nie wiedziala ze z wyksztalcenia jestes kosmetologiem to pomyslala bym ze jestes pania polonistka;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kochany Ruduś ;) widzisz , olewanie męża było najlepszą terapią dla niego , niech wie że może Cię stracić i musi dbać o Ciebie ;)) a ja siedzę sobie i wcinam te jamajki :D hah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem skąd ta gorączka, ale myślę ze szybko mu minie :) mojemu skarbusiowi :) aaa imieniny mam...praktycznie w kazdym miesiącu :D:D z M się pewnie spotkam, jak znam życie. Zresztą nawet jak sobie depilowałam twarz, to w myslach miałąm, ze przeciez M nie moze mnie zobaczyctakiej zarośniętej :D:D:D matko jaka ja glupia!!!! a miałam to skończyć. ale jak sobie o nim pomysle to normalnie tak tesknie... masakra musze sobie wmowic, ze to spotkanie nie ma sensu i po prostu na nie nie pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosowe .;] ojj bidulo , ciekawe co amadeo wymyśli . boże co my wszystkie mamy z facetami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno szybko minie mu ta gorączka. prosimy o więcej podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam Emi :D wszystkie bądzmy grubiutkie okrąglutkie, a co! hahahah Ann to daj z jedną tą jamajkę, ja tez bym zjadla mówie wam dziewczyny ja cały czas żrę, normalnie pyszczycho mi sie nie zamyka...tragediaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pyta co u mnie.. RUDI nie swiruj jarzabka dawaj 1 litere imienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) Co amadeo pisze? ;) Bawimy sie w zgadywanki? Ahh uwielbiam :D Emi, bedziemy wszystkie zawlosione i grubiutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i idzie wam jakos ta rozmowa, czy tak beznamietnie raczej? ee tam pierwsza, byłoby za łatwo , ja wam mogę ostatnią podać. Nie uwierzycie, ale jest to A :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POlunia :) nic takiego takie tam..naprawde jak Ci dzionek minal :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhaahah Rudi! Kazde polskie zenskie imie konczy sie na A spryciulo!! :D haha Moze Ewa? Albo Julia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi Ja mowie nie swiruj jarzabka:) kasia zuzia czesia?:) 1 litere dawaj i tak sie nikt nie kapnie ze Ty to Ty nie sraj zarem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, aa no mam nadzieje ;) Hmm bylam zmeczona troszke i normalnie zwariowalam bo zaraz musze isc spac, ale i tak nie zasne to jest bez sensu..a w takie upaly to sie pracowac nie da, a ja troche na zewnatrz troche w srodku..ahh dobrze ze chociaz mozemy pic wszystko co jest za barem..oczywiscie poza alkoholem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pij kochana Poli:) Rudi rozmowa taka wiesz beznamietna jak dla mnie..wiadomo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×