Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

KAŚKA ?!?!? nie mogę tego zrobić , bo poli mnie znajdzie i zabije Luisa , powinnaś szczerze porozmawiać z amadeo. Im dlużej będziesz dawała mu nadzieje , tym bardziej bolesne będzie dla niego rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M zgarnął mi ze stołu kilka jamajek , powiedziałam żeby zostawił bo to mój prezent, a on na to ze swoim uśmieszkiem że moje są kwiatki ;] !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam racje:) tak Rudi?:) Ann ale kwiatkow nie zjesz:) a EMi gdzie?? Emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kasia! Jestem tego pewna! chyba...heh Wal Ann! nawet jak trafisz to sie nie przyznam a tylko jestem ciekawa czy masz racje i jak do tego doszlas ze takie imie heh Sorki bylam z psiakiem na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaka lipa Amadeo wspominal seks itd........ja pierdoleee ja ucinalam zartowalam a ten swoje...Bozeeeeeee nieeeeeeeee on ma nadzieje........... mowi cos ze mysli go nachodza same a ja mowie same przyszly same pojda a on dalej swojeee jejkuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso a nie mozesz mu tak powiedziec juz troszke twardziej ze nic z tego? Jak sie spotkacie to dokladnie pogadacie...twarza w twarz... Ehh..kurde mac, zeby to amor tak sie toba zainteresowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane teraz ja ide z pieskiem bo puszcza smierdzace baki:) biednyy ide z nim za kwadrans moze wroce:) mam nadzieje ze do tego czasu sie wyjasni jak ma Rudi na imie:) MARTUSIA to Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi nie moge, a bardzo bym chciala...widzisz takie imie jak Ania, Marta, Ewa, Kasia czy Julia to ich sa tysiace...a ja niedosc ze podalam miejscowosc dokladnie to jeszcze mam takie imie...:( Bardzo bym chciala no ale coz nie moge, bo wiem ze niektore dziewczynyz bylej mojej klasy zabawialy sie na kafe w doradzanie ale takie wredne doradzanie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaj szybko z nim na dwor! Bidulek! ;) Moze uda mi sie ja przekonac by powiedziala haha..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Poli...no ja mu sugeruje a ten swoje...jak by trupa reanimowal...powiem mu delikatnie w twarz ze lbie szanuje cenie ale nie do konca czuje ze to milosc ze raczej przyjazn.. jej,,,masakra on mi wspomina o seksie jak bylo..ja jebie.. no tez bym wolala amora ale widac tak to jest na przekor.. Rudi czekam ze dzis sie dowiem:) ale marta nie ma czesto imienin czyli kasia jednak pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi jesli masz na imie Kasia, to uwazam ze masz sliczne imie! Serio! Bardzo mi sie ono podoba ;) A karolina mniej juz...heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem i wam nic nie powiem ;D zaraz mi brzuch pęknie :D zagrajmy w wisielca :D imię poli jest na 6 liter , P_ _ _ _A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałaś kiedyś , że masz dość rzadkie imię i zaczęłam kombinować :D nie jestem pewna , ale w 75 % obstawiam na to jedno imię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wgl to mialo wyjsc na jaw imie Rudi a nie moje, no ale czemu nie hahah :D jednakze zanim powiem czy masz racje chce wiedziec dlaczego takie a nie inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Rudi, nie strasz zmarszczkami bo ty pewnie juz sie cieszylas ze zmieniono temat :D dawaj dawaj! Kasia, Marta? ktora?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ruda grazyna z gazowni, jak to na blokach pisze czesto :D:D:D zerkam na zadkie imiona, ale ich duzo roznych. kurcze a na P masz imie poli faktycznie jak w nicku? czy zupelnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×