Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Grazyna?? serio? nie sciemniasz? no to milo mi poznac hahah ;) Nie moj nick wzial sie z innego powodu...:) Ale powiem wam jak mialam sie nazywac Mirela, na poczatku a potem rodzice zmienili zdanie...na ..inne hahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi wez sie przyznaj i juz a nie tu biedna Ann denerwujesz! a potem przyjdzie do ciebie na zabiegi odmladzajace na koszt firmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myslalam, ze jak masz nietypowe imie to nick bedzie calkiem inny zeby nie kojarzyc :) nie no, nie grazyna :) mnie sie strasznie podobaja imiona takie nie oklepane synka chcialam miec Cypriana, ale sie maz kurka wodna nie zgodzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo moja pedagog ma synka ktory nazywa sie Cypraian, i mowi do niego Cypus Cypek...super sliczny chlopczyk:) a imie tez ladne... ja lubie swoje imie..ale moj nick jest dla mnie bardzo wazny i nie wzial sie ot tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkoda , bo to ładne imię dla chłopca , trzeba było postawic na swoim ja bym chciała mieć córkę anielkę, tak mialam mieć na imie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ja pamietam ze palnelas, ale nie jestem pewna co do imienia, ale chyba mowic nie bede...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc opowiedz nam historie swego nicku takrudi napisałam kiedyś , dopiero jak wysłałam post to to zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , ta stronka co przed chwilą wysłałam link , zobaczcie jakie są imiona ;D ja nawet nie wiedziałam że takie mogą istniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie bede opowiadac...nie ma sensu, tylko dla scislosci powiedzialam ze nie jest to jakies tam wymyslone w pospiechu :) Widzialam, sa przekomiczne... Mi na literke A, bardzo podoba sie imie Aurora..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uciekam ;) bo M mnie zaraz siłą stąd weźmie dobrej nocki Ruduś uściskaj synka od cioci ani żeby szybciej wyzdrowiał ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba nikt nie pamieta, skoro nawet mi umknelo :) nooo zrezygnowalam z cyprianka, ale wybralismy wspolnie inne śliczne imie, takie normalne, ale nie czeste u chlopcow :) tak ze jest dobrze, za to przy corce sie uparlam i wydawalo mi sie ze jest takich malo, a okazalo sie ze teraz jest mnustwo dziewczynek z takim imieniem. ale pasuje jej jak ie wiem co :) no wlasnie Poli opowiadaj co z tym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO czyli nie dowiemy sie jak ma Rudi na imie:) juz nie ma co jej meczyc Poli ma na imie PAKOSŁAWA hahah;) wrocilam wlasnie:) klade sie chyba wy sie tam dalej drazcie kochane:) no Ann chyba mowilas jakos jak Twoj ma na imie cos kojarze..ale nie jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz lece sie myc bo jutro przeciez do pracy...:( Luiso, ty masz dobrze ze siedzisz sobie w domku caly dzien ;) Hahaha Pakoslawa :D oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! A jednak! za drugim razem trafilam haha :D i masz sliczne imie :) Buziole:* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha teraz jak przytylysmy wszystkie to wszystkie jestesmy PAKOSLAWY:) hahahaa tez sie zbieram:) Ann,POli Rudi DObranoc Rudi oby synulek wyzdrowial:) Poli milego dnia w pracy,moze Kriss bedzie;) a EMi niet dalej,pewnie aniol ja odwiedzil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):) Ladnie:) Kasia Karolina Rudi:* nie martw Cie nikt Cie nie zidentyfikuje;) normalni ludzie takich forow nie czytaja tylko takie swirki jak my:):):) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, pospolite :) a pierwsza strzelila miedzy innymi imionami Lui, a pozniej sie na marte przerzuciła ;) nooo ja z nas najwieksza pakoslawa, niedlugo sie z fotela nie podniose jak dalej bede tak zrec :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahaha taaa wlasnie same wariaty to czytaja :D tak sobie tylko tlumacze, ze faktycznie trzeba miec problem z hirsem zeby tu wejsc, wiec jest opcja ze moze jakos ujde z zyciem...a jak nie to bedzie na was :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo Kasia mi nie pasowalo do Ciebie jakos:) stad strzelalam dalej:)i uparlam sie przy Marcie:) dobranoc :*spijcie dobrze pakerki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Kasienko spokojnie! :D my cie obronimy przed calym swiatem! :D hahah Pakoslawo! W razie co my cie podniesiemy i dokarmimy jeszcze :D haha :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×