Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

M mi własnie powiedział ze mi się zmarszczki robią na czole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi więc powodzenia życzę ;) Ann no i super! Boże jeszcze musiała cię zwyzywac... No co za babsztyl! Ale jest już sielanka ;) a jak M się czuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casanova powiatowy ;D i tak mu zaraz pocisnę :d momentami to się zachowujemy jak dzieci w przedszkolu ;) Poli M ma się lepiej , chodzi (tzn jak go wożę) na rehabilitacje i masaże , ostatnio głowa go bardzo bolała , od razu go wsadziłam w auto i pojechaliśmy do lekarza, okazało się że nic poważnego , a ja się na poważnie wystraszyłam po tym krwiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ze ma się ku lepszemu :) i dobrze ze poszłas do lekarza! Przynajmniej teraz spokojna jesteś a tak nigdy nie wiadomo! Dobrze ze go tam pilnujesz ;) No a jak macie się zachowywać? Trzeba troszkę się powyglupiac ;) A M to ci nie gada jak ty jeździsz? Wiesz ze to sprzęgło a to bieg czy coś? Siedzi cicho czy ma coś do powiedzenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki musialam nagle wyjsc z pieskiem:):):) dopiero wrocilam.. Emi Kochana u mnie po staremu jestem sama juz na nikogo ani nic nie licze..mysle o amadeo,ale to skonczone. Z amoorem nie mam na co liczyc. Romeo ma zone. Sama widzisz jak jest haha:) Objadam sie do srody od srody kuracja oczyszczajaca:) Co do Twojej decyzji..boje sie ze wybralas tak teraz a za jakis czas zatesknisz za mezem bo juz tak bylo..boje sie ze potem On Cie bedzie ingnorowal i bedziesz cierpiec..ale zawsze podejmujac jakas decyzje ponosimy tego konsekwencje..wiec kochana zastanow sie bo to ze On Ci wygarnal to nie sadze ze zmienia jego uczucia czy Twoje...ale jak wybralas juz aniola to jakos mezowi tez sie nalezalo by powiedziec ze to koniec chyba bo jak inaczej..bedzie moze czekal..znowu Cie meczyl znowu powie ze to choroba a Ty znowu uwierzysz..czyli sama widzisz..to troche poplatane:) MAm nadzieje,ze jaka decyzje podejmiesz ona bedzie dla Ciebie wlasciwa:):):) Ann Ale tekst z tymi zmarszczkami hahha;) nie przejmuj sie:) marszczysz pewnie czolko;) myslisz duzo haha:) tezm mam takie plyciutkie poziome zmarszczki:) nie zwialam nie zwialam;) Poli co u Ciebie??? kochana z tymi owocami to tak jest jak ze slodyczami maja cukier tez zwlaszcza winogrona itp owoce maja fruktoze ona tez podbija szybko poziom cukru prawie jak zwykly bialy cukier czyli sacharoza..wiec na jedno wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laseczki ;) Emi :) a mnie się wydaje, że dobrze zrobisz zostając z Aniołem :) nie popełniaj tego błędu co ja, że mąż, że bardziej kocham. NIe, nie. miłość swoją drogą, ale długo tak nie dasz rady. Wygarnął Ci wszystko po raz kolejny? no i po co? już tyle razy miał pretensje o jedno i to samo, to ileż można? i tak do końca życia masz to znosić? bądź kochana mądrzejsza ode mnie i podejmij odważniejszą decyzję. To ty masz być szczęśliwa, bo na to zasłużyłaś :) :) :) Ann :) to Ci M dowalił, mogłaś mu odpyskować, że zmarszczki Ci się robią z ciągłego zdziwienia jego komplementami :D:D:D a J...szkoda słów, dobrze że już wam dała spokój Poli :) jak tam? widziałaś Krisa w ten weekend? Lui :) jak tam Twój kręgosłup? dobrze już? bo ostatnio mówiłaś, że coś kiepsko. U mnie średnio, byłam z dziećmi u lekarza. Syn dostał antybiotyk, a córka nie musiała. I dobrze. Myśle że im szybko minie, bo już jest trochę lepiej :) A ja byłam dziś na zakupach :) i się troszkę obkupiłam :) tak, że od razu mam humor lepszy. No i kilogram zgubiłam, jeszcze ten jeden nadprogramowy i będzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi Dzis ok chodze i nie boli zalezy jaki dzien sa lepsze i gorsze:) Kochana ciesze sie ze coreczka lepiej a syn ma antybiotyk bidulek szkoda..ale skoro trzeba bylo podac..grunt by wyzdrowieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie była moja ukochana szwagiereczka (siostra M) i powiedziała że J jest w ciąży :D boże , myślałam że z krzesła spadne ;D haha wiem że będzie teraz gadać .że jej M to dziecko zmajstrował :D Rudiii , powiedziałam żeby mi kupił jakiś krem przeciwzmarszczkowy ale się zaśmiał że teraz to tylko operacja plastyczna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjj normalnie nie moge wyjsc z podziwu co to dziewcze jeszcze wymysli:D normalnie ta J jest mistrzostwo swiata. A moze ona wiatropylna, jak w tym kawale, ze co na łąke wyjdzie to w ciąży wróci :D:D:D hahah operacja plastyczna :D:D:D dobry jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi no troche tesknie za amadeo ale dam rade,piosenka fajna:) rafal ten z voice of poland mily chlopaczek haha pozytywna pioseneczka:) Ann Ale numerrr!!! no wlasnie..ciekawe czyje to dziecko:) to juz masz ja kochana mozna powiedziec z glowy:):):) yes yes yes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sama nie wiem z kim je ma ! wiecie ona dużo imprezuje, pijana na dyskotekach , a jak ma gąska w czubie to nie wie kto ją skubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo LUI to ten Rafal? kurcze właśnie taka znajoma twarz i się zastanawiałam gdzie już tą buźkę widziałam :D na poprawę humoru pioseneczka fajna :) no tak, tęsknota jest :( no ale nic dziwnego, w końcu sporo was połączyło, ale miejmy nadzieję, że szybko minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli, M mi sie już nie wymądrza jak jeżdzę, wie że lepiej mnie nie denerwować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ten Rafal Rudi:) ma sympatyczna twarz taki fajny chlopak:) zaszedl dosc daleko w tym programie:) widac ze sam dziala nagrywa i super:) TAk Rudi tak musialam z amadeo.. teraz smutno ale z nim nie czulam sie szczesliwa.. a jak u Ciebie 'te' sprawy? maz wciaz mily?:) a M nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tak hulasz po domu w tych sukienkach to o ktorym myslisz?:) ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann niezla ta piosnka hahahaaaaaaaaaaaa:) Rudi cos czuje ze te nowe sukienki na spotkanie z ..M?;) ok czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) Nie Krisa nie widzialam i chyba sie na to niezapowiada bo w weekend nie pracuje :( Hmm ta piosenke Rafala uwielbiam i jeszcze "Nad przepascia"-Bracia A ta co Ann, jest hmm taka bekowa hahah ;) Od razu wyobrazilam sobie ciebie za autkiem i szalejacej hahaha :D Rudi, mowisz ze zle ze wybralas meza..wiec moze jednak z M bys sprobowala..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×